Облыстық мәслихаттың (IV сайланған, IV сессиясы) 2008 жылғы 29 ақпандағы "Павлодар облысы бойынша 2008 жылға арналған қоршаған ортаны қорғауға эмиссия үшін төлем ставкалары туралы" № 63/4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 29 тамыздағы № 113/8 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 29 тамызда № 3123 тіркелген. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 2)-тармақшасына, "Салықтар және бюджеттегі басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 462-бабына, Экологиялық Кодексі 10-тарауының 101-бабына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының 2008 жылғы 20 маусымдағы "Облыстық мәслихаттың (ІV сайланған ІV сессиясы) 2008 жылғы 29 ақпандағы "Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2008 жылға арналған төлемақы мөлшермелері туралы" N 63/4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 104/6 шешімімен (мемлекеттік тізілімде 2008 жылғы 30 маусымда N 3118 болып тіркелген, "Сарыарқа Самалы" газетінің 2008 жылғы 3 шілдедегі 73 нөмірінде, "Звезда Прииртышья" газетінің 2008 жылғы 5 шілдедегі 74 нөмірінде жарияланған) енгізілген өзгерістер мен толықтырулармен облыстық мәслихаттың (ІV сайланған ІV сессиясы) 2008 жылғы 29 ақпандағы (мемлекеттік тізілімде 2008 жылғы 26 наурызда N 3105 болып тіркелген, "Сарыарқа Самалы" газетінің 2008 жылғы 5 сәуірдегі 37 нөмірінде, "Звезда Прииртышья" газетінің 2008 жылғы 1 сәуірдегі 35 нөмірінде жарияланған) "Павлодар облысы бойынша 2008 жылға арналған қоршаған ортаны қорғауға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшермелері туралы" N 63/4 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
қосымшасында:
5-бағанның 1-жолындағы "582,0" деген сандар "1300,0" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағанның 2-жолындағы "384,0" деген сандар "445,0" деген сандармен, "523,0" деген сандар "705,0" деген сандармен, "285,0" деген сандар "400,0" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағанның 3-жолындағы "15654,0" деген сандар "17500,0" деген сандармен, "1100,0" деген сандар "10500,0" ауыстырылсын;
5-бағанның 5-жолындағы "2,8" деген сандар "5,3" деген сандармен, "21,7" деген сандар "54,7" деген сандармен, "18,1" деген сандар "220,0" деген сандармен, "10,5" деген сандар "256,0" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение (IV сессии, IV созыва) областного маслихата от 29 февраля 2008 года N 63/4 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду на 2008 год по Павлодарской области"
Решение маслихата Павлодарской области от 29 августа 2008 года N 113/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 августа 2008 года за N 3123. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 462 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", статьей 101 главы 10 Экологического Кодекса Республики Казахстан, Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского областного маслихата от 29 февраля 2008 года N 63\4 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду на 2008 год по Павлодарской области" (зарегистрированное в государственном реестре за N 3105 от 26 марта 2008 года, опубликованное в газете "Сарыарка Самалы" от 5 апреля 2008 года N 37, в газете "Звезда Прииртышья" от 1 апреля 2008 года N 35) с внесенными изменениями и дополнениями в решение (IV сессия, IV созыв) областного маслихата от 20 июня 2008 года N 104/6 "О внесении изменений и дополнений в решение (IV сессия, IV созыв) областного маслихата от 29 февраля 2008 года N 63/4 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду на 2008 год по Павлодарской области" (зарегистрированное в государственном реестре за N 3118 от 30 июня 2008 года, опубликованное в газете "Сарыарка Самалы" от 03.07.2008 года N 73, и газете "Звезда Прииртышья" от 05.07.08 г. N 74 следующие изменения:
в приложении:
графа 5 строка 1 цифры "582,0" заменить цифрами "1300,0";
графа 5 строка 2 цифры "384,0" заменить цифрами "445,0", "523,0" заменить цифрами "705,0", "285,0" заменить цифрами "400,0";
графа 5 строка 3 цифры "15654,0" заменить  цифрами "17500,0", "1100,0" заменить цифрами "10500,0";
графа 5 строка 5 цифры "2,8" заменить цифрами "5,3", цифры "21,7" заменить цифрами "54,7", цифры "18,1" заменить цифрами "220,0" цифры "10,5" заменить цифрами "256,0";

