Петропавл қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 11 сәуірдегі "Аз қамтамасыз етілген отбасыларынан шыққан студенттерге әлеуметтік көмек беру Ережелерін бекіту туралы" N 278 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Казақстан облысы Петропавл қаласының әкімдігінің 2007 жылғы 5 наурыздағы N 276 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 4 сәуірдегі N 13-1-65 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 432 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы 2010.04.16 N 432 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару туралы" N 148-II Заңының 31 бабы 1 тармағы 14 тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі "Қазақстан Республикасы халқын тіркеудің кейбір мәселелері туралы" N 761 қаулысына сәйкес, қала әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Петропавл қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 11 сәуірдегі "Аз қамтамасыз етілген отбасыларынан шыққан студенттерге әлеуметтік көмек беру Ережелерін бекіту туралы" N 287 қаулысына (2005 жылғы 10 мамырдағы мемлекеттік тіркеу N 13-1-6), 2006 жылғы 19 сәуірдегі N 583 өзгерістерімен (2006 жылғы 16 мамырдағы мемлекеттік тіркеу N 13-1-41, "Проспект СК" газетінің 2006 жылғы 22 маусымдағы N 22 саны), мынадай өзгертулер енгізілсін:
Ереженің 4 тармағы 3 тармақшасындағы "отбасының құрамы туралы" анықтама сөздері "азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т.Н.Құлжановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.
Қала әкімі

О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 11 апреля 2005 года N 287 "Об утверждении Правил предоставления социальной помощи студентам из малообеспеченных семей"
Постановление Акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 5 марта 2007 года N 276. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 4 апреля 2007 года N 13-1-65. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2010 года N 432
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 16.04.2010 N 432
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2005 года N 761 "О некоторых вопросах регистрации населения Республики Казахстан", акимат города  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Петропавловска от 11 апреля 2005 года N 287 "Об утверждении Правил предоставления социальной помощи студентам из малообеспеченных семей" (государственная регистрация от 10 мая 2005 года N 13-1-6), с изменениями от 19 апреля 2006 года N 583 (государственная регистрация от 16 мая 2006 года N 13-1-41, газета "Проспект СК" от 22 июня 2006 года N 22), следующие изменения:
в подпункте 3 пункта 4 Правил слова "справку о составе семьи" заменить словами "копию книги регистрации граждан".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Кульжанову Т.Н.
3. Настоящее постановление вступает в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города