Алға ауданының Павловка селосын Есет батыр Көкіұлы ауылы деп қайта атау туралы
Бірлескен Ақтөбе облысының әкімдігінің 2008 жылғы 26 наурыздағы № 80 қаулысы және Ақтөбе облысының мәслихаттың 2008 жылғы 26 наурыздағы № 57 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2008 жылдың 4 сәуірде N 3245 тіркелді
Ескерту. Орыс тіліндегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 11.12.2015 № 452 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 11.12.2015 № 359 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Алға аудандық мәслихаты мен әкімдігінің, облыстық ономастика комиссиясының ұсыныстары негізінде, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Алға ауданының Павловка селосын - Есет батыр Көкіұлы ауылы деп қайта аталсын.
2. Осы қаулы және шешім ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е. САҒЫНДЫҚОВ
Облыстық мәслихаттың сессия
төрағасы
К.ЖҰМАБАЕВ

О переименовании села Павловка Алгинского района в село Есет батыра Кокиулы
Cовместное постановление акимата Актюбинской области от 26 марта 2008 года № 80 и решение маслихата Актюбинской области от 26 марта 2008 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 апреля 2008 года № 3245
Сноска. В заголовке и по всему тексту слово "аул" заменено словом "село" постановлением акимата Актюбинской области от 11.12.2015 № 452 и решением Актюбинского областного маслихата от 11.12.2015 № 359 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании предложений Алгинского районого маслихата и акимата, областной ономастической комиссии акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Переименовать село Павловка Алгинского района в село Есет батыра Кокиулы.
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Аким области Е. САГИНДИКОВ
Председатель сессии
областного маслихата
К. ЖУМАБАЕВ