Қарғалы аудандық әділет басқармасында 2008 жылғы 28 сәуірде N 3-6-65 болып тіркелген аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 18 сәуірдегі "Әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 61 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 29 шілдедегі N 78 шешімі. Ақтөбе облысының Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2008 жылдың 18 тамызда N 3-6-70 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 313 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011.09.27 № 313 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 – ІІ «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан республиасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі № 548-ІІ «Қазақстан Республикасының бюджеттік кодексі» Кодексінің 53 бабы 1 тармағының 4 тармақшасына сәйкес және күнделікті пайдаланылатын тауарларға бағалардың көтерілуіне байланысты аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихаттың «Әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2008 жылғы 18 сәуірдегі № 61 шешімінің (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3-6-65 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 13 мамырда «Қарғалы» газетінің № 21-22 жарияланған) 2 тармақтағы «көгілдір отынмен» деген сөздерден кейін «үйден тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларға бір айлық есептік көрсеткіш көлемінде ақшалай материалдық көмек көрсету үшін» деген сөздермен толықтырылсын.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2010.10.22 № 233 (ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
2. Мынандай мазмұнда 3 тармақпен толықтырылсын:
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің 2008 жылдың 2 шілдесіндегі № 160-п бекіткен бұйрығына сәйкес, жиынтық табысы кедейшілік деңгейінен төмен болған аз қамтылған отбасыларға ай сайын облыста белгіленген үш мың теңге көлемінде ақшалай көмек көрсетілсін, ең кіші көрсеткіштегі және ең кіші көрсеткіштен төмен зейнетақы алатын зейнеткерлерге, сондай – ақ, І, ІІ, ІІІ топтағы мүгедектерге және мүгедектік тобы бар бала кезінен мүгедектерге айлық есептік көрсеткіштің 1,5 мөлшерінде, аудандық білім бөлімі тарапынан ай сайынғы берілген тізімдерге сәйкес үйден тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларға бір айлық есептік көрсеткіш көлемінде ақшалай материалдық көмек көрсетілсін.
3. Осы шешім бірінші ресми жарияланғанна кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне жүктелсін.
Аудандық мәслихаттың       Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                   хатшысы
Ғ. Жүзбаев                  Ж. Құлманов

О внесении дополнений в решение районного маслихата N 61 "Об оказании социальной помощи" от 18.04.2008 года, зарегистрированное в Управлении юстиции Каргалинского района N 3-6-65 от 28.04.2008 года
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 29 июля 2008 года N 78. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 18 августа 2008 года N 3-6-70. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 27 сентября 2011 года № 313
Сноска. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 27.09.2011 № 313.
В соответствии со статей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-11 «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», подпункта 4 пункта 1 статьи 53 Кодекса Республики Казахстан от 24.04.2004 года № 548 – 11 «Бюджетный Кодекс Республики Казахстан» и в связи с повышением цен на товары первой необходимости, районный маслихат РЕШАЕТ:
1. В решении Каргалинского районного маслихата «Об оказании социальной помощи» от 18 апреля 2008 года № 61 (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-6-65, опубликовано 13 мая 2008 года в газете «Қарғалы» № 21-22) дополнить пункт 2 после слов «газового отопления» словами: для оказания денежной материальной помощи в размере одного месячного расчетного показателя детям инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 22.10.2010 № 233 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Дополнить пунктом 3 следующего содержания:
"Ежемесячно оказывать денежную социальную помощь малообеспеченным семьям, совокупный доход которых ниже черты бедности, установленный согласно приказа № 160-п от 2.07.2008 Министерством труда и социальной защиты населения в размере трех тысяч тенге, пенсионерам, получающим минимальную пенсию и ниже минимальной пенсии, а также инвалидам 1, 2, 3 групп и инвалидам с детства, имеющим группу, в размере 1,5 месячного расчетного показателя, оказывать денежную материальную помощь в размере одного месячного расчетного показателя детям инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому согласно списков, предоставляемых ежемесячно районным отделом образования".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на районный отдел занятости и социальных программ
Председатель сессии          Секретарь районного
районного маслихата             маслихата
Г.Жузбаев                  Ж.Кульманов