"Павлодар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі бойынша мемлекеттік қызметтерді көрсету стандарттарын бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімиятының 2008 жылғы 14 мамырдағы N 12 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 20 маусымда N 116 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы Павлодар ауылдық әкімінің 2009 жылғы 8 маусымдағы N 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы Павлодар ауылдық әкімінің 2009 жылғы 8 маусымдағы N 13 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашасынан "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 4 бабының 1 пунктісі, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымынан N 561 "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің реестірін бекіту туралы" (2007 жылдың 18 қыркүйек бойынша күйінің қосымшалары және өзгерістерімен бірге)", қаулысына, 2007 жылдың 30 маусымынан N 558 "Мемлекеттік қызмет көрсету қалыпты стандартын бекіту туралы" қаулыларына және 2006 жылғы 8 желтоқсанынан N 02-01-02/172 Қазақстан Республикасы мемлекеттік қызмет істері Агенттігімен бекітілген мемлекеттік қызметтер көрсету стандартының көрсеткіштерін анықтау әдістемелік ұсынымдарына сәйкес ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "Павлодар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік қызметтер көрсету стандарттары 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Шешім, бірінші ресми жариялау күнінен 10 календарлық күн өткеннен кейін қимылға кіргізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар ауылы әкімінің  орынбасары Мустафин Дайыр Кайырұлына жүктелсін.
И. Фогель
Павлодар ауылы әкімінің
2008 жылғы 14 мамырдағы
N 12 шешімімен бекітілген
1 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
Мал басының саны туралы анықтама
1. Жалпы қағидалар
1.Тап осы стандарт ауыл тұрғындарға мал басының саны туралы анықтама беру тәртібін белгілейді.
2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нысаны бөлшектеніп автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет 2005 жылдың 8 шілдеден N 66-ІІІ Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңы, 2001 жылдың 23 қаңтардан N 148 Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңы 35 бабы, 2007 жылғы 30 маусымнан N 561 "Жеке және құқықты тұлғаларға көрсетілетін, мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы (2007 жылғы 18 қыркүйегіндегі жағдайына қосымшалары және өзгерістерімен)" Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы негізінде көрсетіледі.

Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Аппарат акима села Павлодарское"
Решение акима села Павлодарское Павлодарской области от 14 мая 2008 года N 12. Зарегистрировано управлением юстиции села Павлодарское Павлодарской области 20 июня 2008 года за N 116. Утратило силу решением акима села Павлодарское Павлодарской области от 8 июня 2009 года N 13
Сноска. Утратило силу решением акима села Павлодарское Павлодарской области от 8 июня 2009 года N 13.
В соответствии с пунктом 1 статьи 4 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", Постановлениями Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 561 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам, (с изменениями и дополнениями по состоянию на 18.09.2007 г.)", от 30 июня 2007 года N 558 "Об утверждении типового стандарта оказания государственной услуги" и методическими рекомендациями по определению показателей стандарта государственных услуг, утвержденными Агенством Республики Казахстан по делам государственной службы приказом N 02-01-02/172 8 декабря 2006 года принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Утвердить стандарты оказания государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Аппарат акима села Павлодарское" согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
2. Решение вводится в действие по истечению 10 календарных дней со дня официального опубликования.
3. Контроль над исполнением данного решения возложить на заместителя акима села Павлодарское Мустафина Дайыра Кайыровича.
И. Фогель
Приложение 1
утверждено решением Акима
села Павлодарское
от 14 мая 2008 года
N 12
Стандарт
оказания государственной услуги
Сведения о поголовье скота
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок выдачи справок гражданам села ( далее - государственная услуга).
2. Форма государственной услуги частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года N 66-III "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 статьи 35 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 561 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам".

