Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту
Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 29 мамырдағы N 197 қаулысы. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 09 маусымда 1705 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2010 жылғы 25 ақпандағы № 62 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2010.02.25 №  62 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының«2007 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабына сәйкес, "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 558 Қаулысын орындау үшін, мемлекеттік қызмет көрсетулердің сапасын көтеру мақсатында Жамбыл облысы әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке алу және кезекке қою бойынша мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары А. Г. Савченкоға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс Әкімі                        Б. Жексембин
Жамбыл облысы әкімиятымен
2008 жылғы 29 мамырдағы
N 197 қаулысымен бекітілген
Мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке алу және кезекке қою
1. Жалпы ережелер
1. Осы мемлекеттік қызмет көрсету стандарты мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке алу және кезекке қою тәртібін анықтайды.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Жамбыл облысы әкімиятының 2008.09.25 N 305 Қаулысымен.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 67-75 бабтары және Қазақстан Республикасы 1999 жылғы 2 қыркүйектегі N 1292 Үкіметінің Қаулысымен бекітілген "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан үй-жай беру, жалдау және пайдаланудың тәртібі" негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызметті аудандардың мен Тараз қаласы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігімен автомобиль жолдары бөлімдері (әрі қарай бөлімдер) көрсетеді.
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке алу және кезекке қоюді жүзеге асыратын Тараз қаласы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігімен автомобиль жолдары бөлімінің жұмысшы орган болып "Тұрғын үй" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (әрі қарай "Тұрғын үй" МККК) табылады.
Бөлімдердің және "Тұрғын үй" МККК арнайы мәліметтері осы Стандарттың N 1 қосымшасына сәйкес көрсетілген.

Об утверждении стандарта оказания государственной услуги
Постановление акимата Жамбылской области от 29 мая 2008 года N 197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 09 июля 2008 года за номером 1705. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 25 февраля 2010 года № 62
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 25.02.2010 № 62.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", во исполнение Постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги", в целях повышения качества оказания государственных услуг акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги по постановке на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилье из государственного жилищного фонда.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя Акима области Савченко А.Г.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Жексембин
Утвержден
постановлением акимата
Жамбылской области
от 29 мая 2008 года N 197
Стандарт оказания государственной услуги
Постановка на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилье из государственного жилищного фонда
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по постановке на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилье из государственного жилищного фонда.
2. Форма оказания государственной услуги - частично автоматизированная.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата Жамбылской области от 25.09.2008 № 305 .
3. Государственная услуга осуществляется на основании статей 67-75 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" и Постановления Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 1999 года N 1292 "О порядке предоставления, найма и эксплуатации жилищ из государственного жилищного фонда".
4. Государственная услуга оказывается отделами жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акиматов города Тараз и районов (далее Отделы). Рабочим органом отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз, осуществляющего оформление документов по постановке на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилье из государственного жилищного фонда, является государственное коммунальное казенное предприятие "Тургын уй" государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз" (далее ГККП "Тургын уй").
Контактные данные отделов и ГККП "Тургын уй" указаны в приложении N 1 к настоящему Стандарту.

