Атырау қаласының әкімшілік-аумақтық бірлігіне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы әкімиятының 2007 жылғы 7 мамырдағы N 131 қаулысы және Атырау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 18 мамырдағы N 439-ІІІ шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 22 маусымда N 2494 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы N 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабына сәйкес, Атырау қаласы әкімиятының 2006 жылғы 1 желтоқсандағы N 338а қаулысы мен Атырау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 251 шешімі негізінде облыс әкімияты қаулы етеді және облыстық мәслихат шешім етті:
1. Ауданы 48 гектар құрайтын "Ближний подхоз" ауылы Атырау қаласы Ақсай ауылдық округінің құрамынан шығарылып, Атырау қаласы аумағының құрамына енгізілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы әкімінің 10.10.2014 № 315 және Атырау облыстық мәслихатының 10.10.2014 № 325-V бірлескен шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы мен шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне еніп, алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың                  Облыс әкімі
ХХV сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы

О внесении изменения в административно-территориальную единицу города Атырау
Постановление акимата Атырауской области от 7 мая 2007 года N 131 и решение Атырауского областного маслихата от 18 мая 2007 года N 439-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 июня 2007 года за N 2494
Сноска. В тексте совместного решения на государственном языке в пункте 1 слово "селолық" заменено словом "ауылдық" совместным постановлением акимата Атырауской области от 10.10.2014 № 315 и решением Атырауского областного маслихата от 10.10.2014 № 325-V.
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года N 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании постановления акимата города Атырау от 1 декабря 2006 года N 338а и решения Атырауского городского маслихата от 8 декабря 2006 года N 251 акимат области постановляет и областной маслихат решил:
1. Включить в состав территории города Атырау село "Ближний подхоз" площадью 48 гектар, исключив его из состава Аксайского сельского округа города Атырау.
2. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого офицального опубликования.
Аким области
Председатель ХХV сессии
областного маслихата
Секретарь областного маслихата