"Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2008 жылға арналған төлем мөлшерлермелерін бекіту туралы" 2008 жылғы 16 ақпандағы N 60 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2008 жылғы 11 шілдедегі N 111 шешімі. Қостанай облысы Әділет департаментінде 2008 жылғы 8 тамызда N 3650 тіркелді
Қазақстан Республикасы Салық Кодексінің 462-бабына , Қазақстан Республикасы Экологиялық Кодексінің 19-бабының 1-тармағының 6) тармақшасына және 101-бабына , "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына және "Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақының базалық және шекті ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы  N 1314 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 344 қаулысына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2008 жылға арналған төлем мөлшерлемелерін бекіту туралы" Қостанай облыстық мәслихатының 2008 жылғы 16 ақпандағы N 60 шешіміне (2008 жылғы 19 наурыздағы мемлекеттік тіркеу нөмірі 3628, 2008 жылғы 21 наурыздағы N 35-36 "Қостанай таңы", 2008 жылғы 26 наурыздағы N 37 "Қостанай таңы" 2008 жылғы 8 сәуірдегі N 49 "Костанайские новости") мынадай өзгерістер мен толықтырулар шешімінің қосымшасына енгізілсін:
2) тармақша ескертпе мынадай редакцияда жазылсын:
"2) қоршаған ортаға эмиссиялар үшін мөлшерлемелеріне:
энергия өндіруші ұйымдар;
табиғи монополия субъектілері үшін коммуналдық қызметтерді көрсеткен кезде түзілетін эмиссия көлемі үшін мынадай коэффициенттер енгізіледі:
1 0,3 коэффиценті;
2 0,43 коэффиценті;
4 0,25 коэффиценті;";
ескертпе мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын :
"5) ескертпенің 1), 2), 3) тармақшаларында көзделген жеңілдетілген коэффициентерді қолдану қоршаған ортаға эмиссиялардың нормативтен тыс көлемі үшін төлемдерге қолданылмайды.".
2. Осы шешім оның бірінші ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Кезекті, бесінші
сессиясының төрағасы                       Е. Аманжолов
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       Ғ. Сағиев

О внесении изменений и дополнений в решение от 16 февраля 2008 года N 60 "Об установлении ставок платы за эмиссии в окружающую среду на 2008 год"
Решение маслихата Костанайской области от 11 июля 2008 года N 111. Зарегистрировано департаментом юстиции Костанайской области 8 августа 2008 года N 3650
В соответствии со  статьей 462  Налогового Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1  статьи 19 статьей 101  Экологического кодекса Республики Казахстан,  пунктом 5  статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года N 344 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1314 "Об утверждении базовых и предельных ставок платы за эмиссии в окружающую среду" Костанайский областной маслихат  РЕШИЛ :
1. Внести в приложение к решению Костанайского областного маслихата от 16 февраля 2008 года  N 60  "Об установлении ставок платы за эмиссии в окружающую среду на 2008 год" (номер государственной регистрации 3628 от 19 марта 2008 года, "Қостанай таңы" от 21 марта 2008 года N 35-36, "Қостанай таңы" от 26 марта 2008 года N 37, "Костанайские новости" от 8 апреля 2008 года N 49) следующие изменения и дополнения:
подпункт 2) примечания  изложить в следующей редакции:
"2) к ставкам платы за эмиссии в окружающую среду для:
энергопроизводящих организаций;
субъектов естественных монополий, за объем миссий, образуемый при оказании коммунальных услуг, вводятся следующие коэффициенты:
1 коэффициент 0,3;
2 коэффициент 0,43;
4 коэффициент 0,25;";
примечание дополнить подпунктом 5)  следующего содержания:
"5) применение льготных тарифов, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) примечания не распространяется на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду."
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Председатель очередной,
пятой сессии                               Е. Аманжолов
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       Г. Сагиев