Павлодар облысы әкімдігінің 2007 жылғы 29 маусымдағы "Павлодар облысының аумағындағы елді мекендердің құрамдас бөліктеріне атаулар беру және қайта атау тәртібін, жер учаскелеріне, ғимараттар мен имараттарға реттік нөмірлер беруге қойылатын талаптарды жүргізу жөніндегі ережені бекіту туралы" N 179/7 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы N 296/9 қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 24 қаңтарда N 3104 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы N 379/12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 30.12.2014 N 379/12 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 21-3) тармақшасына, 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 5 наурыздағы "Қазақстан Республикасының ұйымдарын, темiржол станцияларын, әуежайларын, сондай-ақ физикалық-географиялық объектiлерiне атау беру және қайта атау, олардың атауларын транскрипцияларын өзгерту тәртiбiн бекiту туралы" N 281 қаулысына сәйкес облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Павлодар облысы әкiмдiгiнiң 2007 жылғы 29 маусымдағы "Павлодар облысының аумағындағы елдi мекендердiң құрамдас бөлiктерiне атаулар беру және қайта атау тәртiбiн, жер учаскелерiне, ғимараттар мен имараттарға реттiк нөмiрлер беруге қойылатын талаптарды жүргiзу жөнiндегi ереженi бекiту туралы" N 179/7 қаулысына (Павлодар облысы әдiлет департаментiнiң тiзiлiмiнде 2007 жылғы 18 маусымда N 3091 болып тiркелдi, 2007 жылғы 28 шiлдедегi "Звезда Прииртышья" N 87 газетiнде жарияланды) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Павлодар облысының аумағындағы елдi мекендердiң құрамдас бөлiктерiне атаулар беру және қайта атау тәртiбiн, жер учаскелерiне, ғимараттар мен имараттарға реттiк нөмiрлер беруге қойылатын талаптарды жүргiзу жөнiндегi ережедегi 82, 83, 84-тармақтар мынадай редакцияда баяндалсын:
"82. ғимараттар мен имараттардың меншiк иелерiне (баланс ұстаушыларға) көшелер мен шағын аудандар атауларының көрсеткiштерiн, ғимараттар мен имараттар реттiк нөмiрлерiнiң көрсеткiштерiн дұрыс қалпында ұстау ұсынылады.
83. Көшелер мен шағын аудандар атауларының көрсеткiштерi қолданыстан шыққанда, жоғалғанда, бұзылып, ескiргенде ғимараттар мен имараттардың меншiк иелерiне (баланс ұстаушыларға) реттiк нөмiрлерiнiң көрсеткiштерiн ауыстыру ұсынылады.
84. Ғимараттар мен имараттардың меншiк иелерiне (баланс ұстаушыларға) көрсеткiштер орнатылған объектiге көрсеткiштердi орнатуды, ұстауды және пайдалануды жүзеге асыратын мемлекеттiк органдар қызметкерлерiнiң кедергiсiз қол жетiмдiлiгiн қамтамасыз ету ұсынылады".

О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 29 июня 2007 года N 179/7 "Об утверждении Правил по ведению порядка присвоения наименований и переименования составных частей населенного пункта, требований к присвоению порядковых номеров земельным участкам, зданиям и сооружениям на территории Павлодарской области"
Постановление акимата Павлодарской области от 24 декабря 2007 года N 296/9. Зарегистрировано департаментом юстиции Павлодарской области 24 января 2008 года за N 3104 Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 30 декабря 2014 года N 379/12
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 30.12.2014 N 379/12.
В соответствии с подпунктом 21-3) пункта 1, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года N 281 "Об утверждении Порядка наименования и переименования организаций, железнодорожных станций, аэропортов, а также физико-географических объектов Республики Казахстан и изменении транскрипции их названий" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 29 июня 2007 года N 179/7 "Об утверждении Правил по ведению порядка присвоения наименований и переименования составных частей населенного пункта, требований к присвоению порядковых номеров земельным участкам, зданиям и сооружениям на территории Павлодарской области" (зарегистрировано в реестре департамента юстиции Павлодарской области 18 июля 2007 года за N 3091, опубликовано в газете "Звезда Прииртышья" 28 июля 2007 года, N 87) следующие изменения:
в Правилах по ведению порядка присвоения наименований и переименования составных частей населенного пункта, требований к присвоению порядковых номеров земельным участкам, зданиям и сооружениям на территории Павлодарской области, утвержденных указанным постановлением, пункты 82, 83, 84 изложить в следующей редакции:
"82. Собственникам (балансодержателям) зданий и сооружений рекомендуется содержать в исправном состоянии указатели наименований улиц и микрорайонов, указатели порядковых номеров зданий и сооружений.
83. При выходе из строя, утрате, повреждении, износе указателей наименований улиц и микрорайонов, собственникам (балансодержателям) зданий и сооружений рекомендуется заменить указатели порядковых номеров.
84. Собственникам (балансодержателям) зданий и сооружений рекомендуется обеспечивать беспрепятственный доступ к объекту, на котором установлены указатели, сотрудникам государственных органов, осуществляющим установку, содержание и эксплуатацию указателей".

2. Осы қаулы ресми жарияланғаннан бастап он күнтiзбелiк күн өткеннен кейiн күшiне енедi.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң бiрiншi орынбасары А.Ф. Вербнякқа жүктелсiн.
Облыс әкiмi

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Вербняк А.Ф.
Аким областиК. Нурпеисов