5-бағанның 6-жолындағы "442,1" деген сандар "1030,0" деген сандармен, "221,0" деген сандар "515,0" деген сандармен, "22,1" деген сандар "52,0" деген сандармен, "221,0" деген сандар "515,0" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
3. Осы шешімінің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            А. Рустамбаев
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
2008 жылғы 29 тамыздағы IV сайланған
VIII сессиясының Павлодар облысы
мәслихатының 2008 жылғы 29 ақпандағы
"Павлодар облысы бойынша 2008 жылға
арналған қоршаған ортаны қорғауға
эмиссия үшін төлем ставкалары туралы"

графа 5 строка 6 цифры "442,1" заменить цифрами "1030,0", цифры "221,0" заменить  цифрами "515,0", цифры "22,1" заменить цифрами "52,0" цифры "221,0" заменить цифрами "515,0".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии охране окружающей среды.
Председатель сессии                        А. Рустамбаев
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
Приложение
к решению VIII сессии IX созыва
Павлодарского областного маслихата
N 113/8 от 29 августа 2008 года
"О внесении изменений и дополнений
в решение Павлодарского областного
маслихата от 29 февраля 2008 года

0,75 коэффициент 1;
0,75 коэффициент 4;
2) энергия шығаратын кәсіпорындарына;
коммуналдық қызмет көрсету кезінде пайда болған эмиссия көлемі үшін табиғи монополиялар субъектілеріне мынадай коэффициенттер енгізіледі:
0,3 коэффициент 1 ;
0,43 коэффициент 2 ;
0,25 коэффициент 4 ;
3) қоршаған ортаны қорғауға эмиссия үшін төлем ставкаларға тұрғындардан пайда болған қатты-тұрмыстық қалдықтар көлемі үшін коммуналдық қалдықтарды орналастыруды іске асыратын полигондар үшін:
0,2 коэффициент 3 ;
4) ескертпенің 1) және 2) тармақшаларына кәсіпорындардың төлем ставкаларын жатқызу жағдайында ескертпенің 2) тармақшасының коэффициенттерін қолдану қажет;
5) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1314 қаулысымен бекітілген ерекше қорғалатын табиғат аумақтары үшін қоршаған ортаға эмиссия үшін бекітілетін төлем ставкаларына шекті төлем ставкалары қолданылсын;
6) 1), 2), 3) тармақшаларда қаралған ескертпедегі жеңілдік коэффициенттерді қолдану қоршаған ортаға эмиссияның жоғары нормативтік көлемі үшін төлеміне қолданылмайды.

1 коэффициент 0,75;
4 коэффициент 0,75;
к ставкам платы за эмиссии в окружающую среду для:
2) энергопроизводящих организаций;
субъектов естественных монополий, за объем эмиссий, образуемый при оказании коммунальных услуг вводятся следующие коэффициенты:
1 коэффициент 0,3;
2 коэффициент 0,43;
4 коэффициент 0,25;
3) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо-бытовых отходов, образуемый от населения к ставкам платы за эмиссии в окружающую среду вводится следующий коэффициент:
3 коэффициент 0,2;
4) в случае отнесения ставок платы предприятий к подпунктам 1) и 2) примечания, следует применять коэффициенты подпункта 2) примечания.
5) для особо охраняемых природных территорий применить к утверждаемым ставкам платы за эмиссии в окружающую среду предельные ставки платы, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан N 1314 от 28.12.2007г.
6) применение льготных коэффициентов, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) примечания не распространяется на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.