"Маңғыстау облысы аумағында құрылыс салу Қағидасы туралы" облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 16 мамырдағы N 5/73 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы N 10/127 шешімі. Маңғыстау облыстық Әділет департаментінде 2009 жылғы 12 қаңтарда N 2037 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 10 тамыздағы № 5/68 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 2012.08.10 № 5/68 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Конституциясына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Маңғыстау облысы аумағында құрылыс салу Қағидасы туралы» облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 16 мамырдағы N 5/73 шешіміне (нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 2017 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2008 жылғы 24 маусымындағы N 97 санында жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
1) 39- тармақ алынып тасталсын;
2) 55- тармақ алынып тасталсын;
3) 78- тармақ алынып тасталсын;
4) 89- тармақ алынып тасталсын;
5) 90- тармақ алынып тасталсын;
6) 94- тармақ алынып тасталсын;
7) 101- тармақ алынып тасталсын;
8) 103- тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы    Облыстық мәслихат хатшысы
Ж. Сүйінов         Б. Шелпеков

О внесении изменений в решение областного маслихата от 16 мая 2008 года N 5/73 "О правилах застройки территории Мангистауской области"
Решение Мангистауского областного маслихата N 10/127 от 10 декабря 2008 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области N 2037 от 12 января 2009 года. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 10 августа 2012 года № 5/68
Сноска. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 10.08.2012 № 5/68
В соответствии с Конституцией Республики Казахстан областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 16 мая 2008 года N 5/73 «О Правилах застройки территории Мангистауской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2017, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 24 июня 2008 года N 101) следующие изменения:
1) пункт 39 исключить;
2) пункт 55 исключить;
3) пункт 78 исключить;
4) пункт 89 исключить;
5) пункт 90 исключить;
6) пункт 94 исключить;
7) пункт 101 исключить;
8) пункт 103 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии   Секретарь областного маслихата
Ж. Суинов             Б. Чельпеков