4. Мемлеккеттік қызмет Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үйде орналасқан "Павлодар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік  мекемесінде (әрі қарай - әкім аппараты) көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі - анықтама.
Мемлекеттік қызмет жеке және құқықты тұлғаларға, Павлодар ауылының аймағында тіркелген ауыл шаруашылық мал иелеріне көрсетіледі (әрі қарай - тұтынушы).
Мемлекеттік қызмет 15 минут ішінде көрсетіледі.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттары туралы ақпараты Әкім аппаратының ішіндегі ақпараттық стенділерде орналасқан.
10. Павлодар ауылы әкім аппаратының жұмыс кестесі: N 1 кабинетінде құжат қабылданады, әр күн сайын, сенбі, жексенбі және демалыс күндерден басқа сағат 9-00 ден 18-00 дейін, үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 дейін. Алдын-ала жазылу және жылдам қызмет көрсету жоқ.
11. Қызмет әкімінің аппаратының ғимаратында көрсетіледі қайда тосу залы, креслолар, ақпараттық стенділер орналасқан.
2.Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыға келесі құжаттар керек:
1) Жеке басының куәлігі, жоқ болғанда осы құжатты "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінде алуға болады, мекенжайы: Павлодар қаласы, Павлова көшесі, 48 үй.
2) Әкім аппаратының ғимаратында, N 4 кабинетінде КР АШМ ветеринарлық инспекторымен берілетін, ветеринарлық дәрігер-лицензиатта тіркелген қосалқы шаруашылық барлығы туралы анықтама.
3) Павлодар ауыл әкімі аппаратымен N 1 кабинетінде берілетін ветеринарлық дәрігер-лицензиатта тіркелген, малдың төлқұжаты, малдың саны туралы мәлімет, қосалқы шаруашылық барлығы туралы анықтама.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету өтініштің бланкілерді беру орны ауыл әкімінің аппараты мекенжайы: Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үй, N 1 кабинет.
14. Өтініш және басқа керек құжаттар мемлекеттік қызмет алу үшін Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үй, N 1 кабинет мекенжайы бойынша Әкім аппаратының маманына тапсырылады.
15. Құжаттарды қабылдаған әкім аппаратының маманы тұтынушыға ауызша ретте мемлекеттік қызметті алу күнін хабарлайды.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі - анықтама тұтынушыға әкім аппаратының маманымен Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үй N 1 кабинет мекенжай бойынша беріледі.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтата тұру немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту негіздері:

4. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением "Аппарат акима села Павлодарское" (далее - Аппарат акима) расположенным по адресу: село Павлодарское, улица Советская, 4.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является - справка.
6. Государственная услуга оказывается гражданам, владельцам сельскохозяйственных животных, зарегистрированным на территории села Павлодарское ( далее - потребитель).
7. Государственная услуга оказывается в течении 15 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
9. Информация о стандарте оказания государственной услуги размещена на информационных стендах в Аппарате акима.
10. График работы Аппарата акима села Павлодарское: прием документов в кабинете N 1, ежедневно, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней с 9-00 до 18-00 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов. Прием проводится без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Услуга предоставляется в здании Аппарата акима, где расположен зал ожидания, кресла, информационные стенды.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги потребителю необходимо представить следующие документы:
1) удостоверение личности ( паспорт), при его отсутствии данный документ можно получить в государственном учреждении "Центр обслуживания населения" по адресу: город Павлодар, улица Павлова, 48.
2) справка о наличии подсобного хозяйства, зарегистрированная у ветеринарного врача-лицензиата, выдается ветеринарным инспектором в здании Аппарата акима, кабинет N 4.
3) справка о наличии подсобного хозяйства, сведения о поголовье скота, паспорт животного, зарегистрированный у ветеринарного врача-лицензиата, который выдается аппаратом акима села Павлодарское в кабинете N 1.
13. Место выдачи бланков формы заявлений государственной услуги Аппарат акима села по адресу: село Павлодарское, улица Советская ,4, кабинет N 1.
14. Заявление и другие необходимые документы для получения государственной услуги  предоставляются специалисту аппарата акима по адресу: село Павлодарское, улица Советская, 4, кабинет N 1, телефон 358317.
15. Специалист Аппарат акима, принявший документы, сообщает потребителю в устном порядке о получении всех необходимых документов и дате получения им исполненной услуги.
16. Конечный результат - справка потребителю выдается специалистом аппарата акима по адресу: село Павлодарское, улица Советская, 4, кабинет N 1.
17. Основанием для приостановления оказания государственной услуги или отказа в предоставлении государственной услуги является:

1) Жеке басының куәлігінің жоқтығы;
2) малына төлқұжаты немесе ветеринарлық анықтамасының жоқтығы.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Маман тұтынушыларға қызмет көрсеткенде келесі жұмыс қағидаттарымен қолданылады: заңдылық, кішіпейілділік, көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат, сақталуын қамтамасыз ету, тұтынушыларының құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың қорғауды және құпиялысы, пайдаланушының белгіленген уақытында алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету, өз қызметтік міндетін орындауы.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандарттың қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Әкім аппаратының бағаланатын мемлекеттік қызметтің сапасы мен қол жетімділігі көрсеткіштерінің мақсатты мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі

1) отсутствие удостоверения личности;
2) отсутствие паспорта на домашнее животное или ветеринарной справки.
3. Принципы работы
18. Принципы работы, которыми руководствуется специалист по отношению к потребителю услуг: законность, вежливость, исчерпывающая информация об оказываемой государственной услуге, обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя, обеспечение сохранности документов, исполнение своих служебных обязанностей.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа Аппарата акима, оказывающего государственную услугу, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования

21. Әкім аппаратының әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі және және шағым дайындауға жәрдем көрсету Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 үй, телефоны 325505 мекенжайы бойынша түсіндіріледі.
22. Шағым Павлодар қаласы Кривенко көшесі, 25 үй, қабылдау бөлмесі, телефоны 325505 мекенжайы бойынша қала әкімінің атына жазылады.
23. Шағым автоматтандырылған жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін есеп жүргізу жүйесінде тіркеленеді және 15 күннің ішінде қарастырады. Шағымның қаралу барысы туралы Павлодар қаласы азаматтардың үндеуін қабылдау бөлімінің маманынан Павлодар қаласы , Кривенко көшесі, 25 үй, 315 кабинет, 325505 телефоны бойынша білуге болады.

21. Порядок обжалования действия (бездействия) Аппарата акима и оказания содействия в подготовке жалобы разъясняются по адресу: город Павлодар, улица Кривенко, 25, телефон 325505.
22. Жалоба подается на имя акима города Павлодара по адресу: город Павлодар, улица Кривенко,25, кабинет 315, телефон 325505.
23. Жалоба регистрируется в автоматизированной системе учета обращений физических и юридических лиц в день поступления и рассматривается в течении 15 дней. О ходе рассмотрения жалобы можно узнать у специалиста в приемной по обращениям граждан города Павлодара по адресу: город Павлодар, улица Кривенко, 25 кабинет 315, телефон 325505.

6. Байланыс ақпараты
24. Павлодар ауылының әкімі апта сайын әр сәрсенбі жеке қабылдау 16.00 ден 18.00 дейін Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үй, телефоны 358097 мекенжайы бойынша өткізіледі.
Павлодар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің  әкімінің орынбасары апта сайын әр бейсенбі жеке қабылдау 16.00 ден 18.00 дейін, Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үй, телефоны 358097 мекенжайы бойынша өткізіледі.
25. Қала әкімінің қабылдау бөлмесі әр күн сайын 9-00 ден 18-00 дейін Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 үй, 315 кабинет, телефон 325505 мекенжайы бойынша қабылдайды.
Мемлекеттік
қызмет көрсетудің
стандартына қосымша
"Мал басының саны туралы анықтама
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Көрсеткіштің атауы
Көрсеткіштіңнормативтік мәні
Көрсеткіштіңкелесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні

6. Контактная информация
24. Аким села Павлодарское осуществляет личный прием еженедельно по средам с 16.00 до 18.00 часов по адресу село Павлодарское, улица Советская, 4, телефон 358097.
Заместитель акима государственного учреждения "Аппарат акима села Павлодарское" осуществляет личный прием еженедельно по четвергам с 16.00 до 18.00 по адресу: село Павлодарское, улица Советская, 4, телефон 358338.
25. Приемная акима города осуществляет прием ежедневно с 9-00 до 18-00 часов по адресу: город Павлодар, улица Кривенко, 25, кабинет 315, телефон 325505.
Приложение
к стандарту оказания
государственной услуги
"Сведения о поголовье скота"
Значения показателей качества и доступности
Наименование показателя
Нормативноезначение показателя (стандарт)
Целевое значение показателя
Текущее значение показателя

