III сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXVII сессиясының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы "2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" N 303 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының IV сессиясының 2007 жылғы 31 қазандағы N 24 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 5 қарашада N 758 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 16 мамырдағы N 433 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 16 мамырдағы N 433 хатымен
"Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің  85,    111  баптарына және Казақстан Республикасының "Казақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"   Заңының   6, 7 баптарына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
III сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXVII сессиясының "2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 303  шешіміне  (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 723 рет санымен 2006 жылғы 28 желтоқсанда тіркелген, 2007 жылғы 6 қаңтарда "Алматы Ақшамы", 2007 жылғы 6 қаңтарда "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған; III сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXVIII сессиясының "2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 303 шешіміне өзгертулер және толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 15 қаңтардағы N 324 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, 2007 жылғы 31 қаңтарда N 736  рет санымен тіркеліп, 2007 жылғы 10 ақпанда "Алматы Ақшамы" газетінің N 17 санында, 2007 жылғы 10 ақпанда  "Вечерний Алматы" газетінің N 31 санында жарияланған; III сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIX сессиясының "2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 303 шешіміне өзгертулер  енгізу туралы" 2007 жылғы 2 сәуірдегі N 329 шешімімен өзгерістер  енгізілген, 2007 жылғы 27 сәуірде N 744 рет санымен тіркеліп, 2007 жылғы 31 мамырда "Алматы Ақшамы" газетінің N 65 санында, 2007 жылғы 24 мамырда "Вечерний Алматы" газетінің N 122-125 санында жарияланған; III сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXI сессиясының "2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 303 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" 2007 жылғы 3 шілдедегі N 371 шешімімен өзгерістер енгізілген, 2007 жылғы 12 шілдеде N 750 рет санымен тіркеліп, 2007 жылғы 21 шілдеде "Алматы Ақшамы" газетінің N 89 санында, 2007 жылғы 21 шілдеде "Вечерний Алматы" газетінің N 182 санында жарияланған; III сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXI сессиясының "2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 303 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" 2007 жылғы 20 шілдедегі N 380 шешімімен өзгерістер енгізілген, 2007 жылғы 24 шілдеде N 752 рет санымен тіркеліп, 2007 жылғы 28 шілдеде "Алматы Ақшамы" газетінің N 92-93 санында, 2007 жылғы 28 шілдеде "Вечерний Алматы" газетінің N 188-189 санында жарияланған; IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты II сессиясының "2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 303 шешіміне өзгертулер  енгізу туралы" 2007 жылғы 10 қыркүйектегі N 07 шешімімен өзгерістер енгізілген, 2007 жылғы 25 қыркүйекте N 754 рет санымен тіркеліп, 2007 жылғы 4 қыркүйектегі "Алматы Ақшамы" газетінің N 120 санында, 2007 жылғы 2 қыркүйектегі "Вечерний Алматы" газетінің N 247 санында жарияланған; IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты III сессиясының "2007 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 303 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" 2007 жылғы 11 қазандағы N 17 шешімімен өзгерістер  енгізілген, 2007 жылғы 12 қазанда N 755 рет санымен тіркеліп, 2007 жылғы 30 қазандағы "Алматы Ақшамы" газетінің N 131 санында, 2007 жылғы 30 қазандағы "Вечерний Алматы" газетінің N 271-272 санында жарияланған) мынадай өзгертулер енгізілсін:
1.1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение XXVII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 14 декабря 2006 года N 303 "О бюджете города Алматы на 2007 год"
Решение IV сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 31 октября 2007 года N 24. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 5 ноября 2007 года за N 758. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 16 мая 2008 года N 433
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 16 мая 2008 года N 433
В соответствии со статьями 85, 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан и со статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан"  маслихат города Алматы IV-го созыва  РЕШИЛ:
