"Қостанай қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2008 жылғы 16 қаңтардағы N 41 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласы Әділет басқармасында 2008 жылғы 23 қаңтарда N 9-1-96 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына сәйкес және Қостанай қаласы әкімдігінің қаулысын қарап, Қостанай қалалық Мәслихаты ШЕШТІ :
1. "Қостанай қаласының 2008 жылға арналған бюджеті туралы" Мәслихаттың 2007 жылғы 14 желтоқсандағы № 26 (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-93, 2008 жылғы 15 қаңтардағы № 3 "Қостанай" газеті,) шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2008 жылға арналған қалалық бюджет 1-қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер 11999301 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер 8397240 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 30932 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1137113 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 2434016 мың теңге;
2) шығыстар 13009468,8 мың теңге;
3) операциялық сальдо -1010167,8 мың теңге;
4) таза бюджеттік несиелеу -5544 мың теңге, оның ішінде бюджеттік несиелерді өтеу -5544 мың теңге;
5) тапшылық -1004623,8 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 14 декабря 2007 года N 26 "О бюджете города Костаная на 2008 год"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 16 января 2008 года N 41. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 23 января 2008 года N 9-1-96
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление акимата города Костаная, Костанайский городской Маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести изменения и дополнения в решение маслихата от 14 декабря 2007 года N 26 "О бюджете города Костаная на 2008 год" (номер государственной регистрации 9-1-93, газета "Костанай" от 15 января 2008 года N 3):
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) Доходы 11999301 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 8397240 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям 30932 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 1137113 тысяча тенге;
поступления трансфертов 2434016 тысяч тенге;
2) затраты 13009468,8 тысяч тенге;
3) операционное сальдо -1010167,8 тысячи тенге;
4) чистое бюджетное кредитование -5544 тысяч тенге, в том числе погашение бюджетных кредитов -5544 тысяч тенге;
5) дефицит -1004623,8 тысяч тенге;