Табантал ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атаулар беру туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Табантал ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 25 қарашадағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Хромтау аудандық әділет басқармасында 2008 жылдың 15 желтоқсанда № 3-12-67 тіркелді
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Табантал ауылдық округінің әкімінің 07.07.2015 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің мемлекеттік тіліндегі деректемелерінде және мәтіні бойынша "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Табантал ауылдық округінің әкімінің 07.07.2015 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына, сондай-ақ тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Табантал ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Табантал ауылдық округінің әкімінің 28.11.2017 № 12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Табантал ауылдық округінің келесі елді мекендерінің көшелеріне атаулар берілсін:
Табантал ауылында - Табантал көшесі, көшеге осы елді мекеннің барлық үйлері жатады;
Бақай ауылында - Бақай көшесі, көшеге осы елді мекеннің барлық үйлері жатады;
Жайлаусай ауылында - Жайлаусай көшесі, көшеге осы елді мекеннің барлық үйлері жатады;
Көптоғай ауылында - Көптоғай көшесі, көшеге осы елді мекеннің барлық үйлері жатады.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Табантал ауылдық округі әкімінің 04.02.2021 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін, күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Табантал ауылдық
округінің әкімі К.Алдабергенов

О присвоении наименований улицам населенных пунктов Табантальского сельского округа
Решение акима Табантальского селького округа Хромтауского района Актюбинской области от 25 ноября 2008 года N 1. Зарегистрировано управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 15 декабря 2008 года за N 3-12-67
Сноска. Заголовок в редакции решения акима Табантальского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 07.07.2015 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", а также с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Табантальского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Табантальского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 28.11.2017 № 12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить наименования улицам следующих населенных пунктов Табантальского сельского округа:
в селе Табантал - улица Табантал, улице подлежат все дома данного населенного пункта;
в селе Бакай - улица Бакай, улице подлежат все дома данного населенного пункта;
в селе Жайлаусай - улица Жайлаусай, улице подлежат все дома данного населенного пункта;
в селе Коптогай - улица Коптогай, улице подлежат все дома данного населенного пункта.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения акима Табантальского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 04.02.2021 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечений десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Табантальского
сельского округа К.Алдабергенов