Шымкент қаласы мен Сайрам ауданының шекараларын өзгерту туралы
Бірлескен ОҚО мәслихатының 2007 жылғы 13 наурыздағы N 31/354-III шешімі. Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімиятының 15 наурыздағы N 98 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 21 наурызда N 1953 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы"  Заңының 11 бабына  сәйкес Шымкент қалалық және Сайрам аудандық мәслихаттары және әкімияттарының ұсыныстары негізінде Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты  ШЕШТІ  және Оңтүстік Қазақстан облысының әкімияты  ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Шымкент қаласының әкімшілік шекарасына Оңтүстік Қазақстан облысының Сайрам ауданының жалпы көлемі 4640,0 гектар жер бөлігінің қосылуымен Шымкент қаласының және Сайрам ауданының шекаралары өзгертілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихат
хатшысы

Об изменении границ города Шымкента и Сайрамского района
Совместное решение Маслихата ЮКО N 31/354-III от 13 марта 2007 года и постановление Южно-Казахстанского областного акимата N 98 от 15 марта 2007 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 21 марта 2007 года за N 1953
В соответствии  со статьей 11 Закона  Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании предложений Шымкентского городского и Сайрамского районного маслихатов и акиматов, Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ и акимат Южно-Казахстанской области  ПОСТАНОВИЛ :
1.Изменить границы города Шымкента и Сайрамского района Южно-Казахстанской области с включением в административные границы города Шымкента части земель Сайрамского района общей площадью 4640,0 гектаров.
2.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата
Аким области
Секретарь областного
маслихата