"Салық салу объектісі бірлігінен алынатын тіркелген жиынтық салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 22 желтоқсандағы XXXV сессиясының N 395 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 58 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2008 жылғы 25 ақпанда N 8-6-58 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 сәуірдегі N 94/5-5 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2011.04.12 N 94/5-5 хатымен).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексіне (Салық кодексі), "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Салық салу объектісі бірлігінен алынатын тіркелген жиынтық салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 22 желтоқсандағы XXXV сессиясының N 395 шешіміне (2006 жылғы 27 желтоқсанда Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 8-6-36 нөмірімен тіркелген және "Шарайна" газетінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы 151 (1407) нөмірінде жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен белгіленген тіркелген жиынтық салық ставкаларының мөлшерінде реттік нөмірлері 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 13-жолдар алынып тасталсын.
2. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Ә. Сәденова
Қалалық мәслихат хатшысы                   М. Ковтун

О внесении изменения в решение XXXV сессии городского маслихата от 22 декабря 2006 года N 395 "Об установлении ставок фиксированного суммарного налога с единицы объекта налогообложения"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 23 января 2008 года N 58. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 25 февраля 2008 года N 8-6-58. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 12 апреля 2011 года N 94/5-5)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Сатпаевского городского маслихата от 12.04.2011 № 94/5-5).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующее изменение в решение XXXV сессии городского маслихата от 22 декабря 2006 года N 395 "Об установлении ставок фиксированного суммарного налога с единицы объекта налогообложения" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 27 декабря 2006 года за N 8-6-36 и опубликовано 29 декабря 2006 года в N 151 (1407) газеты "Шарайна"):
в размерах ставок фиксированного суммарного налога, установленных указанным решением, строки, порядковые номера 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 13 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                        А. Саденова
Секретарь городского маслихата             М. Ковтун