Қосымша қосылатын электр қуатының бірлігі үшін төлемнің мөлшері туралы
Атырау облыстық әкімиятының 2007 жылғы 16 наурыздағы N 76 қаулысы. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 3 сәуірде N 2485 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімиятының 2009 жылғы 27 наурыздағы N 62 қаулысымен.
Ескерту: Күші жойылды - Атырау облысы әкімиятының 2009.03.27 N 62 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы
жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 27 бабын басшылыққа
алып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 қазандағы
N 1044 "Электр энергетикасы қондырғылары объектілерін қайта жаңарту
мен кеңейту үшін қосымша қуаттарды қосу және шығындарды өтеу
ережесін бекіту туралы" қаулысын іске асыру мақсатында облыс
әкімияты қаулы етеді :
1. Облыс әкімиятының 2006 жылғы 7 ақпандағы N 42 қаулысымен
бекітілген Атырау қаласы және Атырау облысының электр желілерін
перспективалық дамыту жоспары негізінде 2007-2010 жылдардағы
кезеңге арналған қосымша қосылатын электр қуатының бірлігі (1 кВт.)
үшін төлемнің мөлшері 70 528 (жетпіс мың бес жүз жиырма сегіз) теңге 56 (елу алты) тиын мөлшерінде белгіленсін.
Ескерту: өзгерту енгізілді - Атырау облыстық әкімиятының 2007.12.24 N 293, 2009.01.05 N 1 қаулыларымен.
2. "Атырау-Жарық" акционерлік қоғамына (келісім бойынша)
электр энергетикасы қондырғылары объектілерін қайта жаңарту мен
кеңейту үшін шығындарды өтеуді Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2004 жылғы 8 қазандағы N 1044 "Электр энергетикасы қондырғылары
объектілерін қайта жаңарту мен кеңейту үшін қосымша қуаттарды қосу
және шығындарды өтеу ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес
жүзеге асыру ұсынылсын.
3. Облыс әкімиятының 2006 жылғы 6 наурыздағы N 79 "Қосымша
қосылатын электр қуатының бірлігі үшін төлемнің мөлшері туралы"
қаулысы (Облыс әкімиятының 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 321 "Облыс
әкімиятының 2006 жылғы 6 наурыздағы N 79 "Қосымша қосылатын электр
қуатының бірлігі үшін төлемнің мөлшері туралы" қаулысына өзгеріс
енгізу туралы қаулысы) жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші
орынбасары С.Қ.Еңсегеновке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он
күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі

О размере платы за единицу дополнительной присоединяемой электрической мощности
Постановление Атырауского областного Акимата от 16 марта 2007 года N 76. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 3 апреля 2007 года за N 2485. Утратило силу - постановлением Атырауского областного акимата от 2009.03.27. N 62
Сноска. Утратило силу - постановлением Атырауского областного  акимата от 2009.03.27. N 62
Руководствуясь статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", а также в целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2004 года N 1044 "Об утверждении Правил присоединения дополнительных мощностей и компенсирования затрат для реконструкции и расширения объектов электроэнергетических установок" акимат области постановляет :
1. Определить размер платы за единицу дополнительной присоединяемой электрической мощности (1 кВт.) на основе Плана перспективного развития электрических сетей города Атырау и Атырауской области, утвержденного постановлением акимата области от 7 февраля 2006 года N 42 в размере 70 528 (семьдесят тысяч пятьсот двадцать восемь) тенге 56 (пятьдесят шесть) тиын на период 2007-2010 годы.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Атырауского областного акимата от 24.12.2007 N 293; 05.01.2009 N 1 .
2. Рекомендовать акционерному обществу "Атырау-Жарык" (по согласованию) компенсирование затрат для реконструкции и расширения объектов электроэнергетических установок осуществлять в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2004 года N 1044 "Об утверждении Правил присоединения дополнительных мощностей и компенсирования затрат для реконструкции и расширения объектов электроэнергетических установок".
3. Отменить постановление акимата области от 6 марта 2006 года N 79 "О размере платы за единицу дополнительной присоединяемой электрической мощности" (постановление акимата области от 26 декабря 2006 года N 321 "О внесении изменения в постановление акимата области от 6 марта 2006 года N 79 "О размере платы за единицу дополнительной присоединяемой мощности").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Енсегенова С.К.- первого заместителя акима области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким области