"Эпидемиология бойынша санитарлық-эпидемиологиялық ережелер мен нормаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2004 жылғы 15 қарашадағы N 811 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2008 жылғы 21 мамырдағы N 293 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 23 маусымда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5246 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2010 жылғы 13 тамыздағы № 636 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2010.08.13 № 636 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін  5-тармақтан қараңыз
Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Эпидемиология бойынша санитарлық-эпидемиологиялық ережелер мен нормаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2004 жылғы 15 қарашадағы N 811  бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің тізімінде N 3295 тіркелген).
Айтылған бұйрықпен бекітілген "Медициналық бұйымдарды көтерме және бөлшек сауда арқылы сататын нысандарға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар" туралы cанитарлық-эпидемиологиялық ережелер мен нормаларында:
3-тармақтың 1) тармақшасында "бөлімдер" деген сөз алынып тасталсын;
6-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын;
айтылған санитарлық-эпидемиологиялық ережесімен нормаларына
1-қосымшасында:
атауында "(бөлімдерге)" деген сөз алынып тасталсын;
"Дәріханадағы медициналық бұйымдарды сататын бөлім, м 2" деген бағана алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитеті (Белоног А.А.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуге жіберсін
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Құқықтық жұмыс және мемлекеттік сатып алу департаменті (Малгаждарова Б.Т.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін ресми жариялауға жіберсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің төрағасы - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік санитарлық бас дәрігері А.А. Белоногқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткеннен соң қолданысқа енгiзiледi.
Министрдің міндетін
атқарушы                                           Ә. Нүсіпова

О внесении изменений в приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 ноября 2004 года N 811 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм по эпидемиологии"
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 21 мая 2008 года № 293. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июня 2008 года № 5246. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 13 августа 2010 года № 636
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 13.08.2010 № 636 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования нормативных правовых актов в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 ноября 2004 года N 811 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм по эпидемиологии" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3295) следующие изменения:
в санитарно-эпидемиологических правилах и нормах "Санитарно-эпидемиологические требования к объектам, реализующим медицинскую технику и изделия медицинского назначения", утвержденных указанным приказом:
в подпункте 1) пункта 3 слово "отделы" исключить;
подпункт 3) пункта 6 исключить;
в приложении 1 к указанным санитарно-эпидемиологическим правилам и нормам:
в наименовании слово "(отделов)" исключить;
столбец "Отдел в аптеке по реализации изделий медицинского назначения" исключить;
первую строку 5 столбца после слова "... аптечного" добавить слово "склада".
2. Комитету государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Белоног А.А.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту правовой работы и государственных закупок Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Малгаждарова Б.Т.) направить настоящий приказ на официальное опубликование после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора - Главного государственного санитарного врача Республики Казахстан Белоног А.А.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении 10 дней после дня официального опубликования.
И.о. Министра                              А. Нусупова