2009 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2008 жылғы 5 желтоқсандағы N 19/2 қаулысы. Қарағанды облысы Шахтинск қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 қаңтарда N 8-8-62 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысына сәйкес Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Саны 300 адамды қоғамдық жұмыстарға арналған сұраныстар мен ұсыныстар бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізімі, жұмыстардың түрлері, қатысушылардың еңбекақысының мөлшерімен бекітілсін (Қосымша).
3. "Шахтинск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (Р.И. Меллятова):
1) осы қаулының 2 тармағында белгіленген барлық жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындау шарттарын жасасын;
2) қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың Ережелерімен қатаң сәйкестікте жүргізілсін.
4. "Шахтинск қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (А.Б. Меллятов) 13 470 теңге ең төменгі еңбекақы мөлшерін ескере отырып қоғамдық жұмыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б. К. Егишевке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің м.а.                         Қ. Мұкатов
Шахтинск қаласы әкімдігінің
2008 жылдың 5 желтоқсандағы
№ 19/2 қаулысына
қосымша
1. Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдар тізімі және ай сайын жіберілетін жұмыссыздардың саны:
1) мемлекеттік мекемелер – 224 адам;
2) республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар – 2 адам;
3) коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар – 74 адам.
2. Қоғамдық жұмыстар түрлері:
1) мемлекеттік қызметті оңтайландыру;
2) абаттандыру;
3) аймақтық кампания;
4) объектілерді жөндеу және қайта құру;
5) оқу барысын және балалардың бос уақытын ұйымдастыру;
6) қайрымдылық бикесі қызметтерін көрсету;
7) "Салауатты ұлт" бағдарламасын жүзеге асыру;

Об организации общественных работ в 2009 году
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 5 декабря 2008 года N 19/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 16 января 2009 года N 8-8-62
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить спрос и предложение на общественные работы в количестве 300 человек.
2. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды работ, размеры оплаты труда участников (Приложение).
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Шахтинска" (Меллятова Р.И.):
1) заключить договора на выполнение общественных работ со всеми организациями, определенными пунктом 2 настоящего постановления;
2) организацию проведения общественных работ проводить в строгом соответствии с Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения".
4. Государственному учреждению "Отдел финансов города Шахтинска" (Меллятов А.Б.) обеспечить финансирование общественных работ с учетом размера минимальной заработной платы 13 470 тенге.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шахтинска Егишева Б. К.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 дней со дня официального опубликования.
И.о. акима города                          К. Мукатов
Приложение
к постановлению акимата
города Шахтинска
от 5 декабря 2008 года
№ 19/2
1. Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы и количество направляемых ежемесячно безработных:
1) государственные учреждения - 224 человек;
2) республиканские государственные казенные предприятия – 2 человека;
3) коммунальные государственные казенные предприятия – 74 человек.
2. Виды общественных работ:
1) оптимизация государственной деятельности;
2) благоустройство;
3) региональная кампания;
4) реконструкция и ремонт объектов;
5) организация учебного процесса и досуга детей;
6) оказание услуг сестры милосердия;
7) реализация программы "Здоровая нация";

8) әлеуметтік қызметтерге көмектесу;
9) демалыс кезеңінде балалардың демалысын ұйымдастыру;
10) жолдарды жөндеу;
11) көгалдандыру;
12) аула клубтарының қызметін ұйымдастыру;
13) тәрбиелеуші-педагогтардың қызметі;
14) жастардың бос уақытын ұйымдастыру;
15) мәдени-сауықтық іс-шараларды ұйымдастыру;
16) тәртіп сақтауды қамтамасыз ету жөніндегі іс-шаралар.
3. Қоғамдық жұмыстарға қатысушылардың еңбек ақысының мөлшері 2009 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды қаржыландыруға бөлінген мөлшерін ескере отырып, Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес анықталады.

8) содействие социальным службам;
9) организация отдыха детей в период каникул;
10) ремонт дорог;
11) озеленение;
12) организация деятельности дворовых клубов;
13) деятельность педагогов–воспитателей;
14) организация досуга молодежи;
15) организация культурно-массовых мероприятий;
16) мероприятия по обеспечению правопорядка.
3. Размер оплаты труда участников общественных работ определяется в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан, с учетом объема финансирования общественных работ на 2009 год.