2008 жылға арналған Алматы қаласы  бойынша  жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының VІ сессиясының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 59 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 25 желтоқсанда N 762 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 161 шешімімен
Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008.12.22 N 161 шешімімен .
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасының Су Кодексінің 38 бабының 5 тармақшасына және 2001 жылғы 12 маусымдағы Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 454 бабының 1 тармағына сәйкес ІV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы бойынша 2008 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экология, денсаулық және төтенше жағдайлар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Т.Ә. Ізмұхамбетов) және Алматы қаласы әкімінің орынбасары В.Л.Крыловқа жүктелсін.
3. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
IV сайланған Алматы
қаласының мәслихаты
VI сессиясының төрағасы
IV сайланған Алматы
қаласы мәслихатының
хатшысы
ІV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты VI сессиясының
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 59 шешіміне қосымша
Алматы қаласы бойынша 2008 жылға арналған жер үсті
көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы
ставкалары
Арнайы су пайдалану түрі
Тұрғын-үй, пайдалану және
коммунал-
дық қызмет,
тиын/текше
метр
Өнеркәсіп, жылу энергети-
касын қосқанда,
тиын/текше метр
Ауыл шаруашылығы
тиын/текше
метр
Су көздерінен су алуды жүзеге асыратын тоған су  шаруашы-
лықтары,
тиын/текше
метр
өзендер, көлдер, теңіздер,
алқаптары
1
2
3
4
Балқаш  көлінің және өзендер-
дің алабтары

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по городу Алматы на 2008 год
Решение VI сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 12 декабря 2007 года N 59. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 25 декабря 2007 года за N 762. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 22 декабря 2008 года N 161
Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 22.12.2008 N 161.
В соответствии с подпунктом 5 статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года и пунктом 1 статьи 454 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налогового кодекса)" от 12 июня 2001 года маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по городу Алматы на 2008 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экологии, здравоохранения и вопросам чрезвычайных ситуаций (Измухамбетов Т.А.) и заместителя акима города Алматы Крылова В.Л.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель VI-й сессии
маслихата города Алматы
IV-го созыва                 К. Баймухамбетов
Секретарь маслихата
города Алматы IV-го созыва   Т. Мукашев
Приложение
к решению VI-й сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва
от 12 декабря 2007 года N 59
Ставки платы
за пользование водными ресурсами поверхностных
источников по городу Алматы на 2008 год
Вид
специ-
ального
водо-
пользо-
вания
бассейны
рек,озер, морей
Жилищно-
эксплуа-
тацион-
ные и
комму-
нальные
услуги,
тиын/
куб.
метр
Промыш-
лен-
ность,в
ключая
тепло-
энерге-
тику,
тиын/
куб.
метр
Сель-
ское
хозяй-
ство, тиын/
куб.
метр
Прудовые
хозяйства,
осущест-
вляющие
забор из
водных
источников,
тиын/куб.
метр
Рыбное
хозяйство, поребители, производящие
отлов рыбы
на водных источниках,
тенге/тонна
1
2
3
4
5
Бассейн рек и озера Балхаш