Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балалары бар отбасыларына материалдық көмек көрсету туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 14 тамыздағы № 212 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданы Әділет басқармасында 2008 жылғы 12 қыркүйекте № 9-12-82 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 5 шілдедегі № 372 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2012.07.05 № 372 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының  14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 29 бабының 7 тармағына, Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 7 ақпандағы № 128 "Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттар рәсімдеу" мемлекеттік қызмет көрсету Стандартын бекіту туралы" қаулысына, Қарабалық аудандық мәслихатының 2008 жылғы 18 шілдедегі № 90 "Қарабалық аудандық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 24 "2008 жылға арналған Қарабалық ауданының аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыруларды енгізу туралы" шешіміне сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамсыздандыру" бюджеттік бағдарламасын іске асыру мақсатында үйде тәрбиеленетін және мүгедек балалары бар отбасыларына тиісті жылға арналған республикалық бюджет туралы заңымен белгіленген алты еселеген айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық көмек белгіленсін (әрі қарай-материалдық көмек).
2. Материалдық көмекті төлеу екінші деңгейдегі банктер немесе банктік операциялардың тиісті түрлеріне Қазақстан Республикасы Ұлттық банкісінің лицензиясы бар ұйымдар арқылы алушының дербес шотына ақша қаражатты аудару жолымен уәкілетті органның тізімі бойынша жүргізіледі.
3. Әлеуметтік көмектің қаржыландыру "Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамсыздандыру" бюджеттік бағдарламасы бойынша іске асырылсын.
4. Қарабалық ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 1 ақпандағы № 54 "Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балалары бар отбасыларына әлеуметтік көмек көрсету туралы", 2007 жылғы 21 ақпандағы мемлекеттік тіркеу нөмірі № 9-12-34, ақпараттық бюллетенінде 2007 жылдың 15 наурызында № 4 жарияланған қаулының күші жойылды деп есептелсін.

Об оказании материальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 14 августа 2008 года № 212. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 12 сентября 2008 года № 9-12-82. Утратило силу - постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 5 июля 2012 года № 372
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 05.07.2012 № 372.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", постановлением акимата Костанайской области от 7 февраля 2008 года № 128 "Об утверждении Стандарта оказания государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому", решением маслихата Карабалыкского района от 18 июля 2008 года № 90 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Карабалыкского района от 21 декабря 2007 года № 24 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2008 год" акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В целях реализации бюджетной программы "Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" установить материальную помощь семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому в размере шестикратного месячного расчетного показателя, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий год (далее-материальная помощь).
2. Выплата материальной помощи осуществляется путем перечисления денежных средств на лицевой счет получателя материальной помощи через банк второго уровня или организации, имеющие лицензии Национального банка Республики Казахстан на соответствующие виды банковских операций, согласно спискам, представленным уполномоченным органом.
3. Финансирование материальной помощи производить по бюджетной программе "Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому".
4. Постановление акимата Карабалыкского района от 1 февраля 2007 года № 54 "Об оказании социальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому", номер государственной регистрации 9-12-34 от 21 февраля 2007 года, опубликовано в информационной бюллетене 15 марта 2007 года № 4, считать утратившим силу.

5. Осы қаулының орындалуына бақылау аудан әкімінің орынбасары М. Исенбаевқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Қарабалық
ауданының әкімі                            Ф. Филиппов

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Исенбаева М. И.
6. Данное постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Карабалыкского района                      Ф. Филиппов