5. Сыпайылық
5.1. Қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың % үлесі)
90%
85%
70%
Павлодар ауылы әкімінің
2008 жылғы 14 мамырдағы
N 12 шешімімен бекітілген
2 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
Қосалқы шаруашылық туралы анықтама
1. Жалпы қағидалар
1. Тап осы стандарт ауыл тұрғындарға қосалқы шаруашылық туралы анықтама беру тәртібін белгілейді.
2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нысаны бөлшектеніп томаттандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет 2005 жылдың 8 шілдеден N 66-ІІІ Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіп кешені және ауылдық аумақтардың дамуын мемлекеттік реттеу туралы" Заңы, 2001 жылдың 23 қаңтардан N 148 Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңы 35 бабы, 2007 жылғы 30 маусымнан N 561 "Жеке және құқықты тұлғаларға көрсетілетін, мемлекеттік  қызметтердің тізілімін бекіту туралы (2007 жылғы 18 қыркүйегіндегі жағдайына қосымшалары және өзгерістерімен)" Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлеккеттік қызметі Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үйде мекенжайында орналасқан "Павлодар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (әрі қарай - әкім аппараты) көрсетеді.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі - қосалқы шаруашылық туралы анықтама.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және құқықты тұлғаларға, Павлодар ауылының аймағында тіркелген ауыл шаруашылық мал иелеріне көрсетіледі (әрі қарай - тұтынушы).
7. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі уақыт бойынша мерзімнің шектелуі:
1) пайдаланушының қажетті құжаттарды тапсырған сәттен ( тіркеу сәтінен, талон алу және т.б.): 20 -30 минутка дейін.
2) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде (тіркеу кезінде, талон алу және т.б.) кезекте күту ең мүмкін уақыт: 20 минуттан аспайды.
3) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алу кезінде, файлдың ең мүмкін көлемі, кезекте күту ең мүмкін уақыт: 10 минут дейін.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттары туралы ақпараты Әкім аппаратының ішіндегі ақпараттық стенділерде орналастырылған.
10. Павлодар ауылы әкім аппаратының жұмыс кестесі: N 1 кабинетінде құжат қабылданады, әр күн сайын, сенбі, жексенбі және демалыс күндерден басқа сағат 9-00 ден 18-00 дейін, үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 дейін. Алдын-ала жазылу және жылдам қызмет көрсету жоқ.
11. Қызмет әкімінің аппаратының ғимаратында көрсетіледі қайда тосу залы, креслолар, ақпараттық стенділер орналасқан.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыға келесі құжаттар керек:
Жеке басының куәлігі, жоқ болғанда осы құжатты "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінде алуға болады, мекенжайы: Павлодар қаласы, Павлова көшесі, 48 үй.

5. Вежливость
5.1 % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
90%
85%
70%
Приложение 2
утверждено решением Акима
села Павлодарское
от 14 мая 2008 года
N 12
Стандарт
оказания государственной услуги
Выдача справок о наличии подсобного хозяйства
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок выдачи справок о наличии подсобного хозяйства гражданам села (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года N 66-III "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Закон Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 статьи 35 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 561 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам".
4. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением "Аппарат акима села Павлодарское" (далее - Аппарат акима), расположенным по адресу: село Павлодарское, улица Советская, 4.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является справка о наличии подсобного хозяйства.
6. Государственная услуга оказывается гражданам, имеющим в личном подсобном хозяйстве сельскохозяйственных животных (далее - потребитель).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов для получения государственной услуги от 20 до 30 минут;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов не более 20 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов не более 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Информация о стандарте оказания государственной услуги размещена на информационных стендах в Аппарате акима.
10. График работы Аппарата акима села Павлодарское: прием документов в кабинете N 1, ежедневно, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней с 9-00 до 18-00 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов. Прием проводится без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Государственная услуга предоставляется в здании Аппарата акима, где расположен зал ожидания, стол, кресла, информационные стенды, для безопасности предусмотрены два выхода.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги потребителю представить следующие документы:
1)удостоверение личности (паспорт), при его отсутствии данный документ можно
получить в государственном учреждении "Центр обслуживания населения" по адресу: город Павлодар, улица Павлова, 48.

