Павлодар қалалық мәслихатының 2007 жылғы 22 қазандағы "Павлодар қаласы мемлекеттік тұрғын үй қорының тұрғын үй-жайларын жекешелендіру қағидаларын" бекіту туралы" № 31/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 4 сәуірдегі № 120/5 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 25 сәуірде № 108 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 маусымдағы N 130/7 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 маусымдағы N 130/7 шешімімен.
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 24 қаңтардағы N 66 қаулысымен бекітілген, "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік тұрғын үй қорын жекешелендіру туралы Ережесінің" 9 тармағына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2007 жылғы 22 қазандағы "Павлодар қаласы мемлекеттік тұрғын үй қорының тұрғын үй-жайларын жекешелендіру қағидаларын" бекіту туралы N 31/2 шешіміне (4 сайланған 2 сессия), (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-97 болып тіркелген, 2007 жылғы 8 желтоқсандағы N 142 "Сарыарқа самалы", 2007 жылғы 10 желтоқсандағы N 49 "Версия" газеттерінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешіммен бекітілген, Павлодар қаласы мемлекеттік тұрғын үй қорының тұрғын үй-жайларын жекешелендіру қағидаларындағы:
3 тармақ төмендегідей редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік тұрғын үй қорының, сондай-ақ Павлодар қаласы қаржы бөлімінің (бұдан әрі - уәкілетті орган) балансында бекітілген пәтерлер және жатақханалардағы бөлмелік үлгідегі тұрғын үй-жайлар құнының бағалануы оның тозу есебімен баланстық құнын ескере отырып жүргізіледі.
Көрсетілген тұрғын үйлер құнының бағалануы қолданыстағы заңнамамен бекітілген тәртіпте тұлғалармен жүзеге асырылады";
4, 5 тармақтар жойылсын".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі
Сессия төрағасы                            С. Тупицын
қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Лебедь

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 22 октября 2007 года № 31/2 "Об утверждении "Правил приватизации жилых помещений государственного жилищного фонда города Павлодара"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 4 апреля 2008 года № 120/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 25 апреля 2008 года за № 108. Утратило силу - решением маслихата города Павлодар Павлодарской области от 19 июня 2008 года N 130/7
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Павлодар Павлодарской области от 19 июня 2008 года N 130/7.
В соответствии с пунктом 9 "Положения о приватизации государственного жилищного фонда в Республике Казахстан", утвержденного постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 января 1992 года № 66, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 22 октября 2007 года № 31/2 "Об утверждении "Правил приватизации жилых помещений государственного жилищного фонда города Павлодара" (2 сессия 4 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12-1-97, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" № 142 от 8 декабря 2007 года, "Версия" № 49 от 10 декабря 2007 года) следующие изменения:
"в Правилах приватизации жилых помещений государственного жилищного фонда города Павлодара, утвержденных указанным решением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"Оценка стоимости квартир и жилых помещений комнатного типа в общежитиях государственного жилищного фонда, в том числе закрепленного на балансе отдела финансов города Павлодара (далее - уполномоченный орган), производится исходя из его балансовой  стоимости с учетом износа.
Оценка стоимости указанного жилья осуществляется лицами в порядке, установленном действующим законодательством";
пункт 4,5 исключить".
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянные комиссии городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        С. Тупицын
Секретарь городского маслихата             В. Лебедь