Бұланды ауданында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін 2008 жылға жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 19 наурыздағы N а-3/48 қаулысы. Ақмола облысы Бұланды ауданының әділет басқармасында 2008 жылғы 17 сәуірде N 1-7-65 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 19 ақпандағы № а-02/257 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы  әкімдігінің 2010.02.19 № а-02/257 қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағы 13-тармақшасына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" 2005 жылғы 13 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5-2 тармақшасына сәйкес, жұмыс іздеуде қиындық көретін мүгедектерді әлеуметтік қорғау және оларды жұмыспен қамтамасыз ету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мүгедектерге жалпы жұмыс орындарынан үшпайыздық жұмыс орындары квотасы белгіленсін.
2. Бұланды ауданы бойынша мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін ұсынылып отырған ұйымдар мен жұмыс орындарының тізбесі бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ.Еслямоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы 2008 жылғы 3 қаңтардан бастап пайда болған құқықтық қатынастарда қолданылады.
5. Осы қаулы Бұланды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен сәтінен бастап күшіне енеді және аудандық газетте ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданының әкімі                    Е.Б. Нұғыманов
КЕЛІСІЛДІ:
"Бұланды аудандық ауруханасы"
мемлекеттік мекемесінің бас дәрігері             Ғ.Қ.Сәдуақасов
"Бұланды аудандық білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесі меңгерушісінің
міндетін атқарушы                                С.Т.Азнабаева
"Бұланды аудандық емханасы"
мемлекеттік коммуналдық қазынашылық
кәсіпорнының бас дәрігері                        О.Г.Букарь
Бұланды дәрігерлік-әлеуметтік
мекемесінің директоры                            В.П.Нечитайло
"Бұланды аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        К.Н.Есмағамбетова
Қазақ зағиптар қоғамы Ақмола филиалы
Бұланды аудандық бастауыш ұйымының
төрағасы                                         С.Қ.Әкімбаев
"Бұландынский каменный
карьер" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің директоры                        Т.Е.Шоланов
Аудан әкімдігінің
2008 жылғы 9 наурыздағы № а-3/48
қаулысымен бекітілген
Бұланды ауданы бойынша мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін ұсынылып отырған ұйымдар мен жұмыс орындарының тізбесі
№ р/с
Ұйымдар атауы
жұмыс орындары саны
1.
«Бұланды аудандық ауруханасы» мемлекеттік мекемесі
2
2.
«Бұланды аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
6
3.
«Бұланды аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны
1
4.
Бұланды дәрігерлік-әлеуметтік мекемесі
1
5.
Қазақ зағиптар қоғамы Ақмола филиалы Бұланды аудандық бастауыш ұйымы
4
6.
«Бұландынский каменный карьер» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов по Буландынскому району на 2008 год
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 19 марта 2008 года № а-3/48. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 17 апреля 2008 года № 1-7-65. Утратило силу - постановлением акимата Буландинского района Акмолинской области от 19 февраля 2010 года № а-02/257
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Буландинского района  Акмолинской области от 19.02.2010 № а-02/257
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О защите инвлидов в Республике Казахстан» от 13 апреля 2005 года, подпунктом 5-2 статьи 7 Закона республики Казахстан «О занятости населения» от 23 января 2001года, в целях социальной защиты инвалидов, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций и количество рабочих мест для трудоустройства инвалидов по Буландынскому району.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Акима района Еслямову А. К.
4. Данное постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 3 января 2008 года.
5. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в Управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие со дня официального опубликования в районной газете.
Аким
Буландынского района                       Е.Б.Нугманов
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач
Государственного учреждения
«Буландынская районная
больница»                                  Г.К.Садвокасова
Исполняющая обязанности
заведующей
Государственного учреждения
«Отдел образования
Буландынского района»                      С.Т.Азнабаева
Главный врач Государственного
коммунального казенного предприятия
«Буландынская районная
поликлиника»                               О.Г.Букарь
Директор Буландынского
медико–социального учреждения              В.П.Нечитайло
Начальник Государственного
учреждения «Отдел занятости и
социальных программ
Буландынского района»                      К.Н.Исмагамбетова
Председатель Буландынской
районной первичной организации
Акмолинского филиала
казахского общества слепых                 С.К.Акимбаев
Директор товарищества с
ограниченной ответственностью
«Буландынский каменный карьер»             Т.Е.Шоланов
Утверждено
постановлением акимата
Буландынского района
от 19 марта 2008 года № а-3/48
Перечень
организаций и количество рабочих мест для
трудоустройства инвалидов по Буландынскому району
№ п/п
Наименование организаций
количество
рабочих мест
1.
Государственное учреждение «Буландынская районная больница»
2
2.
Государственное учреждение «Отдел образования Буландынского района»
6
3.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Буландынская районная поликлиника»
1
4.
Буландынское медико-социальное учреждение
1
5.
Буландынская районная первичная организация Акмолинсккого филиала Казахского общества слепых
4
6.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Буландынский каменный карьер»
1