2) Әкім аппаратының ғимаратында, N 4 кабинетінде КР АШМ ветеринарлық инспекторымен берілетін, ветеринарлық дәрігер-лицензиатта тіркелген қосалқы шаруашылық барлығы туралы анықтама.
3) Павлодар ауыл әкімі аппаратымен ветеринарлық дәрігер-лицензиатта тіркелген малдың төлқұжаты Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үй, N 1 кабинет мекенжайы бойынша беріледі.
13. Анықтама беру туралы өтініштің бланкі Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үй, N 1 кабинет мекенжайы бойынша Әкім аппаратының маманымен беріледі.
14. Өтініш және басқа керек құжаттар мемлекеттік қызмет алу үшін Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үй, N 1 кабинет мекенжайы бойынша Әкім аппаратының маманына тапсырылады.
15. Құжаттарды қабылдаған әкім аппаратының маманы тұтынушыға ауызша ретте мемлекеттік қызметті алу күнін хабарлайды.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі - анықтама тұтынушыға әкім аппаратының маманымен Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үй N 1 кабинет мекенжай бойынша беріледі.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтата тұру немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту негіздері:
1) Жеке басының куәлігінің жоқтығы;
2) Үй малына төлқұжаты немесе ветеринарлық анықтамасының жоқтығы.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Маман тұтынушыларға қызмет көрсеткенде келесі жұмыс қағидаттарымен қолданылады: заңдылық, кішіпейілділік, көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат, сақталуын қамтамасыз ету, тұтынушыларының құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың қорғауды және құпиялысы, пайдаланушының белгіленген уақытында алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету, өз қызметтік міндетін орындауы.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандартын қосымшаға сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Әкім аппаратының бағаланатын мемлекеттік қызметтің сапасы мен қол жетімділігі көрсеткіштерінің мақсатты мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Әкім аппаратының әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі және және шағым дайындауға жәрдем  көрсету Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 үй, телефоны 325505 мекенжайы бойынша түсіндіріледі.
22. Шағым Павлодар қаласы Кривенко көшесі, 25 үй, қабылдау бөлмесі, телефоны 325505 мекенжайы бойынша қала әкімінің атына жазылады.

2) справка о наличии подсобного хозяйства, зарегистрированная у ветеринарного врача-лицензиата по адресу: село Павлодарское, улица Советская, 4, телефон 358338
3) паспорт животного зарегистрированный у ветеринарного врача-лицензиата,
который выдается Аппаратом акима села Павлодарское  по адресу: село Павлодарское, улица Советская,4, кабинет 4, телефон 358338.
13. Место выдачи бланков формы заявлений государственной услуги Аппарат акима  села по адресу: село Павлодарское, улица Советская ,4, кабинет N 1.
14. Заявление и другие необходимые документы для получения государственной услуги предоставляются специалисту Аппарата акима по адресу: село Павлодарское, улица Советская, 4, кабинет N 1,телефон 358317.
15. Специалист Аппарат акима, принявший документы, сообщает потребителю в устном порядке о получении всех необходимых документов и дате получения им исполненной услуги.
16. Конечный результат - справка потребителю выдается специалистом аппарата акима по адресу: село Павлодарское, улица Советская, 4, кабинет N 1.
17. Основанием для приостановления или отказа в предоставлении государственной услуги является:
1) отсутствие удостоверения личности;
2) отсутствие паспорта на домашнее животное или ветеринарной справки.
3. Принципы работы
18. Принципы работы, которыми руководствуется специалист по отношению к потребителю услуг: законность, вежливость, исчерпывающая информация об оказываемой государственной услуге, обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя, обеспечение сохранности документов, исполнение своих служебных обязанностей.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа Аппарата акима, оказывающего государственную услугу, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Порядок обжалования действия (бездействия) Аппарата акима и оказания содействия в подготовке жалобы разъясняются по адресу: село Павлодарское, улица Советская, 4, телефон 358338.
22. Жалоба подается на имя акима города Павлодара по адресу: город Павлодар, улица Кривенко, 25, кабинет 315, телефон: 325505.

23. Шағым автоматтандырылған жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін есеп жүргізу жүйесінде тіркеленеді және 15 күннің ішінде қарастырады. Шағымның қаралу барысы туралы Павлодар қаласы азаматтардың үндеуін қабылдау бөлімінің маманынан Павлодар қаласы , Кривенко көшесі, 25 үй, 315 кабинет, 325505 телефоны бойынша білуге болады.
Ескерту. 22 тармақ жаңа редакцияда - Павлодар қалалық әкімиятының 2008.09.18 N 28 шешімімен.

23. Жалоба регистрируется в автоматизированной системе учета обращений физических и юридических лиц в день поступления и рассматривается в течении 15 дней. О ходе рассмотрения жалобы можно узнать у специалиста в приемной по обращениям
граждан города Павлодара по адресу: город Павлодар, улица Кривенко , 25 кабинет 315, телефон 325505.
Сноска. Пункт 22 - в редакции решения акимата города Павлодара от 18.09.2008 N 28.

