Облыстық мәслихаттың (IV сайланған III сессиясы) 2007 жылғы 14 желтоқсандағы "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 36/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2008 жылғы 20 маусымдағы N 101/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 20 маусымда N 3115 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет кодексiнiң 111-бабының 5-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
облыстық мәслихаттың (IV сайланған V сессиясы) 2008 жылғы 28 наурыздағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған ІІІ сессиясы) 2007 жылғы 14 желтоқсандағы "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 36/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 85/5 шешімін енгізілген өзгерістер және толықтырулармен (2008 жылғы 31 наурыздағы мемлекеттiк тiзiлiмде N 3109 болып тiркелген, 2008 жылғы 24 сәуірдегі "Сарыарқа самалы" N 45 газетiнде, 2008 жылғы 12 сәуірдегі "Звезда Прииртышья" N 40 газетiнде жарияланған) облыстық мәслихаттың (IV сайланған ІІІ сессиясы) 2007 жылғы 14 желтоқсандағы "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 36/3 шешiмiне (2007 жылғы 24 желтоқсандағы мемлекеттiк тiзiлiмде N 3099 болып тiркелген, 2008 жылғы 5 қаңтардағы "Сарыарқа самалы" N 1 газетiнде, 2008 жылғы 5 қаңтардағы "Звезда Прииртышья" N 1 газетiнде жарияланған) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 2008 жылға арналған облыстық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер - 53236175 мың теңге, соның iшiнде:
салықтық түсiмдер - 14494748 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 169372 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түскен түсiмдер - 2000 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi - 38570055 мың теңге;
2) шығындар - 52058148 мың теңге;
3) операциялық сальдо - 1178027 мың теңге;
4) таза бюджеттiк кредит беру - 473550 мың теңге, соның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 1097000 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 623450 мың теңге;
5) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 516482 мың теңге, соның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу - 516482 мың теңге;
6) бюджет профицитi - 187995 мың теңге;
бюджет профицитiн пайдалану - 187995 мың теңге.";
көрсетiлген шешiмнiң 10-тармағындағы абзац мына мазмұнмен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (III сессия, IV созыв) от 14 декабря 2007 года N 36/3 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение маслихата Павлодарской области от 20 июня 2008 года N 101/6. Зарегистрировано департаментом юстиции Павлодарской области 20 июня 2008 года за N 3115. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", с пунктом 5 статьи 111 Бюджетного  Кодекса  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года областной маслихат  РЕШИЛ :
внести в  решение  областного маслихата (III сессия, IV созыв) от 14 декабря 2007 года N 36/3 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрированное в государственном реестре за N 3099 от 24 декабря 2007 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 5 января 2008 года N 1, в газете "Звезда Прииртышья" от 5 января 2008 года N 1) с внесенными изменениями и дополнениями решением областного маслихата (V сессия, IV созыв) от 28 марта 2008 года N 85/5 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (III сессия, IV созыв) от 14 декабря 2007 года N 36/3 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрированное в государственном реестре за N 3109 от 31 марта 2008 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 24 апреля 2008 года N 45, в газете "Звезда Прииртышья" от 12 апреля 2008 года N 40) следующие изменения и дополнения:
1. Утвердить областной бюджет на 2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 53236175 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 14494748 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 169372 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 2000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 38570055 тысяч тенге;
2) затраты - 52058148 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - 1178027 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 473550 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1097000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 623450 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 516482 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 516482 тысячи тенге;
6) профицит бюджета - 187995 тысяч тенге;
7) использование профицита бюджета - 187995 тысяч тенге.";
пункт 10 указанного решения дополнить абзацами следующего содержания:

"22-қосымшаға сай табысы аз отбасынан шыққан студенттерді жоғары оқу орнында оқытуға - 25170 мың теңге;
23-қосымшаға сай жоғары оқу орындарында оқып жүрген табысы аз отбасынан шыққан студенттерге ай сайынғы жәрдемақыны төлеуге - 4000 мың теңге;
Павлодар қаласының бюджеттік сала ұйымдарына жұмысқа жіберілетін жас мамандарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге - 5400 мың теңге;
Павлодар қаласының бюджетіне мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты іске асыруға - 3000 мың теңге;
Успен ауданының жолдарды пайдалануды қамтамасыз етуге - 10000 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 11-1 тармағы мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"жалақының ең төменгі мөлшерінің ұлғаюына байланысты жергілікті бюджеттердің шығындарына өтемақыға - 231426 мың теңге, соның ішінде:
Ертіс -
3297 мың теңге;
Успен -
1323 мың теңге;
Ақсу -
90855 мың теңге;
Павлодар -
135951 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 12- тармағындағы:
"458690" деген сандар "508690" деген сандармен ауыстырылсын;
"585887" деген сандар "635887" деген сандармен ауыстырылсын;
"49500" деген сандар "44000" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 12-1 тармағындағы:
"447000" деген сандар "574000" деген сандармен ауыстырылсын;
"300000" деген сандар "427000" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмнiң 13- тармағы мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Екібастұз су" МКК-нің жарғылық капиталын ұлғайтуға 229000 мың теңге сомасында"
көрсетiлген шешiмнiң 16- тармағы мына редакцияда жазылсын:
"10. Облыс жергілікті атқарушы органының 2008 жылға арналған сақтық қоры 485700 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 17- тармағы алынсын;
көрсетілген шешімге берілген 1, 2, 3, 4, 7, 8, 12- қосымшалар осы шешімге берілген 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7- қосымшаларға сай жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетiлген шешiм осы шешімге берілген 8, 9 - қосымшаларға сай 22, 23 - қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау Павлодар облыстық мәслихатының экономика және бюджет жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
3. Осы шешiм 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енедi.
Сессия төрағасы                            А. Бабенко
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған VI сессиясы) 2008 жылғы 20 маусымдағы
"Облыстық мәслихаттың (IV сайланған III сессиясы)
2007 жылғы 14 желтоқсандағы "2008 жылға
арналған облыстық бюджет туралы"
N 36/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар
енгiзу туралы" N 101/6 шешiмiне
1-қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған III сессиясы) 2007 жылғы
14 желтоқсандағы "2008 жылға арналған
облыстық бюджет туралы" N 36/3 шешімін
1-қосымша
2008 жылға арналған облыстық бюджет
(өзгерiстер және толықтырулармен)
Санаты
Сомасы
( мы ң те ң ге )
Сыныбы Атауы
I шк i сыныбы
1 2 3 4 5
I. КІРІСТЕР