5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үй беруге есепке қою және кезектілігі туралы немесе есепке және кезекке қоюдан бас тарту туралы жазбаша түрде хабарлама беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет келесі жеке тұлғаларға көрсетіледі:
1) Тұрғын үй оған мұқтаж, елдi мекенде тұрақты тұратын (тұру мерзiмiне қарамастан) және халықтың әлеуметтiк жағынан қорғалатын табысы аз топтарына жататын Қазақстан Республикасы азаматтарына:
1-1) Ұлы Отан соғысының мүгедектерi мен қатысушылары, сондай-ақ оларға теңестiрiлген адамдар;
1-2) 1 және 2 топтағы мүгедектер (өздерi жасаған қылмыс салдарынан мүгедек болған адамдарды қоспағанда);
1-3) мүгедек балалары бар немесе оларды тәрбиелеушi отбасылары;
1-4) заңдарда белгiленген тәртiппен бекiтiлетiн аурулар тiзiмiнде аталған кейбiр созылмалы аурулардың ауыр түрлерiмен ауыратын адамдар;
1-5) жасына қарай зейнет демалысына шыққан зейнеткерлер;
1-6) кәмелетке толғанға дейiн ата-аналарынан айырылған жиырма жасқа жетпеген жетiм балалар жатады. Мұндай адамдардың жасы әскери қызметке шақырылған кезде мерзiмдi әскери қызметтен өту мерзiмiне ұзартылады;
1-7) оралмандар;
1-8) экологиялық зiлзалалар, табиғи және техногендi сипаттағы төтенше жағдайлар салдарынан тұрғын үйiнен айырылған адамдар;
1-9) көп балалы отбасылар;
1-10) мемлекеттiк немесе қоғамдық мiндеттерiн, әскери қызметiн орындау кезiнде, адам өмiрiн құтқару кезiнде, құқық тәртiбiн қорғау кезiнде қаза тапқан адамдардың отбасылары;
1-11) толық емес отбасылар.
2) Тұрғын үйге мұқтаж мемлекеттiк қызметшiлерге, бюджеттiк ұйымдардың қызметкерлерiне, әскери қызметшiлерге және сайланбалы мемлекеттiк қызмет атқаратын адамдар;
3) Өздерiнiң жалғыз тұрғын үйi ипотекалық тұрғын үй заемы бойынша ипотека нысанасы болған және оны Қазақстан Республикасының тұрғын үй қатынастары туралы заңдарына сәйкес жергiлiктi атқарушы орган сатып алған Қазақстан Республикасының азаматтары.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) қажетті құжаттарды тапсырған кезден бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі: 30 күн;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезек күтуге кететін ең ұзақ уақыт: 30 минут;
3) хабарлама алған кезде кезек күтуге кететін ең ұзақ уақыт: 10 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі туралы ақпарат толық ақпарат ақпараттың ресми көздерінде орналасады: облыстық "Ақ жол" және "Знамя труда" газеттерінде, сондай-ақ бөлімдердің күту залдарында орналасқан стенділерде, сондай-ақ www.gorakim.kz веб-сайтында.
10. Бөлімдердің және "Тұрғын үй" МККК жұмыс кестесі: сенбі және жексенбіні қоспағанда, күн сайын сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 ге дейін, алдын ала жазылусыз және жеделдетілген түрде қызмет көрсетусіз.

5. Формой завершения государственной услуги является выдача извещения в письменном виде о принятии решения о постановке на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилье из государственного жилищного фонда либо отказ в выдаче.
6. Государственная услуга оказывается:
1) нуждающимся в жилье гражданам Республики Казахстан, постоянно проживающим в данном населенном пункте (независимо от срока проживания) и относящимся к малоимущим социально защищаемым слоям населения:
1-1) инвалиды и участники Великой Отечественной войны, а также лица, приравненные к ним;
1-2) инвалиды 1 и 2 групп (за исключением лиц, ставших инвалидами в результате совершенного ими преступления);
1-3) семьи, имеющие или воспитывающие детей-инвалидов;
1-4) лица, страдающие тяжелыми формами некоторых хронических заболеваний, перечисленных в списке заболеваний, утверждаемом в установленном законодательством порядке;
1-5) пенсионеры по возрасту;
1-6) дети-сироты, не достигшие двадцати лет, потерявшие родителей до совершеннолетия. При призыве таких лиц на воинскую службу возраст продлевается на срок прохождения срочной воинской службы;
1-7) оралманы;
1-8) лица, лишившиеся жилища в результате экологических бедствий, чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера;
1-9) многодетные семьи;
1-10) семьи лиц, погибших при исполнении государственных или общественных обязанностей, воинской службы, при спасании человеческой жизни, при охране правопорядка;
1-11) неполные семьи.
2) нуждающимся в жилье государственным служащим, работникам бюджетных организаций, военнослужащим и лицам, занимающим государственные выборные должности;
3) гражданам Республики Казахстан, единственное жилище которых являлось предметом ипотеки по ипотечным жилищным займам и приобретено местным исполнительным органом в соответствии с законодательством Республики Казахстан о жилищных отношениях.
7. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) срок оказания услуги с момента подачи заявления со всеми документами: 30 дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов: 30 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов: 10 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается в официальных источниках информации: в областных газетах "Знамя труда" и "Ак жол", а также на стендах, размещенных в залах ожидания отделов, а также на веб-сайте: www.gorakim.kz.
10. График работы отделов и ГККП "Тургын уй": ежедневно с 9:00 до 18:00 часов, кроме субботы и воскресенья, обеденный перерыв с 13:00 до 14:00 часов, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

