Мүгедектер үшін жүмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкідігінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 1342 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінің Ақтау қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 4 ақпанда № 11-1-104 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 30 наурыздағы № 533 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 30.03.2016 № 533 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді)
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" жэне 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ақтау қаласының жұмыс берушілеріне жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі (К.М. Айтбатырова) квотаға сәйкес жұмыс орындарына жұмысқа орналастыру үшін мүгедектерге жолдаманы қамтамасыз етсін.
"Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Ақтау қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 12 мамырдағы № 431 қаулысының (№ 11-1-28 тіркелген, 2006 жылғы 20 маусымдағы № 99 (6904) "Маңғыстау" газетінде жарияланған) күші жойылды деп есептелсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т.К.Хитуовке жүктелсін.
Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Бекбергенов
"КЕЛІСІЛДІ":
"Қалалық жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
ММ-нің бастығы
К.М.Айбатырова
"29" 12.2008 ж.

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 29 декабря 2008 года № 1342. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актау Департамента юстиции Мангистауской области от 04 февраля 2008 года № 11-1-104. Утратило силу постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 30 марта 2016 года № 533
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 30.03.2016 № 533(вступает в силу со дня подписания).
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" от 13 апреля 2005 года и "О занятости населения" от 23 января 2001 года акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Работодателям города Актау установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
Городскому отделу занятости и социальных программ (Айтбатырова К.М.) обеспечить направление для трудоустройства инвалидов на рабочие места в соответствии с квотой.
Постановление акимата города Актау от 12 мая 2006 года № 431 "Об установлении квоты- для инвалидов" (зарегистрировано № 11-1-28, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 17 июня 2006 года №97 (9597)) считать утратившим силу.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Хитуова Т.К.
Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким города С. Бекбергенов
" ГУ Актауский городской отдел
занятости и социальных программ"
Айбатырова К.М.
"29"12. 2008г.