2009 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында базарларда тауарларды сату құқығына берілетін бір жолғы талонның бағасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 11/118 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 қаңтарда N 8-2-72 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 19/223 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2009.12.22 N 19/223 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексіне сәйкес, қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2009 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында базарларда тауарларды сату құқығына берілетін бір жолғы талонның бағасы белгіленсін.
2. "2008 жылға арналған Жезқазған қаласы аумағында базарларда тауарларды сату құқығына берілетін бір жолғы талонның бағасын белгілеу туралы" қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 3/29 (2008 жылдың 29 қаңтарында Жезқазған қаласы әділет басқармасында 8-2-55 нөмірімен тіркелген және 2008 жылдың 8 ақпанында "Сарыарқа" газетінің 11 (7372) нөмірінде ресми жарияланды), шешімі өз күшін жойды деп танылсын.
3. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалу барысын бақылау қалалық Мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            Н. Ярмак
Қалалық Мәслихаттың хатшысы                Қ. Әбдіров
Келісілді:
Жезқазған қаласы бойынша
салық басқармасының бастығы                Б.Д. Ахметов
Жезқазған қалалық мәслихатының

Об установлении стоимости разового талона за право реализации товаров на рынках территории города Жезказгана на 2009 год
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2008 года N 11/118. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 8 января 2009 года N 8-2-72. Утратило силу - решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2009 года N 19/223
Сноска. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22.12.2009 N 19/223.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разового талона за право реализации товаров на рынках территории города Жезказгана на 2009 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение городского Маслихата от 21 декабря 2007 года N 3/29 "Об установлении стоимости разового талона за право реализации товаров на рынках территории города Жезказгана на 2008 год" (зарегистрированное управлением юстиции города Жезказгана N 8-2-55 от 29 января 2008 года и официально опубликованное в газете "Жезказганская газета" N 2 (2) от 8 февраля 2008 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней после официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянные комиссии городского Маслихата.
Председатель сессии                        Н. Ярмак
Секретарь городского Маслихата             К. Абдиров
Согласовано:
Начальник
налогового управления
по городу Жезказган                        Ахметов Б.Д.
Приложение к решению
Жезказганского городского маслихата

1. Қаланың барлық базарларында шашлықтар мен гриль тауықтарын сату үшін бір жолғы талонның құны бір айлық есеп көрсеткіштің 21, 45 пайызы мөлшерінде бекітіледі.
2. Айлық есептік көрсеткіштен пайызбен алынған соманы 50 тиыннан көп болса 1 теңгеге дейін ұлғайтып, 50 тиыннан аз болса азайтып жуықтау қажет.
3. Бұдан әрі қарай бір мезгілдік талондардың құны айлық есептік көрсеткіштің өзгеруіне байланысты өзгеріп отырады.

1. Стоимость разовых талонов за торговлю шашлыками и курами гриль устанавливается в размере 21,45 % от месячного расчетного показателя на всех рынках города.
2. Полученную сумму от месячного расчетного показателя в % округлить свыше 50 тиын в сторону увеличения до 1 тенге, меньше 50 тиын в сторону уменьшения.
3. В дальнейшем стоимость разовых талонов будет изменяться в зависимости от месячного расчетного показателя.