11. Қызмет көрсетілетін орынның шарттары:
Күту залы мен құжаттарды қабылдайтын және консультативтік қызмет көрсететін бөлімдердің тиісті кабинеттерінде барлық қажетті жағдайлар жасалған. Күту және тиісті құжаттарды дайындау үшін дене қозғалысы мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін жағдайлар жасалған. Қажетті құжаттарды толтыруға қажетті үлгілер, ақпараттық стенділер бар.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Қажетті құжаттардың тізбесі:
1) белгiленген нысан бойынша есепке қою туралы өтініш;
2) азаматтарды тiркеу кiтабын, қажет болса өтiнушi "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес жергiлікті атқарушы органдардың басқа адамдарды отбасының мүшесi деп тану туралы анықтамасын табыс етедi;
3) белгiленген нысан бойынша (өтінушiнiң және онымен ұдайы тұратын отбасы мүшелерінің меншiк құқында оларға тиесiлі үй-жайдың жоқтығы туралы) анықтаманы;
4) әлеуметтiк қорғау органының өтінушi (отбасы) әлеуметтiк қорғалатын азаматтарға жататынын растайтын анықтамасын, не мемлекеттiк қызмет иесінің, бюджеттік ұйым қызметкерiнің, әскери қызметшінiң жұмыс (қызмет) орнынан анықтамасын тапсырады;
5) қажет болса өтiнушi сондай-ақ отбасында қосымша тұрғын бөлмеге құқылы ауыр сырқат түрiмен ауыратын адам бары туралы мемлекеттiк денсаулық сақтау мекемесiнiң анықтамасын тапсырады.
13. Қажетті құжаттардың нысаны бөлімдерін және "Тұрғын үй" МККК кабинеттеріне беріледі.
14. Құжаттар бөлімдердің және "Тұрғын үй" МККК тиісті кабинеттеріне осы Стандарттың N 1 қосымшасына сәйкес тапсырылады.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын құжат болып қабылдау мерзімі мен құжатты қабылдаған жауапты адамның тегі көрсетілген қолхат табылады.
16. Нәтижесі жеткізу пошта арқылы, курьерлерімен немесе бөлімдерде жеке қатысуымен жүзеге асырылады.
17. Егер азаматтың соңғы бес жылдың iшiнде өз тұрғын үй жағдайларын қасақана нашарлатуы салдарынан мынадай жолдармен мұқтажға айналғаны:
1) тұрғын үй-жайын ауыстырғаны;
2) оның Қазақстан Республикасының белгiлi бiр елдi мекенiнде орналасуына қарамастан, өзiне меншiк құқығымен тиесiлi, тұру үшiн жарамды тұрғын үйдi, жергiлiктi атқарушы орган тұрғын үйдi "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 98-1 бабына сәйкес сатып алғаннан басқа жағдайларда, иелiгiнен шығаруы;

11. Условия места предоставления услуги:
В залах ожидания и в соответствующих кабинетах отделов, осуществляющих прием документов и предоставление консультативных услуг, созданы все необходимые условия. Предусмотрены условия для людей с ограниченными физическими возможностями, для ожидания и подготовки необходимых документов. Имеются информационные стенды, образцы для заполнения необходимых документов.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги:
1) заявление о постановке на учет по форме, установленной формы;
2) книга регистрации граждан. При необходимости заявитель предоставляет справку местных исполнительных органов о признании других лиц членами семьи, в соответствии с Законом Республики Казахстан "О жилищных отношениях";
3) справка (об отсутствии у заявителя и постоянно проживающих с ним членов семьи жилища, принадлежащего им на праве собственности) установленной формы;
4) справка органа социальной защиты, подтверждающую принадлежность заявителя (семьи) к социально защищаемым гражданам, либо справку с места работы (службы) государственного служащего, работника бюджетной организации, военнослужащего.
5) при необходимости заявитель предоставляет также справку государственного учреждения здравоохранения о наличии в семье страдающего тяжелой формой заболевания, предоставляющую право на дополнительную жилую комнату
13. Формы необходимых документов выдаются в отделах и в ГККП "Тургын уй".
14. Документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются в отделы и в ГККП "Тургын уй", согласно приложению N 1 к настоящему Стандарту.
15. Документом, подтверждающим сдачу всех необходимых документов для получения государственной услуги, является расписка с указанием даты приема и фамилии ответственного лица, принявшего документы.
16. Доставка результата осуществляется через почту, курьерами или личным посещением заявителя в отделы согласно приложению N 1 к настоящему Стандарту.
17. В постановке на учет для предоставления жилища из государственного жилищного фонда может быть отказано, если будет установлено, что гражданин стал нуждающимся в результате преднамеренного ухудшения своих жилищных условий в течение последних пяти лет путем:
1) обмена жилого помещения;
2) отчуждения пригодного для проживания жилища, принадлежащего ему на праве собственности, независимо от того, в том же или другом населенном пункте Республики Казахстан оно находилось, кроме случаев, когда жилище приобретено местным исполнительным органом в соответствии со статьей 98-1 Закона "О жилищных отношениях";

