Палаткалардан және далаға шығарылатын сөрелерден ұсақ бөлшек сауда жасауға арналған арнайы орындарды Теміртау қаласының аумағында уақытша орналастыру орындарын бекіту туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2008 жылғы 24 шілдедегі N 30/62 қаулысы. Қарағанды облысы Теміртау қаласы әділет басқармасында 2008 жылғы 27 тамызда N 8-3-65 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2013 жылғы 11 сәуірдегі N 15/19 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 11.04.2013 N 15/19 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Жазда және күзде тұрғындарды тез бұзылатын көкөністермен, жемістермен, бақшалық және гүл өнімдермен, құрама жеммен, салқын сусындармен, газеттермен және кітаптармен (әрі қарай – бөлінген тауарлар тобы) қамтамасыз ету мақсатында, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31-бабын, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 812-баптарын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі N 371 "Ішкі сауда ережесін бекіту туралы" қаулысын басшылыққа ала отырып, Теміртау қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 1 наурыздағы N 8/5 "Теміртау қаласы мен Ақтау кенті аумағын абаттандыру Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылы 8 сәуірде N 8-3-54 тіркелген) шешімін орындау үшін Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жыл сайын сәуірден қарашаға дейін палаткалардан және далаға шығарылатын сөрелерден ұсақ бөлшек сауда жасауға арналған арнайы орындарды Теміртау қаласының аумағында уақытша орналастыру орындары бекітілсін (қосымшаға сәйкес).
2. "Теміртау қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі жер телімдерінің иелерінің (жалға берушілердің) жазбаша келісімі болған жағдайда арнайы бөлінген жерлерде бөлшек сауда жасауға рұқсат беруді қамтамасыз етсін.
3. Бөлінген тауарлар тобын сатумен айналысатын тұлғалар арнайы бөлінген жердің тиісінше санитарлық тазалығын, аумақты жинауды және қоқысты шығаруды қамтамасыз етсін.
4. "Қарағанды облысы мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті" мемлекеттік мекемесінің Теміртау қаласы бойынша басқармасына (келісім бойынша) көшедегі уақытша ұсақ бөлшек сауда жасауға арналған палаткалар мен далаға шығарылатын сөрелерді арнайы орындар орналастырылған жерлерде санитарлық-эпидемиологиялық нормалар мен талаптардың сақталуын бақылауда ұстау ұсынылсын.

Об утверждении мест временного размещения на территории города Темиртау специальных площадок для осуществления розничной торговли из палаток и с выносных прилавков
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 24 июля 2008 года N 30/62. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 27 августа 2008 года N 8-3-65. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 11 апреля 2013 года N 15/19
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 11.04.2013 N 15/19.
В целях обеспечения населения в летний и осенний период широким и безопасным доступом свежей плодоовощной, плодоягодной, бахчевой и цветочной скоропортящейся продукцией, комбикормами, прохладительными напитками, газетной и книжной продукцией (далее – выделенная группа товаров), руководствуясь статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьями 812 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года N 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли", во исполнение решения сессии Темиртауского городского маслихата от 1 марта 2008 года N 8/5 "Об утверждении Правил благоустройства территории города Темиртау и поселка Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации правовых актов под N 8-3-54), акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить ежегодно, на период с апреля по ноябрь, места временного размещения на территории города Темиртау специальных площадок для розничной торговли выделенной группы товаров из палаток и с выносных прилавков (согласно приложению).
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства города Темиртау" обеспечить выдачу разрешений на осуществление розничной торговли на специально отведенных площадках при наличии письменного согласия владельца (арендатора) соответствующего земельного участка.
3. Лицам, осуществляющим розничную торговлю выделенной группой товаров, обеспечить поддержание на специально отведенных площадках надлежащего санитарного состояния, уборку территории и вывоз мусора.
4. Рекомендовать управлению государственного учреждения "Департамент государственного санитарно-эпидемиологического надзора Карагандинской области" по городу Темиртау (по согласованию) установить контроль за соблюдением действующих санитарно - эпидемиологических правил и норм в местах временного размещения специальных площадок для осуществления розничной торговли из палаток и прилавков.

