Байнассай ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Байнассай ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 5 желтоқсандағы N 1 шешімі. Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2008 жылғы 23 желтоқсанда N 3-8-67 тіркелді
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Байнассай ауылдық округі әкімінің 24.02.2015 № 3 шешімімен (алғашқы оның ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің мәтінде "Ә. Молдағұлова", "Махамбет Өтеміс ұлы" сөздері "Әлия Молдағұлова", "Махамбет Утемісұлы" сөздерімен ауыстырылды – Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Байнассай ауылдық округі әкімінің 04.06.2018 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Байнассай ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Байнассай ауылдық округі әкімінің 19.11.2018 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Ақмоласай ауылында – Әлия Молдағұлова, Ахмет Жұбанов, Қобланды батыр атты көше атаулары берілсін.
Ескерту. 1 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Байнассай ауылдық округі әкімінің 24.02.2015 № 3 шешімімен (алғашқы оның ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Горноводск ауылында - Махамбет Утемісұлы, Қызыл көл атты көше атаулары берілсін.
Ескерту. 2 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Байнассай ауылдық округі әкімінің 24.02.2015 № 3 шешімімен (алғашқы оның ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. 13 жылдық Қазақстан ауылында - Қуандық, Еңбекші, Жаңа Дәуір, Достық атты көше атаулары берілсін.
Ескерту. 3 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Байнассай ауылдық округі әкімінің 24.02.2015 № 3 шешімімен (алғашқы оның ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байнассай ауылдық округінің әкімі: А.Ғ. Сеитов

О присвоении наименований улицам населенных пунктов Байнассайского сельского округа
Решение акима сельского округа Байнассай Мартукского района Актюбинской области от 5 декабря 2008 года N 1. Зарегистрировано управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 23 декабря 2008 года за N 3-8-67
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения слова "названий", "имя", "аульного округа Байнассай" заменены словами "наименований", "наименования", "Байнассайского сельского округа" решением акима Байнассайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 24.02.2015 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизитах решения слово "аульного" заменено словом "сельского" решением акима Байнассайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 18.03.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В тексте слова "Алии Молдагуловой", "Махамбета Утемисова", "Еңбек", "Жаңа Даур" заменено словами "Алия Молдагулова", "Махамбет Утемисулы", "Енбекши", "Жана Дауир" Мартукского района Актюбинской области решением акима Байнассайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 04.06.2018 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, исполняющий обязанности акима аким Байнассайского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Байнассайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 19.11.2018 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. В селе Акмолсай присвоить улицам наименования:
Алия Молдагулова, Ахмета Жубанова, Кобланды батыра.
2. В селе Горноводск улицы назвать Махамбет Утемисулы, Қызыл кул.
3. В селе 13 лет Казахстан улицы назвать Куандык, Енбекши, Жана Дауир, Достык.
4. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким Байнассайского сельского округа: А.Г. Сеитов