"Қостанай қаласындағы аумақты көріктендіру, санитарлық тазалау, жасыл желектерді күтіп ұстау, қорғау және шығарып тастау ережелері" мен Қостанай қаласын көріктендіру мәселелері жөніндегі комиссияның дербес құрамын бекіту туралы" мәслихатының 2003 жылғы 13 маусымдағы № 254 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2008 жылғы 30 қазандағы № 131 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 11 желтоқсандағы № 9-1-113 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2012 жылғы 23 ақпандағы № 27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2012.02.23 № 27 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай қаласындағы аумақты көріктендіру, санитарлық тазалау, жасыл желектерді күтіп ұстау, қорғау және шығарып тастау ережелері" және Қостанай қаласындағы көріктендіру мәселелері жөніндегі комиссияның дербес құрамын бекіту туралы" 2003 жылғы 13 маусымдағы № 254 шешіміне (мемлекеттік тіркеу нөмірі № 2344, "Қостанай" газетінде 2003 жылғы 31 шілдедегі № 86 жарияланды, бұрын мәслихаттың "Қостанай қалалық мәслихатының "Қостанай қаласындағы аумақты көріктендіру, санитарлық тазалау, жасыл желектерді күтіп ұстау, қорғау және шығарып тастау ережелері" және Қостанай қаласындағы көріктендіру мәселелері жөніндегі комиссияның дербес құрамын бекіту туралы" 2003 жылғы 13 маусымдағы № 254 шешіміне өзгертулер енгізу туралы (тіркеу нөмірі № 2344)" 2004 жылғы 17 ақпандағы № 33 шешімімен, мемлекеттік тіркеу нөмірі 2784, "Қостанай" газетінде 2004 жылғы 9 наурыздағы № 32 жарияланды, мәслихаттың "Қостанай қаласындағы аумақты көріктендіру, санитарлық тазалау, жасыл желектерді күтіп ұстау, қорғау және шығарып тастау ережелері" және Қостанай қаласындағы көріктендіру мәселелері жөніндегі комиссияның дербес құрамын бекіту туралы" 2003 жылғы 13 маусымдағы № 254 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" 2005 жылғы 24 маусымдағы № 155 шешімімен, мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-13, "Қостанай" газетінде 2005 жылғы 15 шілдедегі № 79 жарияланды, мәслихаттың "Қостанай қаласындағы аумақты көріктендіру, санитарлық тазалау, жасыл желектерді күтіп ұстау, қорғау және шығарып тастау ережелері" және Қостанай қаласындағы көріктендіру мәселелері жөніндегі комиссияның дербес құрамын бекіту туралы" 2003 жылғы 13 маусымдағы № 254 шешіміне толықтыру енгізу туралы" 2005 жылғы 21 қазандағы № 182 шешімімен, мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-27, "Қостанай" газетінде 2005 жылғы 28 қазандағы № 123 жарияланды, өзгертулер мен толықтырулар енгізілді) мына өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
атауындағы "мен Қостанай қаласын көріктендіру мәселелері жөніндегі комиссияның дербес құрамын" деген сөздер шығарылсын;
аталған шешімімен бекітілген, Қостанай қаласындағы аумақты көріктендіру, санитарлық тазалау, жасыл желектерді күтіп ұстау, қорғау және шығарып тастау ережелерінде:
3 тармақ шығарылсын;
13 тармақта:
бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Жеке және заңды тұлғалар сәулеттік және санитарлық талаптарға сәйкес бөлінген аумақтарда тазалық пен тәртіпті сақтау қажет, атап айтқанда:"
мына мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 13 июня 2003 года № 254 "Об утверждении "Правил благоустройства, санитарной очистки территории, содержания, защиты и сноса зеленых насаждений в городе Костанае" и персонального состава комиссии по вопросам благоустройства города Костаная"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 30 октября 2008 года № 131. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костанай Костанайской области 11 декабря 2008 года № 9-1-113. Утратило силу - Решением маслихата города Костаная Костанайской области от 23 февраля 2012 года № 27
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата города Костаная Костанайской области от 23.02.2012 № 27.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении" в Республике Казахстан", Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении "Правил благоустройства, санитарной очистки территории, содержания, защиты и сноса зеленых насаждений в городе Костанае" от 13 июня 2003 года № 254 (номер государственной регистрации № 2344, опубликовано в газете "Костанай" № 86 от 31 июля 2003 года, ранее внесены изменения и дополнения решением маслихата от 17 февраля 2004 года № 33 "О внесении изменений в решение Костанайского городского маслихата от 13 июня 2003 года № 254 "Об утверждении "Правил благоустройства, санитарной очистки территории, содержания, защиты и сноса зеленых насаждений в городе Костанае" и персонального состава комиссии по вопросам благоустройства города Костаная" (номер государственной регистрации 2344), номер государственной регистрации № 2784, опубликовано в газете "Костанай" № 32 от 9 марта 2004 года, решением маслихата от 24 июня 2005 года № 155 "О внесении изменений в решение маслихата от 13 июня 2003 года № 254 "Об утверждении "Правил благоустройства, санитарной очистки территории, содержания, защиты и сноса зеленых насаждений в городе Костанае" и персонального состава комиссии по вопросам благоустройства города Костаная", номер государственной регистрации 9-1-13, опубликовано в газете "Костанай" № 79 от 15 июня 2005 года, решением маслихата от 21 октября 2005 года № 182 "О внесении дополнения в решение маслихата от 13 июня 2003 года № 254 "Об утверждении "Правил благоустройства, санитарной очистки территории, содержания, защиты и сноса зеленых насаждений в городе Костанае" и персонального состава комиссии по вопросам благоустройства города Костаная", номер государственной регистрации 9-1-27, опубликовано в газете "Костанай" № 123 от 28 октября 2005 года) следующие изменения и дополнения:
в заголовке слова "и персонального состава комиссии по вопросам благоустройства города Костаная" исключить;
в Правилах благоустройства, санитарной очистки территории, содержания, защиты и сноса зеленых насаждений в городе Костанае, утвержденных указанным решением:
пункт 3 исключить;
в пункте 13:
абзац первый изложить в новой редакции:
"Физическим и юридическим лицам необходимо соблюдать чистоту и поддерживать порядок на отведенных территориях, согласно архитектурным и санитарным требованиям, а именно:"
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:

"8) жеке қаражат есебінен немесе келісімдер орнату бойынша тұрмыстық қалдықтарды уақытылы жою".
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, № 14 сайлау
округі бойынша депутаты                Д. Сейтказинов
Қалалық мәслихатының хатшысы               С. Төкенов

"8) своевременно удалять бытовые отходы за счет собственных средств либо путем заключения договоров".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии, депутат
по избирательному округу № 14            Д. Сейтказинов
Секретарь городского маслихата             С. Тукенов