5. "Қарағанды облысының бір реттік талондар беру басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Теміртау филиалына (келісім бойынша) ұсақ бөлшек сауда жасауға арналған арнайы орындарда уақытша орналастырылған палаткалар мен далаға шығарылатын сөрелерге бір реттік талон беруді қамтамасыз ету ұсынылсын.
6. "Қарағанды облысы ішкі істер департаментінің Теміртау қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) бөлінген тауарлар тобын сатуға арналған арнайы орындарда уақытша орналастырылған жерлерден басқа жерлерде сауда жасауға жол бермеу бойынша жеткілікті шаралар қабылдау, сонымен арнайы орындарға келетін жолдар мен жаяу жолдардағы жүргіншілер мен көлік қозғалысының қауіпсіздігін қамтамасыз ету ұсынылсын.
7. Осы қаулының орындалуын өзім бақылаймын.
8. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Теміртау қаласы әкімінің м.а.              Ю. Кусиди
КЕЛІСІЛДІ
"Қарағанды облысы мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау департаменті"
мемлекеттік мекемесінің
Теміртау қаласы бойынша
басқармасы бастығы м.а.                    Н. Брико
22 шілде 2008 ж.
КЕЛІСІЛДІ
"Қарағанды облысы ішкі істер
департаментінің Теміртау
қаласының ішкі істер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            М. Жаппаров
22 шілде 2008 ж.
КЕЛІСІЛДІ
"Қарағанды облысының бір реттік
талондар беру басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
Теміртау филиалының бастығы                А. Маклашов
22 шілде 2008 ж.
Теміртау қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 24 шілдедегі
N 30/62 қаулысына
қосымша
Палаткалардан және далаға шығарылатын сөрелерден бөлінген таурлар тобын сатуға арналған арнайы орындарды Теміртау қаласының аумағында уақытша орналастыру орындары
N
Жабдықтар
Өнімдер
Сауда орындары
1.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Комсомол даңғылы, "Метелица" дүкенінің жанында
2.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
8-ықшамаудан, трамвайдың соңғы аялдамасы, "Караван" дүкенінің жанында
3.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
8-ықшамаудан, трамвайдың соңғы аялдамасы, "Караван" дүкенінің жанында
4.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
4-ықшамаудан, "Ника" дүкенінің жанында
5.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Комсомол даңғылы, "Дидар" дүкенінің жанында
6.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Панфилов көшесі, "Парасат" дүкенінің жанында
7.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Комсомол даңғылы, "Экран" дүкенінің жанында
8.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Димитров көшесі, "Дворянское гнездо" дүкенінің жанында
9.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Металлургтер даңғылы, "Руслан" дүкенінің жанында
10.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Металлургтер даңғылы, "Астана" дүкенінің жанында
11.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Комсомол даңғылы, "Рафис" дүкенінің жанында
12.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Комсомол даңғылы, "Айнұр" дүкенінің жанында
13.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Республика даңғылы, "Альбатрос" дүкенінің жанында
14.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Димитров көшесі, N 41 дүкенінің жанында
15.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері

5. Рекомендовать Темиртаускому филиалу государственного учреждения "Управление по выдаче разовых талонов Карагандинской области" (по согласованию) обеспечить выдачу разовых талонов на каждую палатку и выносной прилавок в местах временного размещения специальных площадок для розничной торговли.
