"Мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын-жайларды жалға беру және оны пайдалану үшін төлемақы алу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2002 жылғы 28 наурыздағы N 3-1-516қ қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 7 қарашадағы N 17-1277қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2008 жылғы 3 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 552 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 6 ақпандағы N 06-178 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 06.02.2012 N 06-178 қаулысымен (қаулының мемлекеттік тілдегі мәтіні РҚАО-ға  түспеген).
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 31-бабы 1-тармағының 2) тармақшасы негізінде, "Жергілікті атқарушы органдардың Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде салынған тұрғын үйлерді сату ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 шілдедегі N 711 қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй-жайларын жалға беру және пайдаланғаны үшін өтемақы алу" Астана қаласы әкімдігінің 2002 жылғы 28 наурыздағы N 3-1-516қ (Астана қаласының Әділет департаментінде 2002 жылғы 11 сәуірде N 186 тіркелген) қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тараудың 5-тармағы және 6-тараудың 19-тармағы алынып тасталсын;
6-тараудың 17-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдалану үшін ақыға уәкілетті орган белгілеген жалға беру ақысы, сондай-ақ мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының шығындары кіреді.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары С.М. Хорошунға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 28 марта 2002 года № 3-1-516п "Предоставление в найм и взимание платы за пользование жилищем из государственного коммунального жилищного фонда, находящегося на праве хозяйственного ведения государственного коммунального предприятия"
Постановление Акимата города Астаны от 7 ноября 2008 года N 17-1277п. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 3 декабря 2008 года N 552. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 6 февраля 2012 года № 06-178
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 06.02.2012 № 06-178.
На основании подпункта 2 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2008 года № 711 "Об утверждении Правил реализации местными исполнительными органами жилья, построенного в рамках Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Астаны от 28 марта 2002 года № 3-1-516п "Предоставление в найм и взимание платы за пользование жилищем из государственного коммунального жилищного фонда, находящегося на праве хозяйственного ведения государственного коммунального предприятия" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 11 апреля 2002 года за № 186) внести следующие изменения и дополнения:
текст Правил предоставления в найм и взимания платы за пользование жилищем из государственного коммунального жилищного фонда, находящегося на праве хозяйственного ведения государственного коммунального предприятия" после слов "найм", "наниматель", "наймодатель" дополнить словами "(аренда)", "(арендатор)", "(арендодатель)";
пункт 5 раздела 1 и пункт 19 раздела 6 исключить;
пункт 17 раздела 6 изложить в следующей редакции:
"17. Плата за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, находящегося в ведении государственного коммунального предприятия, включает арендную плату, устанавливаемую уполномоченным органом, а также затраты государственного коммунального предприятия.".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя Акима города Астаны Хорошуна С.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким                                  И. Тасмагамбетов