3) тұрғын үйдiң өз кiнәсiнен бұзылуы немесе бөлiнуi;
4) тұрған кезiнде оның мемлекеттiк тұрғын үй қорынан тұрғын үй немесе жеке тұрғын үй қорынан жергiлiктi атқарушы орган жалдаған тұрғын үй берiлуiне мұқтаж болмаған кезде тұрғын үйiнен кетуi;
5) жұбайынан, кәмелетке толмаған және еңбекке жарамсыз балаларынан, сондай-ақ еңбекке жарамсыз ата-аналарынан басқа адамдарды тұрғызғаны анықталса, мемлекеттiк тұрғын үй қорынан тұрғын үй беру үшiн есепке қоюдан бас тартылуы мүмкiн.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Бөлімдердің және "Тұрғын үй" МККК қызмет көрсетуді тұтынушыға қатысты басшылыққа алатын қағидаттары:
1) сыпайылық;
2) көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат;
3) тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету;
4) тұтынушы белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы Стандарттың N 2 қосымшасына сәйкес көрсетілетін сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе өзге де субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды адамдардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіретін және шағымды дайындауға жәрдем көрсететін мемлекеттік орган болып осы Стандарттың N 3 қосымшасына сәйкес аудандар мен Тараз қаласының әкімияттары табылады.
22. Шағым берілетін мемлекеттік орган болып осы Стандарттың N 3 қосымшасына сәйкес аудандар мен Тараз қаласының әкімияттары табылады.
23. Заңнамамен белгіленген тәртіпте тапсырылған шағымдар міндетті түрде қабылдануға, тіркеуге, есепке алуға және Қазақстан Республикасының Заңнамаларында көзделген тәртіп пен мерзімде қарауға жатады.
Шағымның қабылданғанын растайтын құжат кіріс тіркеу нөмірі, қабылданған күні және телефон нөмірі көрсетілген оның көшірмесі болып табылады. Берілген шағымға жауап алу орыны мен мерзімін, оның қаралу барысын тиісті аудандар мен Тараз қаласы әкімияттарынан білуге болады.
6. Байланыс ақпараты
24. Тікелей мемлекеттік қызмет көрсететін бөлім басшыларының байланыс деректері (сайт, электронды пошта мекен-жайы, жұмыс және қабылдау кестесі, телефоны) осы Стандарттың N 1 қосымшасына сәйкес көрсетілген. Жоғары тұрған органдар: осы Стандарттың N 3 қосымшасына сәйкес тиісті аудандар мен Тараз қаласы әкімияттары.
25. Тұтынушыларға басқа қажетті ақпараттарды www.gorakim.kz ресми сайтында табуға болады.
Стандарттың N 1 қосымша
Аудандардың мен Тараз қаласы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары бөлімдері байланыс деректері
Атауы
Меңгерушінің аты-жөні
Мекен жай, кабинеті
Байланыс телефондар , электрондық пошта
1
"Тараз қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (әрі қарай ММ)

