Қазақстан Республикасы Қарағанды облысы Осакаров ауданының жерлерін салық салу мақсаттары үшін аймақтандыру сызбасын, жер салығының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициентін бекіту туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 қарашадағы N 86 шешімі. Қарағанды облысы Осакаров ауданының әділет басқармасында 2008 жылғы 18 желтоқсанда N 8-15-94 тіркелді
Ескерту. Тақырыбына өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 20.08.2014 № 358 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2004 жылғы 24 сәуірдегі Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына, 2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 8 бабының 2 тармағымен және Осакаров ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 17 қыркүйектегі N 32/04 қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қазақстан Республикасы Қарағанды облысы Осакаров ауданының жерлерін салық салу мақсаттары үшін аймақтандыру сызбасы, жер салығының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенті бекітілсін. (қосымша 1, 2).
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 20.08.2014 № 358 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Осакаров аудандық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
3. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап колданысқа енеді.
Сессия төрағасы, хатшы
Қ. Саққұлақов
КЕЛІСІЛДІ
Осакаров ауданы бойынша
салық комитетінің бастығы
Абишев С.Ж.
Осакаров ауданының жер
қатынастары бөлімінің бастығы
Моторин Ю.А.
Осакаров аудандық мәслихатының
2008 жылғы 19 қарашасындағы
N 86 шешіміне 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Қарағанды облысы Осакаров ауданының жерлерін салық салу мақсаттары үшін аймақтандыру сызбасы
Осакаров аудандық мәслихатының
2008 жылғы 19 қарашасындағы
N 86 шешіміне 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Қарағанды облысы Осакаров ауданының жерлерін салық салу мақсаты үшін аймақтандыру (ауылдық елді мекендердің жерлерін қоспағанда)
Зона N
Түзету коэффициенті
Зонаға енетін кадастрлық кварталдардың номері және атауы
I
1,5
010 Сұңқар ауылдық округі;
012 Николаевский селолық округі;
014 Озерный селолық округі;
020 Есіл ауылдық округі;
023 Пионерский селолық округі;
025 Қарағайлы ауылдық округі;
027 Батық селолық округі;
045 Ақбұлақ ауылдық округі;
056 Сарыөзек ауылдық округі;
050 Трудовой селолық округі;
сондай-ақ ауданның жалпы аймағынан кесіп берілген жерлер шекарасында орналасқан өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және өзге де ауылшаруашылық жұмыстарына арналмаған жерлер;
II
1,4
039 Родниковск селолық округі;
III
1,3
002 Маржанкөл селолық округі;
004 Құндызды селолық округі;
006 Садовый селолық округі;
043 Тельман селолық округі;
052 Звездный селолық округі;
054 Мирный селолық округі;
058 Ертіс селолық округі;
IV
1,2
008 Чапаев селолық округі;
060 Қаратомар селолық округі;
V
1,1
037 Дальний селолық округі;
041 Шідерті селолық округі.
