"Кәсіби даярлауға, біліктілікті арттыруға және қайта даярлауға жіберілген жұмыссыздарға әлеуметтік көмек көрсету туралы нұсқаулықты бекіту туралы" әкімдіктің 2007 жылғы 22 қаңтардағы № 147 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 9 желтоқсандағы № 1365 қаулысы. Қостанай облысы Лисаков қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 қаңтарда № 9-4-131 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 13 қазандағы № 536 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2009.10.13 № 536 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының 19-бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген жұмыссыздарды кәсіби даярлауды, біліктілігін арттыруды және қайта даярлауды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, кәсіби даярлауға, біліктілікті арттыруға және қайта даярлауға жіберілген жұмыссыздарға әлеуметтік көмек көрсету мақсатында, Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кәсіби даярлауға, біліктілікті арттыруға және қайта даярлауға жіберілген жұмыссыздарға әлеуметтік көмек көрсету туралы нұсқаулықты бекіту туралы" әкімдіктің 2007 жылғы 22 қаңтардағы № 147 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2007 жылғы 19 ақпандағы № 9-4-81 болып тіркелген, 2007 жылғы 22 ақпандағы № 8 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
5-бөлімі 10-тармағының 1) тармақшасындағы:
"бір есептік" деген сөздер "төрт есептік" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-бөлімі 10-тармағының 2) тармақшасындағы:
"екі есептік" деген сөздер "алты есептік" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары В.В. Абоимоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лисаков қаласының әкімі                          В. Полешко
КЕЛІСІЛДІ

О внесении изменений в постановление акимата от 22 января 2007 года № 147 "Об утверждении Инструкции об оказании социальной помощи безработным, направленным на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку"
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 9 декабря 2008 года № 1365. Зарегистрировано управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 15 января 2009 года № 9-4-131. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 13 октября 2009 года № 536
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 13.10.2009 № 536.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" и Правилами организации и финансирования профессиональной подготовки, повышения квалификации и переподготовки безработных, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях оказания социальной помощи безработным, направленным на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 22 января 2007 года № 147 "Об утверждении Инструкции об оказании социальной помощи безработным, направленным на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-81 от 19 февраля 2007 года, опубликовано в газете "Лисаковская новь" от 22 февраля 2007 года № 8) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 10 раздела 5:
слова "один расчетный" заменить словами "четыре расчетных";
в подпункте 2) пункта 10 раздела 5:
слова "два расчетных" заменить словами "шесть расчетных".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Лисаковска Абоимову В.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Лисаковска                     В. Полешко
Члены акимата
СОГЛАСОВАНО