Внести в решение XXVII-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва "О бюджете города Алматы на 2007 год" от 14 декабря 2006 года N 303 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 723 от 28 декабря 2006 года, опубликовано в газетах  от 6 января 2007 года "Алматы Ақшамы", от 6 января 2007 года "Вечерний Алматы"; внесены изменения и дополнения: решением XXVIII-й  сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 15 января 2007 года N 324 "О внесении изменений и дополнений в решение XXVII-й  сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 14 декабря 2006 года N 303 "О бюджете города Алматы на 2007 год", зарегистрировано N 736 от 31 января 2007 года, опубликовано в газетах от 10 февраля  2007 года "Алматы Ақшамы" N 17, от 10 февраля 2007 года "Вечерний Алматы" N 31; внесены изменения:  решением XXIX-й  сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 2 апреля 2007 года N 329 "О внесении изменений  в решение XXVII-й  сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 14 декабря 2006 года N 303 "О бюджете города Алматы на 2007 год", зарегистрировано N 744 от 27 апреля 2007 года, опубликовано в газетах от 31 мая  2007 года "Алматы  Ақшамы" N 65, от 24 мая 2007 года "Вечерний Алматы" N 122-125; внесены изменения:  решением XXXI-й  сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 3 июля 2007 года N 371 "О внесении изменений  в решение XXVII-й  сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 14 декабря 2006 года N 303 "О бюджете города Алматы на 2007 год", зарегистрировано N 750 от 12 июля 2007 года, опубликовано в газетах от 21 июля 2007 года "Алматы  Ақшамы" N 89, от 21 июля 2007 года "Вечерний Алматы"  N 182; внесены изменения: решением XXXI-й  сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 20 июля 2007 года N 380 "О внесении изменений  в решение XXVII-й  сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 14 декабря 2006 года N 303 "О бюджете города Алматы на 2007 год", зарегистрировано N 752 от 24 июля 2007 года, опубликовано в газетах от 28 июля  2007 года "Алматы Ақшамы" N 92-93, от 28 июля 2007 года "Вечерний Алматы" N 188-189; внесены изменения: решением II-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 10 сентября 2007 года N 07 "О внесении изменений  в решение XXVII-й  сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 14 декабря 2006 года N 303 "О бюджете города Алматы на 2007 год", зарегистрировано N 754 от 25 сентября 2007 года, опубликовано в газетах от 4 октября  2007 года "Алматы Ақшамы" N 120, от 2 октября 2007 года "Вечерний Алматы" N 247; внесены изменения: решением III-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 11 октября 2007 года N 17 "О внесении изменений в решение XXVII-й  сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 14 декабря 2006 года N 303 "О бюджете города Алматы на 2007 год", зарегистрировано N 755 от 12 октября 2007 года, опубликовано в газетах от 30 октября 2007 года "Алматы  Ақшамы" N 131, от 30 октября 2007 года "Вечерний Алматы" N 271-272) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Алматы қаласының 2007 жылға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес мынадай мөлшерде бекітілсін:
1) кірістер - 226 077 002 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 141 175 399 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 2 753 252 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 22 270 000 мың теңге;
республикалық бюджеттен түсетін трансферттер - 59 878 351 мың теңге;
2) шығындар - 231 341 295 мың теңге;
3) операциялық сальдо - - 5 264 293 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредит беру - - 1 354 256 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 354 256 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 1 266 018 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 2 028 111 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 762 093 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы - - 5 176 055 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 5 176 055 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 6 544 900 мың теңге;
қарызды өтеу - 7 446 395 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 6 077 550 мың теңге";
6-тармақтағы "2 866 303" цифрлары "2 899 313" цифрларымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "1 810 406" цифрлары "1 816 648" цифрларымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "5 214 414" цифрлары "5 214 354" цифрларымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "21 810 984" цифрлары "21 885 984" цифрларымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "24 294 379" цифрлары "24 250 344" цифрларымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "59 053 235" цифрлары "59 083 295" цифрларымен ауыстырылсын;

