Облыс әкімиятының 2006 жылғы 20 маусымдағы N 167 "Атырау облысында тұратын Ұлы Отан соғысының және Ауғанстандағы ұрыс қимылдарының қатысушыларына санаторий-курорттық емделу үшін жеңілдік беру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық әкімиятының 2007 жылғы 9 шілдедегі N 171 қаулысы. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 18 шілдеде N 2496 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық әкімиятының 2011 жылғы 28 шілдедегі N 219 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық әкімиятының 2011.07.28 N 219 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі N 39 "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" және 1995 жылғы 28 сәуірдегі N 2247 "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңдарына сәйкес облыс әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Облыс әкімиятының 2006 жылғы 20 маусымдағы N 167 "Атырау
облысында тұратын Ұлы Отан соғысының және Ауғанстандағы ұрыс
қимылдарының қатысушыларына санаторий-курорттық емделу үшін
жеңілдік беру туралы" (Атырау облыстық әділет департаментінде 2006
жылғы 10 шілдеде N 2468 тіркелген, 2006 жылғы 29 шілдедегі N 90 облыстық "Атырау" және "Прикаспийская коммуна" газеттерінде жарияланған) қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
мәтіннің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Атырау облысында тұратын Ұлы Отан соғысының және Ауғанстандағы ұрыс қимылдарының қатысушыларына, денсаулық жағдайы бойынша мүгедектерге санаторий-курорттық емделуге жеңілдік беру туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Қоса беріліп отырған Атырау облысында тұратын Ұлы Отан соғысының және Ауғанстандағы ұрыс қимылдарының қатысушыларына, денсаулық жағдайы бойынша мүгедектерге санаторий-курорттық емделуге жеңілдіктер беру туралы ережесі (бұдан әрі - Ереже) бекітілсін".
Жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Атырау облысында тұратын Ұлы Отан соғысының және Ауғанстандағы ұрыс қимылдарының
қатысушылары мен мүгедектеріне санаторий-курорттық емделуге жеңілдіктер беру ережесінде:
тақырыпты қоса алғанда барлық мәтін бойынша "Ауғанстандағы ұрыс қимылдарының қатысушылары мен мүгедектеріне" деген сөздерден кейін "денсаулық жағдайы бойынша мүгедектерге" деген сөздермен толықтырылсын;
4 тармақ мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) мүгедектік туралы анықтаманың және мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасынан өзінді көшірмелері.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары  Қ.Қайненовке жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата области от 20 июня 2006 года N 167 "О предоставлении льгот на санаторно-курортное лечение участникам Великой Отечественной войны и боевых действий в Афганистане, проживающим в Атырауской области"
Постановление Атырауского областного акимата от 9 июля 2007 года N 171 зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 июля 2007 года за N 2496. Утратило силу - постановлением Атырауского областного акимата от 28 июля 2011 N 219
Сноска. Утратило силу - постановлением Атырауского областного акимата от 28.07.2011 N 219.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года N 39 "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" и от 28 апреля 1995 года N 2247 "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 20 июня 2006 года N 167 "О предоставлении льгот на санаторно-курортное лечение участникам Великой Отечественной войны и боевых действий в Афганистане, проживающим в Атырауской области" (зарегистровано Департаментом юстиции Атырауской области 10 июля 2006 года N 2468, опубликовано в областных газетах "Атырау" и "Прикаспийская коммуна" N 90 от 29 июля 2006 года) следующие изменения и дополнения:
заголовок текста изложить в следующей редакции:
"О представлении льгот на санаторно-курортное лечение участникам Великой Отечественной войны и боевых действий в Афганистане, инвалидам по состоянию здоровья, проживающим в Атырауской области";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить прилагаемые правила предоставления льгот на санаторно-курортное лечение участникам Великой Отечественной войны и боевых действий в Афганистане, инвалидам по состоянию здоровья, проживающим в Атырауской области (далее-Правила)".
В Правилах предоставления льгот на санаторно-курортное лечение участникам Великой Отечественной войны и боевых действий в Афганистане, проживающим в Атырауской области, утвержденного вышеуказанным постановлением:
по всему тексту, включая заголовок, после слов "участникам и инвалидам боевых действий в Афганистане," дополнить словами "инвалидам по состоянию здоровья";
пункт 4 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) копии справки об инвалидности и выписки из индивидуальной программы реабилитации инвалида.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Кайненова К. - заместителя акима области.

3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі           Б. Рысқалиев

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким области