"2007 жылға арналған көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге, өсімдік шаруашылығы өнімінің түсімділігі мен сапасын арттыруға қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидия көлемін бекіту туралы" облыс әкімінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 9 шешіміне өзгерту енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімі 2007 жылғы 26 желтоқсандағы N 36 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет Департаменті 2007 жылғы 26 желтоқсандағы N 1662 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011 жылғы 17 қазандағы N 01.04-08/2964 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011.10.17 N 01.04-08/2964 хаты)

О внесении изменения в решение акима области от 23 февраля 2007 года N 9 "Об утверждении объемов субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, повышения урожайности и качества продукции растениеводства на 2007 год"
Решение Акима Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2007 года N 36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 декабря 2007 года N 1662. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 01.04-08/2964)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17.10.2011 N 01.04-08/2964)

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңы 29 бабы 2 тармағына, "Нормативтік-құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 Заңы 28 бабына сәйкес облыс әкімі ШЕШТІ:
1. "2007 жылға арналған көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге, өсімдік шаруашылығы өнімінің түсімділігі мен сапасын арттыруға қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидия көлемін бекіту туралы"»облыс әкімінің 2007 жылғы 23 ақпандағы  N 9 шешіміне (Солтүстік Қазақстан өңірлік бөліміндегі мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 15 наурызда N 1643 тіркелді, 2007 жыл 19 наурыз»"Солтүстік Қазақстан", 2007 жыл 19 наурыз»"Северный Казахстан"»газеттерінде жарияланды), "2007 жылға арналған көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге, өсімдік шаруашылығы өнімінің түсімділігі мен сапасын арттыруға қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидия көлемін бекіту туралы"»облыс әкімінің 2007 жылғы 23 ақпандағы N 9 шешіміне өзгеріс енгізу туралы"»облыс әкімінің 2007 жылғы 10 тамыздағы N 20 шешімімен (Солтүстік Қазақстан өңірлік бөліміндегі мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 4 қыркүйекте N 1653 тіркелді, 2007 жыл 21 қыркүйек N 117»"Солтүстік Қазақстан", 2007 жыл 21 қыркүйек N 111 "Северный Казахстан"»газеттерінде жарияланды) енгізілген өзгерістермен келесі өзгерту енгізілсін:
көрсетілген шешім қосымшасы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

В соответствии с пунктом 2 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 "О нормативных правовых актах" аким области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима области от 23 февраля 2007 года N 9 "Об утверждении объемов субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, повышения урожайности и качества продукции растениеводства на 2007 год" (зарегистрировано в Северо-Казахстанском региональном разделе реестра государственной регистрации 15 марта 2007 года за N 1643, опубликовано в газетах "Солтүстік Қазақстан" от 19 марта 2007 года, "Северный Казахстан" от 19 марта 2007 года), с изменением, внесенным решением акима области от 10 августа 2007 года N 20 "О внесении изменения в решение акима области от 23 февраля 2007 года N 9 "Об утверждении объемов субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, повышения урожайности и качества продукции растениеводства на 2007 год" (зарегистрировано в Северо-Казахстанском региональном разделе реестра государственной регистрации 4 сентября 2007 года за N 1653, опубликовано в газетах "Солтүстік Қазақстан" от 21 сентября 2007 года N 117, "Северный Казахстан" от 21 сентября 2007 года N 111), следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению.

2. Осы шешім оны бірінші рет ресми жариялаған күннен қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Облыс әкімінің 2007 жылғы
26 желтоқсандағы N 36 шешіміне
қосымша
Облыс әкімінің 2007 жылғы
23 ақпандағы N 9 шешіміне қосымша
2007 жылға арналған көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге, өсімдік шаруашылығы өнімінің түсімділігі мен сапасын арттыруға қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидия көлемін аудандар бойынша бөлу
Аудандар
Субсидия
сомасы
соның ішінде дақылдар бойынша
дәнді
майлы
жемшөп
Айыртау

2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области
Приложение
к решению акима области
от 26 декабря 2007 года N 36
Приложение
к решению акима области
от 23 февраля 2007 года N 9
Распределение по районам объемов субсидий на удешевление стоимости горюче
смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для
проведения весенне-полевых и уборочных работ, повышения урожайности и качества
продукции растениеводства на 2007 год
Районы
Сумма субсидий
в том числе по культурам
зерновые
масличные
кормовые
Айыртауский