3) разрушения или порчи жилища по его вине;
4) выезда из жилища, при проживании в котором он не был нуждающимся в предоставлении жилища из государственного жилищного фонда;
5) вселения других лиц, кроме супруга, несовершеннолетних и нетрудоспособных детей, а также нетрудоспособных родителей.
3. Принципы работы
18. Принципы работы, которыми руководствуются отделы и ГККП "Тургын уй" по отношению к потребителю услуг:
1) вежливость;
2) исчерпывающая информация об оказываемой государственной услуге;
3) обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя;
4) обеспечение сохранности документов, которые потребитель не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением N 2 к настоящему Стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Государственными органами, разъясняющими порядок обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц и оказывающих содействие в подготовке жалобы, являются акиматы соответствующих районов и города Тараз согласно приложению N 3 к настоящему Стандарту.
22. Государственными органами, куда подается жалоба, являются акиматы районов и города Тараз согласно приложению N 3 к настоящему Стандарту.
23. Жалобы, поданные в порядке, установленном законодательством, подлежат обязательному приему, регистрации, учету и рассмотрению в порядке и сроки, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.
Документом, подтверждающим принятие жалобы, является его копия с указанием входящего регистрационного номера, даты приема и номера телефона. Срок и место получения ответа на поданную жалобу, ход ее рассмотрения можно узнать в акиматах соответствующих районов и города Тараз.
6. Контактная информация
24. Контактные данные (сайт, адрес электронной почты, график работы и приема, телефон) руководителей отделов, непосредственно оказывающих государственную услугу указаны в приложении N 1 к Стандарту.
Вышестоящие органы: Акиматы районов и города Тараз, данные которых указанны в приложении N 3 к настоящему Стандарту.
25. Другая полезная информация для потребителя размещена на веб-сайте www.gorakim.kz.
Приложение N 1 к Стандарту
Контактные данные отделов и ГККП "Тургын уй"
Наименование
Фамилия, имя, отчество руководителя, график работы и приема
Адрес
Контактные телефоны и электронная почта
1
Государственное учреждение (далее ГУ) "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз"

Сарсембайұлы, Тамаев Керимхан Жұмыс және қабылдау кестесі: сенбі және жексенбіні қоспағанда, күн сайын сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 ге дейін
Тараз қаласы, Алатау (8) мөлтек ауданы, 2/а
8-7262-560496, 560472 www.gorakim.kz
2
"Тұрғын үй" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Улыкпанов Ермурат Бошкаұлы Жұмыс және қабылдау кестесі: сенбі және жексенбіні қоспағанда, күн сайын сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 ге дейін
Тараз қаласы Карасу мөлтек ауданы (5), 24, N 5 кабинет
8-7262-574482, 574483 www.gorakim.kz
3
"Байзақ ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Толепбергенұлы Жанысбек Жұмыс және қабылдау кестесі: сенбі және жексенбіні қоспағанда, күн сайын сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 ге дейін
Сарыкемер ауылы, Байзақ батыр көшесі, 107, 1 қабат
8-72637-21971, 22338 utzszn_baizak@topmail.kz
4
"Меркі ауданы әкімиятының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Жылысбаев Байсеит Сабырович, Жұмыс және қабылдау кестесі: сенбі және жексенбіні қоспағанда, күн сайын сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 ге дейін
Меркі ауылы, Исмаилов көшесі, 169 кабинет N 3
8-72632-22551, 21666 mozsp@mail.kz
5
"Т. Рысқұлов ауданы әкімиятының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Бектурсынов Алип Дуйсенович, Жұмыс және қабылдау кестесі: сенбі және жексенбіні қоспағанда, күн сайын сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 ге дейін
Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, 69 кабинет N 207
8-72631-21837, 22394 www.T-Ryckulov.kz
6
"Қордай ауданы әкімиятының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Қарамолдаева Баян Назкейқызы Жұмыс және қабылдау кестесі: сенбі және жексенбіні қоспағанда, күн сайын сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 ге дейін
Қордай ауылы, Төле би көшесі, 106 кабинет N 27
8-72636-21448 www.akimatkorday.kz
7
"Шу ауданы әкімиятының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Калматаұлы Мурат, Жұмыс және қабылдау кестесі: сенбі және жексенбіні қоспағанда, күн сайын сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 ге дейін
Төле би ауылы, Конаев көшесі 23 кабинет N 1
8-72643-2-37-57, 21131 www.zhambulshu.kz
8
"Талас ауданы әкімиятының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары бөлімі" ММ