6. Рекомендовать государственному учреждению "Управление внутренних дел города Темиртау Департамента внутренних дел Карагандинской области" (по согласованию) принимать исчерпывающие меры по пресечению на территории города торговли выделенной группой товаров вне установленных мест, а также по обеспечению безопасности движения транспорта и пешеходов на прилагающих к специальным площадкам дорогах и тротуарах.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
И.о. акима города Темиртау                 Ю. Кусиди
СОГЛАСОВАНО:
И.о. начальника управления
государственного учреждения
"Департамент государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Карагандинской области"
по городу Темиртау                         Н. Брико
22 июля 2008 года
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Управление внутренних дел
города Темиртау
Департамента внутренних дел
Карагандинской области"                    М. Жаппаров
22 июля 2008 года
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
Темиртауского филиала
государственного учреждения
"Управление по выдаче разовых талонов
Карагандинской области                     А. Маклашов
22 июля 2008 года
Приложение
к постановлению
акимата города Темиртау
от 24 июля 2008 года N 30/62
Места временного размещения на территории города Темиртау специальных площадок для осуществления розничной торговли выделенной группой товаров из палаток и с выносных прилавков
N
Оборудование
Продукция
Место торговли
1.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Комсомольский, у магазина "Метелица"
2.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
8 микрорайон, конечная остановка трамвая, у магазина "Караван"
3.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
8 микрорайон, конечная остановка трамвая, у магазина "Караван"
4.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
4 микрорайон, у магазина "Ника"
5.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Комсомольский, у магазина "Дидар"
6.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
улица Панфилова, у магазина "Парасат"
7.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Комсомольский, у магазина "Экран"
8.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
улица Димитрова, у магазина "Дворянское гнездо"
9.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Металлургов, у магазина "Руслан"
10.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Металлургов, у магазина "Астана"
11.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Комсомольский, у магазина "Рафис"
12.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Комсомольский, у магазина "Айнур"
13.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Республики, у магазина "Альбатрос"
14.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
улица Димитрова, у магазина N 41
15.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые

8-ықшамаудан, 6-айналма жол, "Ержан" дүкенінің жанында
16.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Комсомол даңғылы, "Зорька" дүкенінің жанында
17.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Мир даңғылы, N 102 үй, "Магнит" дүкенінің жанында
18.
Далаға шығарылатын сөре
Кітаптар, баспа өнімдері
Мир даңғылы, "Интер" дүкенінің жанында
19.
Далаға шығарылатын сөре
Кітаптар, баспа өнімдері
Металлургтер даңғылы, "Алтай" дүкенінің жанында
20.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Димитров көшесі, 89, "Находка" дүкенінің жанында
21.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Металлургтер даңғылы, 30/3, "Музей" дүкенінің жанында
22.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Комсомол даңғылы, 56/1, "Молодежный" жабық базарының жанында
23.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Комсомол даңғылы, 16/1, "Тройка" дүкенінің жанында
24.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Оң жағалау, соңғы аялдама
25.
Далаға шығарылатын сөре
Сүт, жеміс өнімдері
Панфилов көшесі, 18, "Алекон" дүкенінің жанында
26.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Панфилов көшесі, 30, N 24 дүкенінің жанында
27.
Далаға шығарылатын сөре
Бақша өнімдері
4 а – квартал, "Любимый" дүкенінің жанында
28.
Далаға шығарылатын сөре
Құрама жем
4 а – квартал, "Любимый" дүкенінің жанында
29.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Северная көшесі, 16, "Туча" дүкенінің жанында
30.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
8-ықшамаудан, 4-айналма жол, "Марс" дүкенінің жанында
31.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
8-ықшамаудан, 4-айналма жол, "Орбита" дүкенінің жанында
32.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Ш.Уәлиханов көшесі, 8, "Диана" дүкенінің жанында
33.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Комсомол даңғылы, 34/2, "Замок" дүкенінің жанында
34.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
9-ықшамаудан, 3ВГ үйінің жанында, "Дизель" дүкенінің жанында
35.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
3 а-ықшамаудан, 4, "Медео" дүкенінің жанында
36.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Димитров көшесі, 82, "Шайда" дүкенінің жанында
37.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Металлургтер даңғылы, 5а, "Астана" дүкенінің жанында
38.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Мир даңғылы, N 104/2, "Лима" дүкенінің жанында
39.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Оң жағалау, "Правый берег" дүкені
40.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Металлургтер даңғылы, N 9 үй, "Ақсу" дүкенінің жанында
41.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Димитров көшесі, "Бастау" дүкенінің жанында
42.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
4-ықшамаудан, "Батыр" дүкенінің жанында
43.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
4-ықшамаудан, "Лукошко" дүкенінің жанында
44.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері

8 микрорайон, 6-ое кольцо, у магазина "Ержан"
16.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Комсомольский, у магазина "Зорька"
17.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Мира, дом N 102, у магазина "Магнит"
18.