Ауылдық елді мекендердің жерлерін салық салу мақсаты үшін аймақтандыру
Зона N
Түзету коэффициенті
Зонаға енетін селолық елді мекендердің атауы
I
1,5
Маржанкөл селолық округі: Уызбай селосы;
Құндызды селолық округі: Шұңқыркөл селосы;
Садовый селолық округі: Садовое селосы;
Сұңқар ауылдық округі: Сұңқар ауылы, Сельстрой селосы;
Николаевский селолық округі: Николаевка селосы; Николаевка селосы (арабарлық учаске);
Озерный селолық округі: Озерное селосы, Ералы селосы;
Есіл ауылдық округі: Есіл ауылы, Колхозное селосы;
Пионерский селолық округі: Пионерское селосы,
Центральное селосы; Приишимское селосы;
Қарағайлы ауылдық округі: Қарағайлы ауылы,
Қарағайлы ауылы (арабарлық учаске), Околное селосы, Окольное селосы (арабарлық учаске);
Батпақты селолық округі: Батпақ селосы, Батпақты селосы (арабарлық учаске), Ошағанды селосы, Ақпан селосы;
Ақбұлақ ауылдық округі: Ақбұлақ ауылы;
Трудовой селолық округі: Трудовое селосы;
Звездный селолық округі: Звезда селосы;
Мирный селолық округі: Мирное селосы;
Сарыөзек ауылдық округі: Сарыөзек ауылы, Шоқай стансасы;
II
1,4
Николаевский селолық округі: Топан селосы, Топан селосы (арабарлық учаске), Комсомольское селосы;
Сұңқар ауылдық округі; Қоянды селосы;
Қарағайлы ауылдық округі: Святогоровка селосы, Коллективное селосы, Крещеновка селосы, Крещеновка селосы (арабарлық учаске),
Батпақты селолық округі: Сарыөзен селосы;
Родниковск селолық округі: Родниковское селосы; Ақбұлақ ауылдық округі: Роднички селосы;
Сарыөзек ауылдық округі: Шоқай стансасы, Русская Ивановка селосы;
Иртышский селолық округі: Иртышское селосы;
Қаратомар селолық округі: Сенокосное селосы;
III
1,3
Маржанкөл селолық округі: Уызбай селосы (арабарлық учаске);
Құндызды селолық округі: Қасенбай селосы;
Садовый селолық округі: Ағаштыкөл селосы, Садовое селосы (арабарлық учаске 1), Садовое селосы (арабарлық учаске 2);
Родниковск селолық округі: Қарасу селосы, Қарасу селосы (арабарлық учаске);
Трудовой селолық округі: Степное селосы;
Тельманский селолық округі: Тельманское селосы; Мирный селолық округі: Мирное селосы (арабарлық учаске);
Шідерті селолық округі: Шідерті селосы;
IV
1,2
Маржанкөл селолық округі: Құрқопа селосы;
Чапаевский селолық округі: Чапаево селосы,
Чапаево селосы (арабарлық учаске), Жаңатоған селосы; Дальний селолық округі: Дальнее селосы;
Тельманский селолық округі: Қутұмсық селосы, Ахметауылы селосы;
Қаратомар селолық округі: Сенокосное селосы (арабарлық учаске 1), Сенокосное селосы (арабарлық учаске 2);
V
1,1
Дальний селолық округі: Жуантөбе селосы, Лиманное селосы, Қызылтас селосы;
Шідерті селолық округі: Шідерті селосы (арабарлық учаске).

Об утверждении схемы зонирования земель, поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога для целей налогообложения Осакаровского района Карагандинской области Республики Казахстан
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 19 ноября 2008 года N 86. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 18 декабря 2008 года N 8-15-94
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 20.08.2014 № 358 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и согласно постановления акимата Осакаровского района N 32/04 от 17 сентября 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схему зонирования земель, поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога для целей налогообложения Осакаровского района Карагандинской области Республики Казахстан (приложения 12,).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 20.08.2014 № 358 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за выполнение настоящего решения возложить на постоянные комиссии Осакаровского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии, секретарь             К. Саккулаков
СОГЛАСОВАНО
Начальник
налогового комитета по
Осакаровскому району                       Абишев С.Ж.
Начальник отдела земельных
отношений Осакаровского района             Моторин Ю.А.
