Жангелдин ауданының Збан ауылын және Саға ауылдық округін Ақкөл ауылы және Қызбел ауылдық округі деп қайта атау туралы
Қостанай облысы мәслихатының және әкімдігінің 2008 жылғы 4 маусымдағы N 102/8 бр шешімі мен қаулысы. Қостанай облысы Әділет департаментінде 2008 жылғы 20 маусымда N 3641 тіркелді.
Ескерту. Мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селосын", "селолық", "селосы" деген сөздер тиісінше "ауылын", "ауылдық", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді - Қостанай облысы әкімдігінің 04.07.2014 № 9 қаулысымен және Қостанай облысы мәслихатының 04.07.2014 № 297 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабына сәйкес, Жангелдин ауданының өкілетті және атқарушы органдарының пікірін ескере отырып Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ және Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жангелдин ауданының Збан ауылы Ақкөл ауылы, Жангелдин ауданының Саға ауылдық округі Қызбел ауылдық округі болып қайта аталсын.
2. Осы бірлескен шешім мен қаулы, оның бірінші ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.
Кезектен тыс сессияның                             Қостанай
облыстық әкімі
Қостанай облысының төрағасы,
мәслихатының хатшысы
Әкімдік мүшелері:

О переименовании села Збан и Сагинского сельского округа Джангельдинского района в село Акколь и Кызбельский сельский округ
Совместное решение маслихата и постановление акимата Костанайской области от 4 июня 2008 года N 102/8 св. Зарегистрировано департаментом юстиции Костанайской области 20 июня 2008 года N 3641
Сноска. В заголовке и по всему тексту на русском языке слова "аул", "аульный" заменены словами "село", "сельский", текст на государственном языке не меняется, постановлением акимата Костанайской области от 04.07.2014 № 9 и решением маслихата Костанайской области от 04.07.2014 № 297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4 статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения представительных и исполнительных органов Джангельдинского района Костанайский областной маслихат РЕШИЛ и акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать село Збан в село Акколь Джангельдинского района, Сагинский сельский округ в Кызбельский сельский округ Джангельдинского района.
2. Настоящее совместное решение и постановление вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии,
Секретарь Костанайского областного маслихата
Аким Костанайской области
Члены акимата: