Облыстық мәслихаттың (IV сайланған III сессиясы) 2007 жылғы 14 желтоқсандағы "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" № 36/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2008 жылғы 24 қазандағы № 134/10 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 29 қазанда № 3126 тіркелген. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексі 111-бабының 5-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
облыстық мәслихаттың (IV сайланған V сессиясы) 2008 жылғы 28 наурыздағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған ІІІ сессиясы) 2007 жылғы 14 желтоқсандағы "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 36/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 85/5 шешімімен (2008 жылғы 31 наурызда мемлекеттік тізілімде N 3109 болып тіркелген, 2008 жылғы 24 сәуірдегі "Сарыарқа самалы" N 45 газетінде, 2008 жылғы 12 сәуірдегі "Звезда Прииртышья" N 40 газетінде жарияланған), облыстық мәслихаттың (IV сайланған VI сессиясы) 2008 жылғы 20 маусымдағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған ІІІ сессиясы) 2007 жылғы 14 желтоқсандағы "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 36/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 101/6 шешімімен (2008 жылғы 20 маусымда мемлекеттік тізілімде N 3115 болып тіркелген, 2008 жылғы 28 маусымдағы "Сарыарқа самалы" N 71 газетінде, 2008 жылғы 28 маусымдағы "Звезда Прииртышья" N 71 газетінде жарияланған), облыстық мәслихаттың (IV сайланған VII (кезектен тыс) сессиясы) 2008 жылғы 1 шілдедегі "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған ІІІ сессиясы) 2007 жылғы 14 желтоқсандағы "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 36/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 110/7 шешімімен (2008 жылғы 2 шілдеде мемлекеттік тізілімде N 3119 болып тіркелген, 2008 жылғы 19 шілдедегі "Сарыарқа самалы" N 79 газетінде, 2008 жылғы 17 шілдедегі "Звезда Прииртышья" N 78 газетінде жарияланған) енгізілген өзгерістер және толықтырулармен облыстық мәслихаттың (IV сайланған ІІІ сессиясы) 2007 жылғы 14 желтоқсандағы "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 36/3 шешіміне (2007 жылғы 24 желтоқсанда мемлекеттік тізілімде N 3099 болып тіркелген, 2008 жылғы 5 қаңтардағы "Сарыарқа самалы" N 1 газетінде, 2008 жылғы 5 қаңтардағы "Звезда Прииртышья" N 1 газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (III сессия, IV созыв) от 14 декабря 2007 года N 36/3 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение Павлодарского областного маслихата от 24 октября 2008 года N 134\10. Зарегистрировано департаментом юстиции Павлодарской области 29 октября 2008 года N 3126. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", с пунктом 5 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года областной маслихат РЕШИЛ :        внести в решение областного маслихата (III сессия, IV созыв) от 14 декабря 2007 года № 36/3 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрированное в государственном реестре за № 3099 от 24 декабря 2007 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 5 января 2008 года  № 1, в газете "Звезда Прииртышья" от 5 января 2008 года № 1) с внесенными изменениями и дополнениями решением областного маслихата (V сессия, IV созыв) от 28 марта 2008 года №  85/5 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (III сессия, IV созыв) от 14 декабря 2007 года № 36/3 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрированное в государственном реестре за № 3109 от 31 марта 2008 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 24 апреля 2008 года № 45, в газете "Звезда Прииртышья" от 12 апреля 2008 года № 40), решением областного маслихата (VI сессия, IV созыв) от 20 июня 2008 года № 101/6 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (III сессия, IV созыв) от 14 декабря 2007 года № 36/3 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрированное в государственном реестре за № 3115 от 20 июня 2008 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 28 июня 2008 года № 71, в газете "Звезда Прииртышья" от 28 июня 2008 года № 71), решением областного маслихата (VII (внеочередная) сессия, IV созыв) от 1 июля 2008 года № 110/7 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (III сессия, IV созыв) от 14 декабря 2007 года № 36/3 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрированное в государственном реестре за № 3119 от 2 июля 2008 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 19 июля 2008 года № 79, в газете "Звезда Прииртышья" от 17 июля 2008 года № 78) следующие изменения и дополнения:

1. 2008 жылға арналған облыстық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53994931 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 15253504 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 169372 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 2000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 38570055 мың теңге;
2) шығындар - 52137464 мың теңге;
3) операциялық сальдо – 1857467 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредит беру – 1152990 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1776440 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 623450 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 516482 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 516482 мың теңге;
бюджет профициті – 187995 мың теңге;
7) бюджет профицитін пайдалану – 187995 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағындағы:
екінші абзацтағы:
"166759" деген сандар "90159" деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы:
"25400" деген сандар "39400" деген сандармен ауыстырылсын;
"10400" деген сандар "24400" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар қаласының бюджетіне мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты іске асыруға - 3000 мың теңге" деген он бірінші абзац алынсын;
мына мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"24 - қосымшаға сай 2008-2009 жылдардағы жылыту маусымына мемлекеттік білім беру ұйымдарын қатты отынмен қамтамасыз етуге –74409 мың теңге;
Ақсу қаласының мемлекеттік қызметшілеріне, мемлекеттік мекемелерінің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын қызметкерлеріне және қазыналық кәсіпорындарының қызметкерлеріне жалақы төлеуге – 30400 мың теңге;
Качиры ауданында жаңадан пайдалануға беріліп жатқан білім беру объектілерін ұстауға және жарақтандыруға – 19000 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 12-тармағындағы:
екінші абзацтағы "458690" деген сандар "445803" деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "635887" деген сандар "720814" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 13-тармағындағы:
алтыншы абзац мына редакцияда жазылсын:
"Павлодар қаласының коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға 7500 мың теңге сомасында";
жетінші абзацтағы "258000" деген сандар "375000" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 15-тармағындағы "2200000" деген сандар "1300000" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 16-тармағындағы "485700" деген сандар "621200" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мына мазмұндағы 17 – тармақпен толықтырылсын:
"Облыстың жергілікті атқарушы органының бюджеттер бойынша қолма-қол ақша тапшылығын өтеуге сақтық қоры 500000 мың теңге сомасында 2008 жылға бекітілсін";

1. Утвердить областной бюджет на 2008 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 53994931 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15253504 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 169372 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 38570055 тысяч тенге;
2) затраты – 52137464 тысячи тенге;
3) операционное сальдо – 1857467 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование – 1152990 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1776440 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 623450 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами – 516482 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 516482 тысячи тенге;
6) профицит бюджета – 187995 тысяч тенге;
7) использование профицита бюджета – 187995 тысяч тенге"
в пункте 10 указанного решения:
в абзаце втором цифры "166759" заменить цифрами "90159";
в абзаце седьмом:
цифры "25400" заменить цифрами "39400";
цифры "10400" заменить цифрами "24400";
абзац одиннадцатый "3000 тысяч тенге – на реализацию государственного социального заказа бюджету города Павлодара" исключить;
дополнить абзацами следующего содержания:
"74409 тысяч тенге – на обеспечение твердым топливом государственных организаций образования на отопительный сезон 2008-2009 годов согласно приложению 24;
30400 тысяч тенге – на выплату заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работникам казенных предприятий города Аксу;
19000 тысяч тенге – на содержание и оснащение вновь вводимых объектов образования в Качирском районе";
в пункте 12 указанного решения:
в абзаце втором цифры "458690" заменить цифрами "445803";
в абзаце третьем цифры "635887" заменить цифрами "720814";
в пункте 13 указанного решения:
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"на развитие объектов коммунального хозяйства города Павлодара в сумме 7500 тысяч тенге";
в абзаце седьмом цифры "258000" заменить цифрами "375000";
в пункте 15 указанного решения цифры "2200000" заменить цифрами "1300000";
в пункте 16 указанного решения цифры "485700" заменить цифрами "621200";
указанное решение дополнить пунктом 17 следующего содержания:
"Утвердить на 2008 год резерв местного исполнительного органа области на покрытие дефицита наличности по бюджетам в сумме 500000 тысяч тенге";

көрсетілген шешімнің 1, 7, 8, 9, 18 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 6 - қосымшасына сай 24 - қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар облыстық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            В. Кабурнеев
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған Х сессиясы)
2008 жылғы 24 қазандағы
"Облыстық мәслихаттың
(IV сайланған III сессиясы)

приложения 1, 7, 8, 9, 18 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 24 согласно приложению 6 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Павлодарского областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии                        В. Кабурнеев
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
Приложение 1
к решению Павлодарского областного маслихата
(X сессия, IV созыв) от 24 октября 2008 года № 134/10
"О внесении изменений и дополнений в решение
областного маслихата (III сессия, IV созыв)
от 14 декабря 2007 года № 36/3
"Об областном бюджете на 2008 год"
Приложение 1
к решению Павлодарского областного маслихата

257
Облыс қаржы басқармасы
516 482
005
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
516 482
VI. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ
( ПРОФИЦИТ I)
187 995
VII. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ
( ПРОФИЦИТ I Н ПАЙДАЛАНУ )
-187 995
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған Х сессиясы)
2008 жылғы 24 қазандағы
"Облыстық мәслихаттың
(IV сайланған III сессиясы)
2007 жылғы 14 желтоқсандағы
"2008 жылға арналған облыстық
бюджет туралы" N 36/3 шешiмiне
өзгерiстер мен толықтырулар
енгiзу туралы" N 134/10  шешiмiне
2-қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған  III сессиясы) 2007 жылғы
14 желтоқсандағы "2008 жылға арналған
облыстық бюджет туралы" N 36/3 шешіміне
7-қосымша
Білім беру объектілерінің құрылысына аудандар мен облыстық
маңызы бар қалалар бюджеттеріне берілетін нысаналы даму
трансферттері сомаларын бөлу (өзгерістермен)
N Р/С
Қалалар мен аудандар атауы
Сома
(мың теңге)
1
Ертіс ауданы
100 000
2
Качиры ауданы
195 803
3
Лебяжі ауданы
100 000
4
Павлодар ауданы
50 000
Барлығы
445 803
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған Х сессиясы)
2008 жылғы 24 қазандағы
"Облыстық мәслихаттың
(IV сайланған III сессиясы)
2007 жылғы 14 желтоқсандағы
"2008 жылға арналған облыстық
бюджет туралы" N 36/3 шешiмiне
өзгерiстер мен толықтырулар
енгiзу туралы" N 134/10 шешiмiне
3-қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған  III сессиясы) 2007 жылғы
14 желтоқсандағы "2008 жылға арналған
облыстық бюджет туралы" N 36/3 шешіміне
8-қосымша
Дене шынықтыру және спорт объектiлерiнiң құрылысына
аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттерiне
берiлетiн нысаналы даму трансферттерi сомаларын бөлу
(өзгерiстермен )
N р/с
Қалалар мен аудандар атауы
Сома
(мың теңге)
1
Ақтоғай ауданы

257
Управление финансов области
516 482
005
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
516 482
VI. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
187 995
VII. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ  ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
-187 995
Приложение 2
к решению Павлодарского областного маслихата
(X сессия, IV созыв) от 24 октября 2008 года № 134/10
"О внесении изменений и дополнений в решение
областного маслихата (III сессия, IV созыв)
от 14 декабря 2007 года № 36/3
"Об областном бюджете на 2008 год"
Приложение 7
к решению Павлодарского областного маслихата
(III сессия, IV созыв) от 14 декабря 2007 года
№ 36/3 "Об областном бюджете на 2008 год"
Распределение сумм целевых трансфертов на развитие
бюджетам районов и городов областного значения
на строительство объектов образования
(с изменениями )
п/п
Наименование районов и городов
Сумма (тыс. тенге)
1
Иртышский
100 000
2
Качирский
195 803
3
Лебяжинский
100 000
4
Павлодар
50 000
Всего
445 803
Приложение 3
к решению Павлодарского областного маслихата
(X сессия, IV созыв) от 24 октября 2008 года № 134/10
"О внесении изменений и дополнений в решение
областного маслихата (III сессия, IV созыв)
от 14 декабря 2007 года № 36/3
"Об областном бюджете на 2008 год"
Приложение 8
к решению Павлодарского областного маслихата
(III сессия, IV созыв) от 14 декабря 2007 года
№ 36/3 "Об областном бюджете на 2008 год"
Распределение сумм целевых трансфертов на развитие
бюджетам районов и городов областного значения
на строительство объектов физической культуры и спорта
(с изменениями)
п/п
Наименование городов и районов
Сумма (тыс.тенге)
1
Актогайский