Выносной прилавок
Книги, печатная продукция
проспект Мира, у магазина "Интер"
19.
Выносной прилавок
Книги, печатная продукция
проспект Металлургов, у магазина "Алтай"
20.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
улица Димитрова, 89 у магазина "Находка"
21.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Металлургов,30/3, у магазина "Музей"
22.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Комсомольский, 56/1 у крытого рынка "Молодежный"
23.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Комсомольский,16/1, у магазина "Тройка"
24.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
правый берег, конечная остановка
25.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
улица Панфилова,18, у магазина "Алекон"
26.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
улица Панфилова,30, у магазина N 24
27.
Выносной прилавок
Бахчевые
4-а квартал, у магазина "Любимый"
28.
Выносной прилавок
Комбикорма
4-а квартал, у магазина "Любимый"
29.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
улица Северная, 16, у магазина "Туча"
30.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
8 микрорайон, 4 кольцо, у магазина "Марс"
31.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
8 микрорайон, 4 кольцо, у магазина "Орбита"
32.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
улица Ч.Валиханова, 8, у магазина "Диана"
33.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Комсомольский, 34/2, у магазина "Замок"
34.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
9 микрорайон, дом 3-ВГ, у магазина "Дизель"
35.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
3-а микрорайон, 4, у магазина "Медео"
36.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
улица Димитрова, 82, у магазина "Шайда"
37.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Металлургов, 5-а, у магазина "Астана"
38.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Мира, 104/2, у магазина "Лима"
39.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
правый берег, у магазина "Правый берег"
40.
Выносной прилавок
Овощи. Фрукты, бахчевые
проспект Металлургов, дом N 9, у магазина "Аксу"
41.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
улица Димитрова, у магазина "Бастау"
42.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
4 м-н, у магазина "Батыр"
43.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
4 м-н, у магазина "Лукошко"
44.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые

Мир даңғылы, 104/1, "Парус" дүкенінің жанында
45.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Комсомол даңғылы, "Шик" дүкенінің жанында
46.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
7-ықшамаудан, N 21 үй, "Норд" дүкенінің жанында
47.
Көлікте сатылатын тауар
Квас
6-ықшамаудан, N 24 үй, "Бахус" дүкенінің жанында
48.
Көлікте сатылатын тауар
Квас
Димитров көшесі, N 40 дүкенінің жанында
49.
Көлікте сатылатын тауар
Квас
Комсомол даңғылы, "Зорька" дүкенінің жанында
50.
Көлікте сатылатын тауар
Квас
Республика даңғылы, "Эмир" дүкенінің жанында
51.
Көлікте сатылатын тауар
Квас
Ескі қала, "Джамиля" дүкеніне қарсы
52.
Көлікте сатылатын тауар
Квас
Комсомол даңғылы, "Экран" дүкенінің жанында
53.
Киіз үй
Салқын сулар
Димитров көшесі, "Бастау" дүкенінің жанында
54.
Автолавка
Салқын сулар
3 а ықшамаудан жағажайы
55.
Автолавка
Салқын сулар
7-ықшамаудан, "Азия" дүкенінің ауданында
56.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Республика даңғылы, "Металлург" дүкенінің жанында
57.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
6-ықшамаудан, "Петрович" дүкенінің жанында
58.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Металлургтер даңғылы, "Континент" дүкенінің жанында
59.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
3 а-ықшамаудан, "Медео" дүкенінің жанында
60.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
2-ықшамаудан, "Люси" дүкенінің жанында
61.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
8-ықшамаудан, "Абсолют" дүкенінің жанында
62.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Республика даңғылы, "Парадиз" дүкенінің жанында
63.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Республика даңғылы, "Халык" дүкенінің жанында
64.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Комсомол даңғылы, "Батыр" дүкенінің жанында
65.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Комсомол даңғылы, "Сабина" дүкенінің жанында
66.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Республика даңғылы, "Бидай-нан" дүкенінің жанында
67.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Металлургтер даңғылы, "ЦУМ" дүкенінің жанында
68.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Димитров көшесі, "Нева" дүкенінің жанында
69.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Димитров көшесі, "Айя" сауда үйінің жанында
70.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Димитров көшесі, "Мясной дом" дүкенінің жанында
71.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Димитров көшесі, "Нур" дүкенінің жанында
72.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Димитров көшесі, "Хлебный магазин" дүкенінің жанында
73.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Комсомол даңғылы, "Эконом" дүкенінің жанында
74.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Комсомол даңғылы, "Арси" дүкенінің жанында
75.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
Металлургтер даңғылы, "Голд" дүкенінің жанында
76.