Тамаев Керимхан Сарсембаевич, график работы и приема: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов
город Тараз микрорайон "Алатау" (8),№2/а
8-7262-560496, 560472 www.gorakim.kz
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Тургын уй"
Улыкпанов Ермурат Бошкаевич, график работы и приема: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов.
город Тараз микрорайон Карасу (5), 24, кабинет N 5
8-7262-574482, 574483 www.gorakim.kz
3
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Байзакского района"
Толепбергенов Жанысбек, график работы и приема: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов.
село Сарыкемер улица Байзак батыра, 107 1 этаж
8-72637-22972, 21180 baizakakimat@mail.ru
4
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
Жылысбаев Байсеит Сабырович, график работы и приема: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов.
село Мерке улица Смаилова, 169 кабинет N 3
8-72632-23245, 22562 mozsp@mail.kz www.zhambul.kz
5
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Т. Рыскуловского района"
Бектурсынов Алип Дуйсенович, график работы и приема: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов.
село Кулан улица Жибек жолы, 69 кабинет N 207
8-72631-21837, 22394 www.T-Ryckulov.kz
6
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Кордайского района"
Мендекеев Елдос Жылкельдиевич, график работы и приема: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов.
село Кордай улица Толе би, 106 кабинет N 27
8-72636-21448 www.akimatkorday.kz
7
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Шуского района"
Калматаев Мурат, график работы и приема: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов.
город Шу улица Конаева, 23 кабинет N 1
8-72643-2-37-57, 21131 www.zhambulshu.kz
8
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Таласского района"

Махашев Койшибай, Жұмыс және қабылдау кестесі: сенбі және жексенбіні қоспағанда, күн сайын сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 ге дейін
Қаратау қаласы, Шейна көшесі, 47 кабинет N 120
8-244-62205 ekonomkaratay@ mail.ru
9
"Сарысу ауданы әкімиятының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Искакұлы Даулет Тургабаевич, Жұмыс және қабылдау кестесі: сенбі және жексенбіні қоспағанда, күн сайын сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 ге дейін
Жаңатас қаласы, Ленин көшесі, 2
8-72634-61008, 61363 www.sarysu.kz
10
"Жуалы ауданы әкімиятының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Ергебекұлы Нарбай Кудертаевич, Жұмыс және қабылдау кестесі: сенбі және жексенбіні қоспағанда, күн сайын сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 ге дейін

Махашев Койшибай, график работы и приема: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов.
город Каратау улица Шейна, 47 кабинет N 120
8-244-62205 ekonomkaratay@mail.ru
9
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Сарысуского района"
Искаков Даулет Тургабаевич, график работы и приема: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов.
город Жанатас улица Ленина, N 2 кабинет №
8-72634-61008, 61363 www.sarysu.kz
10
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района"
Ергебеков Нарбай Кудертаевич, график работы и приема: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов.

Бауыржан Момышұлы ауылы, Жамбыл көшесі, 12 1 қабат
8-72635-21171, 20396 www.new.zhualy.kz Jua_fin@tamet.kz
11
"Жамбыл ауданы әкімиятының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Саршаұлы Батырбек, Жұмыс және қабылдау кестесі: сенбі және жексенбіні қоспағанда, күн сайын сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 ге дейін
Аса ауылы, Абай көшесі, 123 кабинет N 19

село Бауыржан Момышулы, улица Жамбыла, 12 1 этаж
8-72635-21171, 20396 www.new.zhualy.kz Jua_fin@tamet.kz
11
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылского района"
Саршаев Батырбек, график работы и приема: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов.
село Аса улица Абая, 123, кабинет N 19

8-72633-21217 www.zhambul.kz marxraiy@mail.ru
12
"Мойынқұм ауданы әкімиятының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Есдаулетұлы Сакен, Жұмыс және қабылдау кестесі: сенбі және жексенбіні қоспағанда, күн сайын сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 ге дейін
Мойынқұм ауылы, Амангельды көшесі, 147, 2 қабат
8-72642-21344, 21401 Moinkumakimat@mail.ru
Стандарттың N 2 қосымша
Кесте. Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні

8-72633-21217 www.zhambul.kz marxraiy@mail.ru
12
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Мойынкумского района"
Есдаулетов Сакен, график работы и приема: ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов.
село Мойынкум, улица Амангельды, 147, 2 этаж
8-72642-21344, 21401 Moinkumakimat@mail.ru
Приложение N 2 к Стандарту
Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и
доступности
Нормативное значение показателя
Целевое
значение
показателя в последующем году
Текущее
значение
показателя в отчетном
году
1
2
3
4

