Түпқараған ауданы Форт-Шевченко қаласының шекарасын белгілеу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы N 10/124 шешімі мен Маңғыстау облыстық әкімдігінің 2008 жылғы 9 желтоқсандағы N 2235 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2009 жылғы 12 қаңтарда N 2039 тіркелді.
Түпқараған аудандық мәслихаты мен Түпқараған ауданы әкімдігінің Форт Шевченко қаласының шекарасын белгілеу туралы ұсынысын қарай отырып, "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11 - бабы 2 тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ және облыстық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Жалпы жер аумағы 28649,0 га болатын, шешім мен қаулыға қоса беріліп отырған қосымшаға сәйкес Форт Шевченко қаласының шекарасы белгіленсін.
2. Осы шешім мен қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Облыс әкімі
Ж. Сүйінов                              Қ. Көшербаев
Облыстық мәслихат хатшысы
Б. Шелпеков

Об установлении границ города Форт-Шевченко Тупкараганского района
Решение Мангистауского областного маслихата N 10/124 от 10 декабря 2008 года и постановление акимата Мангистауской области N 2235 от 12 января 2008 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области N 2039 от 12 января 2008 года
Рассмотрев предложение Тупкараганского районного маслихата и акимата Тупкараганского района об установлении границ города Форт - Шевченко Тупкараганского района, и в соответствии с подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан» областной маслихат РЕШИЛ и акимат области ПОСТАНОВИЛ:
1. Установить границы города Форт - Шевченко общей площадью 28649, 0 га согласно приложению к настоящему решению и постановлению.
2. Настоящее решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии                     Аким области
Ж. Суинов                               К. Кушербаев
Секретарь областного маслихата
Б. Чельпеков