Сауда автоматтары
Газдалған су
Комсомол даңғылы, "Аннушка" дүкенінің жанында
77.
Сауда автоматтары
Газдалған су
Комсомол даңғылы, "Молодежный" дүкенінің жанында
78.
Сауда автоматтары
Газдалған су
Комсомол даңғылы, "Кулинария" дүкенінің жанында
79.
Сауда автоматтары
Газдалған су
Республика даңғылы, "Экспресс" ғимаратында
80.
Сауда автоматтары
Газдалған су
Комсомол даңғылы, "Тройка" дүкенінің жанында
81.
Далаға шығарылатын сөре
Жемістер, жидектер, бақша өнімдері
8 ықшамаудан, "Караван" дүкенінің жанында
Ескерту: Жұмыс тәртібімен бұл тізілім әкілетті органның шешімі бойынша толықтырылуы және нақтылануы мұмкін.

проспект Мира, 104/1, у магазина "Парус"
45.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Комсомольский, у магазина "Шик"
46.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
7 микрорайон, дом N 21, у магазина "Норд"
47.
Объект выездной торговли автоцистерна
Квас
6 микрорайон, дом N 24, у магазина "Бахус"
48.
Объект выездной торговли
Квас
улица Димитрова, у магазина N 40
49.
Объект выездной торговли
Квас
проспект Комсомольский, у магазина "Зорька"
50.
Объект выездной торговли
Квас
проспект Республики, у магазина "Эмир"
51.
Объект выездной торговли
Квас
старый город, напротив магазина "Джамиля"
52.
Объект выездной торговли
Квас
проспект Комсомольский, у магазина "Экран"
53.
Юрта
Прохладительные напитки
улица Димитрова, у магазина "Бастау"
54.
Автолавка
Прохладительные напитки
пляж 3 а микрорайона
55.
Автолавка
Прохладительные напитки
7 микрорайон, в районе магазина "Азия"
56.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Республики, у магазина "Металлург"
57.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
6 микрорайон, у магазина "Петрович"
58.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Металлургов, у магазина "Континент"
59.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
3 а микрорайон, у магазина "Медео"
60.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
2 микрорайон, у магазина "Люси"
61.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
8 микрорайон, у магазина "Абсолют"
62.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Республики, у магазина "Парадиз"
63.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Республики, у магазина "Халык"
64.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Комсомольский, у магазина "Батыр"
65.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Комсомольский, у магазина "Сабина"
66.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Республики, у магазина "Бидай-нан"
67.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Металлургов, у магазина "ЦУМ"
68.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
улица Димитрова, у магазина "Нева"
69.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
улица Димитрова, у торгового дома "Айя"
70.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
улица Димитрова, у магазина "Мясной дом"
71.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
улица Димитрова, у магазина "Нур"
72.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
улица Димитрова, у магазина "Хлебный магазин"
73.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Комсомольский, у магазина "Эконом"
74.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Комсомольский, у магазина "Арси"
75.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
проспект Металлургов, у магазина "Голд"
76.
Торговый автомат
Газированная вода
проспект Комсомольский у магазина "Аннушка"
77.
Торговый автомат
Газированная вода
проспект Комсомольский у магазина "Молодежный"
78.
Торговый автомат
Газированная вода
проспект Комсомольский у магазина "Кулинария"
79.
Торговый автомат
Газированная вода
проспект Республики, у здания "Экспресс"
80.
Торговый автомат
Газированная вода
проспект Комсомольский, у магазина "Тройка"
81.
Выносной прилавок
Овощи, фрукты, бахчевые
8 микрорайон, у магазина "Караван"
Примечание: Данный перечень может дополняться и уточняться в рабочем порядке по решению уполномоченного органа.