5. Сыпайылық
5.1. қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
98%
100%
98%
Ескерту. Кестенің 4.2. жолына өзгерту енгізілді - Жамбыл облысы әкімиятының 2008.09.25 N 305 Қаулысымен.
Стандарттың N 3 қосымша
Аудандар мен Тараз қаласының әкімияттарының байланыс деректері
N
Атауы
Мекен жай
Байланыс телефондар және сайт (электрондық пошта)
1
Тараз қаласының әкімияты
Тараз қаласы, Достық алаңы, 3
8-7262-454814, 430846 www.gorakim.kz
2
Байзақ ауданының әкімияты
Сарыкемер ауылы, Байзақ батыр көшесі, 107
8-72637-21096, 21582 baizak_akimat@mail.ru
3
Меркі ауданының әкімияты
Меркі ауылы, Исмаилов көшесі, 169
8-72632-21689, 21361 mozsp@mail.kz www.zhambul.kz
4
Тұрар Рысқұлов ауданының әкімияты
Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, 75
8-72631-21600, 22342 T-Ryckulov.kz
5
Қордай ауданың әкімияты
Қордай ауылы, Толе би көшесі 106
8-72636-21240, 21360 www.akimatkorday.kz
6
Шу ауданының әкімияты
Төле би ауылы, Толе би көшесі, 272
8-72638-32198, 31955 www.zhambulshu.kz
7
Талас ауданының әкімияты
Қаратау қаласы, Достық алаңы, 1
8-72644-62407, 60105 ekonomkaratau@mail.ru
8
Сарысу ауданының әкімияты
Жанатас қаласы, Бейбитшілік көшесі, 1
87263461437, 63281 www.sarysu.ku
9
Жуалы ауданының әкімияты
Бауыржан Момышұлы ауылы, Жамбыл көшесі, 12
8-72635-21500, 21573 www.new.zhualy.kz Jua_fin@tarnet.kz
10
Жамбыл ауданының әкімияты
Аса ауылы, Абай көшесі, 123
8-72633-22328, 211535 www.zhambyl.kz marxraiy@mail.ru
11
Мойынқұм ауданының әкімияты
Мойынқұм ауылы, Амангельды көшесі, 147
8-72642-24155, 24487 Moinkum_ akimat@mail.ru

5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
98%
100%
98%
Приложение N 3 к Стандарту
Контактные данные акиматов районов и города Тараз
Наименование
адрес
Контактные телефоны и сайт ( электронная почта )
1
Акимат города Тараз
город Тараз, площадь Достык, 3
8-7262-454814, 430846 www.gorakim.kz
2
Акимат Байзакского района
село Сарыкемер, улица Байзак батыра, 107
8-72637-21096, 21582 baizak_akimat@mail.ru
3
Акимат Меркенского района
село Мерке, улица Смайлова, 169
8-72632-21689, 21361 mozsp@mail.kz www.zhambul.kz
4
Акимат Турар Рыскуловского района
село Кулан, улица Жибек жолы, 75
8-72631-21600, 22342 www.T-Ryckulov.kz
5
Акимат Кордайского района
село Кордай, Толе би, 106
8-72636-21240, 21360 www.akimatkorday.kz
6
Акимат Шуского района
село Толе би, улица Толе би, 272
8-72638-32198, 31955 www.zhambulshu.kz
7
Акимат Талаского района
город Каратау, площадь Достык,1
8-72644-62407, 60105 ekonomkaratau@mail.ru
8
Акимат Сарысуского района
город Жанатас, улица Бейбитшилик
8-72634-61437, 63281 www.sarysu.kz
9
Акимат Жуалынского района
село Бауыржан Момышулы, улица Жамбыла, 12
8-72635-21500, 21573 www.new.zhualy.kz Jua_fin@tarnet.kz
10
Акимат Жамбылского района
село Аса, улица Абая, 123
8-72633-22328, 211535 www.zhambyl.kz marxraiy@mail.ru
11
Акимат Мойынкумского района
село Мойынкум, улица Амангельды, 147
8-72642-24155, 24487 Moinkum_akimat@mail.ru