Приложение 1
к решению Осакаровского
районного маслихата N 86
от 19 ноября 2008 года
Схемы зонирования земель для целей налогообложения
Осакаровского района Карагандинской области Республики Казахстан
Приложение 2
к решению Осакаровского
районного маслихата N 86
от 19 ноября 2008 года
Зонирование земель для целей налогообложения Осакаровского
района Карагандинской области Республики Казахстан
(кроме земель сельских населенных пунктов)
N
зоны
Поправочный
коэффицент
Номер и название кадастровых кварталов,
входящих в зону
I
1,5
010 сельский округ Сункар;
012 Николаевский сельский округ;
014 Озерный сельский округ;
020 сельский округ Есиль;
023 Пионерский сельский округ;
025 сельский округ Карагайлы;
027 Батыкский сельский округ;
045 сельский округ Акбулак;
056 сельский округ Сарыозек;
050 Трудовой сельский округ;
а также земли промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения в пределах земельного отвода на всей территории района;
II
1,4
039 Родниковский сельский округ;
III
1,3
002 Маржанкольский сельский округ;
004 Кундуздинский сельский округ;
006 Садовый сельский округ;
043 Тельманский сельский округ;
052 Звездный сельский округ;
054 Мирный сельский округ;
058 Иртышский сельский округ;
IV
1,2
008 Чапаевский сельский округ;
060 Каратомарский сельский округ;
V
1,1
037 Дальний сельский округ;
041 Шидертинский сельский округ.
Зонирование земель сельских населенных
пунктов для целей налогообложения
N зоны
Поправочный коэффицент
Название сельских населенных пунктов, входящих в зону
I
1,5
Маржанкольский сельский округ: село Уызбай; Кундуздинский сельский округ: село Шункырколь; Садовый сельский округ: село Садовое;
сельский округ Сункар: село Сункар, село Сельстрой;
Николаевский сельский округ: село Николаевка; село Николаевка (чересполосный участок);
Озерный сельский округ: село Озерное, село Ералы; сельский округ Есиль: село Есиль, село Колхозное; Пионерский сельский округ, село Пионерское, село Центральное; село Приишимское;
сельский округ Карагайлы: село Карагайлы, село Карагайлы (чересполосный участок), село Окольное, село Окольное (чересполосный участок);
Батпактинский сельский округ: село Батпак, село Батпак (чересполосный участок), село Ошаганды, село Акпан;
сельский округ Акбулак: село Акбулак;
Трудовой сельский округ: село Трудовое;
Звездный сельский округ: село Звезда;
Мирный сельский округ: село Мирное;
сельский округ Сарыозек: село Сарыозек, станция Шокай;
II
1,4
Николаевский сельский округ: село Топан, село Топан (чересполосный участок), село Комсомольское;
сельский округ Сункар: село Коянды;
сельский округ Карагайлы: село Святогоровка, село Коллективное, село Крещеновка, село Крещеновка (чересполосный участок)
Батпактинский сельский округ: село Сарыозен; Родниковский сельский округ: село Родниковское; сельский округ Акбулак: село Роднички;
сельский округ Сарыозек: село Шокай, село Русская Ивановка;
Иртышский сельский округ: село Иртышское; Каратомарский сельский округ: село Сенокосное;
III
1,3
Маржанкольский сельский округ: село Уызбай (чересполосный участок);
Кундуздинский сельский округ: село Касенбай;
Садовый сельский округ: село Агаштыколь, село Садовое (чересполосный участок 1), село Садовое (чересполосный участок 2);
Родниковский сельский округ: село Карасу, село Карасу (чересполосный участок);
Трудовой сельский округ: село Степное;
Тельманский сельский округ: село Тельманское; Мирный сельский округ: село Мирное (чересполосный участок);
Шидертинский сельский округ: село Шидерты;
IV
1,2
Маржанкольский сельский округ: село Куркопа; Чапаевский сельский округ: село Чапаево, село Чапаево (чересполосный участок), село Жанатоган;
Дальний сельский округ: село Дальнее;
Тельманский сельский округ: село Кутумсык, село Ахметауыл;
Каратомарский сельский округ: село Сенокосное (чересполосный участок 1), село Сенокосное (чересполосный участок 2);
V
1,1
Дальний сельский округ: село Жуантобе, село Лиманное, село Кызылтас;
Шидертинский сельский округ: село Шидерты (чересполосный участок).