"25170 тысяч тенге - на обучение студентов из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях согласно приложению 22;
4000 тысяч тенге - на выплату ежемесячной помощи студентам из малообеспеченных семей, обучающимся в высших учебных заведениях согласно приложению 23;
5400 тысяч тенге - на выплату единовременной социальной помощи молодым специалистам, направляемым на работу в организации бюджетной сферы города Павлодара;
3000 тысяч тенге - на реализацию государственного социального заказа бюджету города Павлодара;
10000 тысяч тенге - на обеспечение функционирования дорог Успенского района.";
пункт 11-1 дополнить указанного решения дополнить абзацем следующего содержания:
"231426 тысяч тенге - на компенсацию потерь местных бюджетов в связи с увеличением минимального размера заработной платы, в том числе:
Иртышского -
3297 тысяч тенге;
Успенского -
1323 тысячи тенге;
Аксу -
90855 тысяч тенге;
Павлодара -
135951 тысяча тенге.;
в пункте 12 указанного решения:
цифры "458690" заменить цифрами "508690";
цифры "585887" заменить цифрами "635887";
цифры "49500" заменить цифрами "44000";
в пункте 12-1 указанного решения:
цифры "447000" заменить цифрами "574000";
цифры "300000" заменить цифрами "427000";
пункт 13 указанного решения дополнить абзацем следующего содержания:
"на увеличение уставного капитала ГКП "Экибастуз Су" в сумме 229000 тысяч тенге.";
пункт 16 указанного решения изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить на 2008 год резерв местного исполнительного органа области в сумме 485700 тысяч тенге. ";
пункт 17 указанного решения исключить;
приложения 1, 2, 3, 4, 7, 8, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложениями 22, 23 согласно приложению 8, 9 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Павлодарского областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии                        А. Бабенко
Секретарьобластного маслихата              Р. Гафуров
Приложение 1
к решению Павлодарского областного маслихата
(VI сессия, IV созыв) от 20 июня 2008 года N 101/6
"О внесении изменений и дополнений в решение
областного маслихата (III сессия, IV созыв)
от 14 декабря 2007 года N 36/3
"Об областном бюджете на 2008 год"
Приложение 1
к решению Павлодарского областного маслихата
(III сессия, IV созыв) от 14 декабря 2007 года
N 36/3 "Об областном бюджете на 2008 год"
Областной бюджет на 2008 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс             Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

257
Облыс қ аржы бас қ армасы
516 482
005
Заңды тұлғалардың жарғылық
капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
516 482
VI. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫ Ғ Ы
( ПРОФИЦИТ I)
187 995
VII. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫ Ғ ЫН Қ АРЖЫЛАНДЫРУ ( ПРОФИЦИТ I Н ПАЙДАЛАНУ )
-187 995
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған VI сессиясы) 2008 жылғы 20 маусымдағы
"Облыстық мәслихаттың (IV сайланған III сессиясы)
2007 жылғы 14 желтоқсандағы "2008 жылға
арналған облыстық бюджет туралы"
N 36/3 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар
енгiзу туралы" N 101/6 шешiмiне
2-қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған III сессиясы) 2007 жылғы
14 желтоқсандағы "2008 жылға арналған
облыстық бюджет туралы" N 36/3 шешімін
2-қосымша
Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды)
іске асыруға және заңды тұлғалардың жаргылық капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөле отырып, 2008 жылға арналған
облыстық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламарының тізбесі
(өзгерiстермен)
Функционалды қ топ
К i ш i функция Атауы
Бюджетт i к ба ғ дарламаны ң ә к i мш i с i
Ба ғ дарлама
1 2 3 4 5
Инвестициялы қ жобалар
1
Жалпы сипатта ғ ы мемлекетт i к қ ызметтер к ө рсету
01
Мемлекетт i к бас қ аруды ң жалпы функцияларын орындайтын ө к i лд i, ат қ арушы ж ә не бас қ а органдар

257
Управление финансов области
516 482
005
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
516 482
VI.  ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
187 995
VII.    ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА  (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ  ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
-187 995
Приложение 2
к решению Павлодарского областного маслихата
(VI сессия, IV созыв) от 20 июня 2008 года N 101/6
"О внесении изменений и дополнений в решение
областного маслихата (III сессия, IV созыв)
от 14 декабря 2007 года N 36/3
"Об областном бюджете на 2008 год"
Приложение 2
к решению Павлодарского областного маслихата
(III сессия, IV созыв) от 14 декабря 2007 года
N 36/3 "Об областном бюджете на 2008 год"
Перечень бюджетных программ развития областного бюджета на 2008 год
с разделением на бюджетные программы, направленные
на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ)
и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
(с изменениями)
Функциональная группа
Функциональная подгруппа Наименование
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
3
4
5
Инвестиционные проекты
1
Государственные услуги общего характера
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления