"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен "Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі мемлекеттік қызмет көрсетуге құжаттар ресімдеу" мемлекеттік қызметін көрсету стандартын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 1966 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 11 қаңтарда N 13-1-90 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 17 шілдеде N 824 Қаулысымен
Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2009.07.17 N 824 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" N 107 Заңының 1, 9-1, 15-1 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы" N 558, 2007 жылғы 30 маусымдағы "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізілімін бекіту туралы" N 561 қаулысына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар" мемлекеттік мекемесінің "Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі мемлекеттік дәрігерлік- әлеуметтік мекемелерде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттар ресімдеу" мемлекеттік қызмет көрсетуінің  қоса берілген стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің бірінші орынбасары Ә.З. Сәрсембаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Петропавл қаласы әкімдігінің
2007 жылғы 11 желтоқсан N 1966
қаулысымен бекітілген
Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты "Қарттарға мен
мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі мемлекеттік
дәрігерлік-әлеуметтік мекемелерде әлеуметтік қызмет
көрсетуге құжаттар ресімдеу"
1. Негізгі ұғымдар
1. Мемлекеттік дәрігерлік- әлеуметтік мекемелерде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттар ресімдеу.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны - ішінара автоматтандырылған
3. Мемлекеттік қызмет көрсетуге негіз - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің міндетін атқарушы бұйрығымен бекітілген 2005 жылғы 1 желтоқсандағы "Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарға арналған мемлекеттік емес дәрігерлік-әлеуметтік ұйымдарда және мемлекеттік дәрігерлік-әлеуметтік мекемелерде әлеуметтік қызмет көрсету" Үлгі ережесінің 3 тармағы 11 тармақшасы.
"Мемлекеттік дәрігерлік- әлеуметтік ұйымдарға қызмет көрсетуге бағыттауды халықты әлеуметтік қорғау саласындағы уәкілетті облыстық (республикалық маңызы бар қалалар, астана) орган жүзеге асырады".

Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных медико-социальных учреждениях для престарелых и инвалидов общего типа" государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2007 года N 1966. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 11 января 2008 года N 13-1-90. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 17 июля 2009 года N 824
Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 17.07.2009 г. N 824
В соответствии со статьями 1, 9-1, 15-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года N 107 "Об административных процедурах", постановлений Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги", от 30 июня 2007 года N 561 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных медико-социальных учреждениях для престарелых и инвалидов общего типа государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Сарсембаева А.З.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города
Утверждено
постановлением акимата
города Петропавловска
от 11 декабря 2007 года N 1966
Стандарт оказания государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных медико-социальных учреждениях для престарелых и инвалидов общего типа"
1. Общие положения
Оформление документов на социальное обслуживание в государственных медико-социальных учреждениях.
2. Форма оказываемой государственной услуги - частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании  пункта 11 главы 3 Типовых Правил социального обслуживания в государственных  медико-социальных учреждениях и негосударственных медико-социальных организациях для престарелых и инвалидов общего типа", утвержденных Приказом исполняющего обязанности Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 1 декабря 2005 года N 306-п
"Направление на социальное обслуживание в государственных медико-социальных учреждениях осуществляет областной (города республиканского значения, столицы) уполномоченный орган в области социальной защиты населения".

4. Осы мемлекеттік қызметті
"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі ұсынады.
5. Тұтынушы алатын көрсетілетін мемлекеттік қызметті көрсетуді аяқтау нысаны (нәтижесі) - хабарлама.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетіледі:
зейнеткерлерге;
бірінші және екінші топтағы мүгедектерге.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері - 30 күнтізбелік күннен кем емес.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету тегін.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету стандартын міндетті түрде орналастыру орны:
"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй.
10. Жұмыс кестесі: дүйсенбіден бастап жұмаға дейін сағат 9.00- ден сағат 18.00-ге дейін , үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін.
11. Қызмет көрсетілетін орынның шарттары - күту залы, мүмкіндіктері шектелген адамдар үшін - пандус, отыру орындары.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттардың тізбесі:
1) өтініш;
2) жеке куәлік;
3) салық төлеушінің тіркелу нөмірі берілгені туралы куәлік;
4) әлеуметтік жеке код берілгені туралы куәлік;
5) медициналық карта;
6) амбулаторлық картаның көшірмесі;
7) зейнеткерлік куәлік (зейнеткер жастағы тұлғалар үшін);
8) Ұлы Отан соғысының мүгедектері, қатысушылары және соларға теңестірілген тұлғалар мәртебесін растайтын куәлігі (Ұлы Отан соғысының мүгедектері, қатысушылары және соларға теңестірілген тұлғалар үшін);
мүгедектер үшін қосымша:
9) мүгедектігі туралы анықтамадан жазылған  үзінді көшірмесі;
10) мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасынан жазылған үзінді көшірмесі;
"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, жұмыс және қабылдау кестесі: дүйсенбіден жұмаға дейін (жұманы қоса) сағат 9.00- ден сағат 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда, 35 үй, N 10, N 11, N 12, телефондары: 34-45-70, 31-11-27.
Ескерту. Өзгерту енгізілді - Петропавл қаласы әкімдігінің 2008.09.08 N 1514 қаулысымен
13. Барлық қажетті өтініш бланкілері қабылдау бөлмесіндегі маманда болады.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне тапсырылады, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй. N 11,N 12 кабинеттер.
15. Тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырғаннан соң мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушыға қабылдау уақыты мен орындау мерзімі көрсетілген талон беріледі.

4. Государственная услуга предоставляется Государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловск".
5. Форма завершения (результат) оказываемой государственной услуги - уведомление.
6. Государственная услуга оказывается:
пенсионерам;
инвалидам первой и второй группы.
7. Сроки оказания государственной услуги - не позднее тридцати календарных дней.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Место размещения стандарта оказания государственной услуги:
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловск", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35.
10. График работы: с понедельника по пятницу, с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов.
11. Условия места предоставления услуги - зал ожидания, для людей с ограниченными возможностями - пандус, места для сидения.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги:
1) заявление;
2) удостоверение личности;
3)свидетельство о присвоении регистрационного номера налогоплательщика;
4) свидетельство о присвоении социального индивидуального кода;
5) медицинская карта;
6) выписка из амбулаторной карты;
7) пенсионное удостоверение (для лиц пенсионного возраста);
8) удостоверение, подтверждающее статус инвалида, участника Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним (для инвалидов, участников Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним);
для инвалидов дополнительно:
9) копия выписки из справки об инвалидности;
10) копия выписки из индивидуальной программы реабилитации инвалида.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", график работы и приема: с понедельника по пятницу: с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов, адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35, кабинеты N 10, N 11, N 12, телефоны: 34-45-70, 31-11-27.
Сноска. Пункт 12 в редакции постановления акимата города Петропавловска от 08.09.2008 N 1514
13. Все необходимые бланки заявлений находятся у специалиста приемной.
14. Документы, необходимые для получения государственной услуги сдаются в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35, кабинеты N 11, N 12 .
15. После предъявления всех необходимых документов для получения государственной услуги, потребителю государственной услуги выдается талон с указанием даты принятия и срока исполнения.

16. Қызмет көрсету тәсілі - жеке бару.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің соңғы нәтижесі мына мекенжай бойынша беріледі: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй, N 8 кабинет.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтата тұруға негіз - қасақана жалған мәліметтер мен құжаттарды беру.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Мемлекеттік органның қызмет көрсетуді тұтынушыға қатысты басшылыққа алатын жұмыс қағидаттары:
қызмет көрсету тәртібі туралы толық және жан-жақты ақпарат алу;
сыпайылық, жауапкершілік және кәсібилік;
өтінішті және оған қоса берілетін белгіленген үлгідегі бланкілердің тегін алу;
қабылданған шешім туралы хабарлама алу, қабыл алмаған жағдайда хабарламада қабыл алмау себептері көрсетіледі.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы Үлгі стандартқа қосымшаға сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе өзге де субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды адамдардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін лауазымдық тұлғалардан алуға болады: "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі 24 кабинет, телефон: 34-47-18, электрондық почта мекенжайы:gu pavl@mail.online.kz.
"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй, 24 кабинет.
22. Шағым беріледі:
"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығына немесе орынбасарына, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй, N 24, N 28 кабинеттер, телефондары: 34-47-18, 34-08-01, электрондық почтаның мекенжайы: gu pavl@mail.online.kz.
жоғары тұрған ұйымдарға;
суд.
23. Шағымның қабылданғанын растайтын және берілген шағымға жауап алатын мерзім мен орынды көздейтін құжат: жүгінудің қабылданғаны туралы талон, азаматтардың жүгінулерін тіркеу журналы. Шағымға жауап алу орны: "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй,N 24,N 28 кабинеттер, телефондары: 34-47-18, 34-08-01, электрондық почтаның мекенжайы: gu pavl@mail.online.kz.

16. Способ оказания услуги - личное посещение.
Конечный результат оказания услуги выдается по адресу: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35, кабинеты N 11, N 12
17. Основанием для приостановления оказания государственной услуги является предоставление заведомо ложных сведений  и недостоверные сведения документов.
3. Принципы работы
18. Принципы работы, которым руководствуется государственный орган по отношению к потребителю услуг:
получение полной и подробной информации о порядке предоставления услуги;
вежливость, ответственность и профессионализм;
бесплатное получение заявления, установленного образца и прилагаемых к нему бланков;
получение уведомления о принятом решении, в случае отказа в уведомлении будут указаны причины отказа.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности, которые указаны в приложении к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Порядок обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц можно получить: Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35, кабинет N 24, телефон: 34-47-18, адрес электронной почты: gu_pavl@mail.online.kz.
22. Жалоба подаются:
начальнику или заместителю начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35, кабинет N 24, N 28, телефоны: 34-47-18, 34-08-01, адрес электронной почты: gu_pavl@mail.online.kz;
вышестоящие организации;
суд.
23. Документ, подтверждающий принятие жалобы и предусматривающий срок и место получения ответа на поданную жалобу: талон о принятии обращения, журнал регистрации обращений граждан. Место получения ответа на жалобу - Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35, кабинет N 24, телефон: 34-47-18, адрес электронной почты: gu_pavl@mail.online.kz.

6. Байланыс ақпараты
24. "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй,N 24 кабинет, телефоны: 34-47-18, электрондық почтаның адресі:gu pavl@mail.online.kz.
"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары, мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй,N 28 кабинет, телефоны: 34-08-01, электрондық почтаның адресі:gu pavl@mail.online.kz.
25. Тұтынушы үшін қосымша қызметтер туралы ақпарат - Зейнеткерлер мен бірінші және екінші топтағы мүгедектерге Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарға арналған мемлекеттік дәрігерлік- әлеуметтік мекемелерде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттар ресімдеу мүмкіндігі.

6. Контактная информация
24. Начальник государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35, кабинет N 24, телефон: 34-47-18, адрес электронной почты: gu_pavl@mail.online.kz.
Заместитель начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35, кабинет N 28, телефон 34-08-01, адрес электронной почты: gu_pavl@mail.online.kz.
25. Информация для потребителя о дополнительных услугах - возможность оформление пенсионеров и инвалидов первой и второй групп на социальное обслуживание в государственных медико-социальных учреждениях для престарелых и инвалидов общего типа.