Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын бекіту туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 13 наурыздағы № 77 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 17 сәуірде № 9-12-74 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 136 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2010.04.20 № 136 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 21 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 13) тармақшасы және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149-II "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңы 7 бабының 5-2) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі № 39-III "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңы 31 бабының 1) тармақшасына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық ауданының жұмыс берушілеріне мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы жұмыс орынының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде квота белгіленсін.
2. "Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығына (келісім бойынша) квотаға сәйкес мүгедектерді жұмыс орындарына орналастыру үшін жіберуді қамтамасыз етілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.А. Исенбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ф. Филиппов

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 13 марта 2008 года № 77. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 17 апреля 2008 года № 9-12-74. Утратило силу - Постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 20 апреля 2010 года № 136
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 20.04.2010 № 136.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 21 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149-II "О занятости населения", подпункта 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года № 39-III "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить работодателям Карабалыкского района квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Начальнику государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" (по согласованию) обеспечить направление инвалидов для трудоустройства на рабочие места в соответствии с квотой.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Исенбаева М.А.
4. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района                                Ф. Филиппов