"1. Утвердить бюджет города Алматы на 2007 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 226 077 002 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям - 141 175 399 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 2 753 252 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 22 270 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов из республиканского бюджета - 59 878 351 тысяч тенге;
2) затраты - 231 341 295 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - - 5 264 293 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - - 1 354 256 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов - 1 354 256 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 1 266 018 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 2 028 111 тысяч тенге;
поступления  от продажи финансовых активов государства - 762 093 тысяч тенге;
6) дефицит бюджета - -5 176 055 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита бюджета - 5 176 055 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 6 544 900 тысяч тенге;
погашение займов - 7 446 395 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 6 077 550 тысяч тенге;
в пункте 6 цифры "2 866 303" заменить цифрами "2 899 313";
в пункте 7 цифры "1 810 406" заменить цифрами "1 816 648";
в пункте 8 цифры "5 214 414" заменить цифрами "5 214 354";
в пункте 10 цифры "21 810 984" заменить цифрами "21 885 984";
в пункте 12 цифры "24 294 379" заменить цифрами "24 250 344";
в пункте 17 цифры "59 053 235" заменить цифрами "59 083 295";

144000
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы
пайдаланудағы автомобиль
жолдарының белдеуінде
бөлінген сыртқы (көрнекі)
жарнамаларды орналастырғаныүшін төлем ақы
1350000
08
За ң ды қ   м ә нді   іс -
ә рекеттерді   жаса ғ аны   ж ә не ( немесе құ жаттар   бергені ү шін   о ғ ан   у ә кілеттігі   бар мемлекеттік   органдар   немесе   лауазымды   адамдар   алатын   міндетті   т ө лемдер
970070
1
Мемлекеттік   баж
970070
02
Сотқа берілетін талап
арыздардан, ерекше
өндірістегі істер бойынша
арыздардан (шағымдардан),
жүгіну шағымдарынан, атқарупарағының көшірмесін беру
туралы мәселе бойынша сот
анықтамасына жеке
шағымдардан, сот бұйрығын
шығару туралы арыздардан,
сондай-ақ соттың шет ел
соттары мен төрелік
соттарының шешімдері
бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін
(телнұсқаларын) бергені
үшін алынатын мемлекеттік
баж
850000
04
Азаматтық хал актілерін
тіркегені, азаматтарға
азаматтық хал актілерін
тіркегені туралы қайта
куәліктер бергені үшін,
сондай-ақ туу, неке, некенібұзу, өлім туралы
актілердің жазбаларын
өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге
байланысты куәліктерді
бергені үшін алынатын
мемлекеттік баж
22000
05
Шетелге баруға және
Қазақстан Республикасына
басқа мемлекеттерден
адамдарды шақыруға құқық
беретін құжаттарды
ресімдегені үшін,
сондай-ақ осы құжаттарға
өзгерістер енгізгені үшін
алынатын мемлекеттік баж

144000
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
1350000
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и(или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
970070
1
Государственная пошлина
970070
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, частных жалоб на определение суда по вопросу о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о  вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решению иностранных судов и арбитражей,  копий (дубликатов) документов
850000
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
22000
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств,  а также за внесение изменений в эти документы

4000
06
Шетелдіктердің
паспорттарына немесе
олардың орнына
қолданылатын құжаттарына
Қазақстан Республикасынан
кету және Қазақстан
Республикасына келу
құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
71000
07
Қазақстан Республикасының
азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығынқалпына келтіру және
Қазақстан Республикасының
азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшіналынатын мемлекеттік баж
1700
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік
баж

4000
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
71000
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
1700
08
Государственная пошлина за регистрацию  места жительства

12000
09
Аңшылық құқығына рұқсат
бергені үшін алынатын
мемлекеттік баж
770
10
Азаматтық, қарудың (аңшылықсуық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс
қаруын, механикалық
шашыратқыштарды, көзден жасағызатын немесе
тітіркендіретін заттар
толтырылған аэрозольді жәнебасқа құрылғыларды,
үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан
аспайтын пневматикалық
қаруды қоспағанда және
калибрі 4.5 мм-ге
дейінгілерін қоспағанда)
әрбір бірлігін тіркегені
және қайта тіркегені үшін
алынатын мемлекеттік баж

12000
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
770
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского оружия  (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)