6. Байланыс ақпараты
24. Павлодар ауылының әкімі апта сайын  әр сәрсенбі жеке қабылдау 16.00 ден 18.00 дейін Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үй, телефоны 358097 мекенжайы бойынша өткізіледі.
"Павлодар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің  әкімінің орынбасары апта сайын әр бейсенбі жеке қабылдау 16.00 ден 18.00 дейін, Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үй, телефоны 358097 мекенжайы бойынша өткізіледі.
25. Қала әкімінің қабылдау бөлмесі әр күн сайын 9-00 ден 18-00 дейін Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 үй, 315 кабинет, телефон 325505 мекенжайы бойынша қабылдайды.
Мемлекеттік
қызмет көрсетудің
стандартына қосымша
"Бар қосалқы шаруашылық
туралы анықтама "
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Көрсеткіштің атауы
Көрсеткіштіңнормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні

6. Контактная информация
24. Аким села Павлодарское осуществляет личный прием еженедельно по средам с 16.00 до 18.00 часов по адресу село Павлодарское, улица Советская, 4, телефон 358097.
Заместитель акима государственного учреждения "Аппарат акима села Павлодарское" осуществляет личный прием еженедельно по четвергам с 16.00 до 18.00 по адресу: село павлодарское, улица Советская, 4, телефон 358338.
25. Приемная акима города осуществляет прием ежедневно с 9-00 до 18-00 часов по адресу: город Павлодар, улица Кривенко, 25, кабинет 315, телефон 325505.
Приложение
к стандарту оказания государственной
услуги "Выдача справок о наличии
подсобного хозяйства"
Значения показателей качества и доступности
Наименование показателя
Нормативноезначение показателя (стандарт)
Целевое значение показателя
Текущее значение показателя

5. Сыпайылық
5.1. Қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
85%
70%
Павлодар ауылы әкімінің
2008 жылғы 14 мамырдағы
N 12 шешімімен бекітілген
3 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
Үйдің меншік иесі болып тағайындалған, ер жетпеген балалардың
мүддесіне тисетін, мәмілелікке қамқоршылық және қамқорлыққа
алу кеңесінің шешімдерінің анықтамаларын беру
1. Жалпы қағидалар
1. Тап осы стандарт үйдің меншік иесі болып тағайындалған, ер жетпеген балалардың мүддесіне тисетін, мәмілелікке қамқоршылық және қамқорлыққа алу кеңесінің шешімдерінің анықтамаларды беру бойынша мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін белгілейді.
2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нысаны бөлшектеніп автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық кодексінің 24-бабы, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі"Тұрғын үй қатынастары туралы Заңының 13 бабы, 3 - тармағы, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы "Неке және отбасы туралы Заңының 114 бабы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызметі Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үйде мекенжайында орналасқан "Павлодар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (әрі қарай - әкім аппараты) көрсетеді.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі - рұқсат - анықтама.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына  көрсетіледі(әрі қарай - тұтынушы).
7. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі уақыт бойынша  мерзімнің шектелуі:
1) пайдаланушының қажетті құжаттарды тапсырған сәттен (тіркеу сәтінен, талон алу және т.б.) мемлекеттік қызметті алу үшін электрондық сұрауды бергеннен кейін мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі: 30 күнге дейін;
2) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде (тіркеу кезінде, талон алу және т.б.) кезекте күту ең мүмкін уақыт: 25 минут дейін;
3) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алу кезінде, файлдың ең мүмкін көлемі, кезекте күту ең мүмкін уақыт: 25 минут дейін;
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттары туралы ақпараты Әкім аппаратының ішіндегі ақпараттық стенділерде орналастырылған.
10. Павлодар ауылы әкім аппаратының жұмыс кестесі: N 1 кабинетінде құжат қабылданады, әр күн сайын, сенбі, жексенбі және демалыс күндерден басқа сағат 9-00 ден 18-00 дейін, үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 дейін. Алдын-ала жазылу және жылдам қызмет көрсету жоқ.
11. Қызмет әкімінің аппаратының ғимаратында көрсетіледі қайда тосу залы, креслолар, ақпараттық стенділер орналасқан.
2.Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі

5. Вежливость
5.1 % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
90%
85%
70%
Приложение 3
утверждено решением Акима
села Павлодарское
от 14 мая 2008 года
N 12
Стандарт
оказания государственной услуги
Выдача справок решения совета опеки и попечительства для
сделок, затрагивающих интересы несовершеннолетних детей,
являющихся собственниками
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по выдаче справок решения совета опеки и попечительства для сделок, затрагивающих интересы несовершеннолетних детей, являющихся собственниками (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 24 Гражданского кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года, пункта 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", статьи 114 Закона Республики Казахстан "О браке и семье" от 17 декабря 1998 года.
4. Государственную услугу оказывает государственное учреждение "Аппарат акима села Павлодарское" (далее -Аппарат акима), расположенное по адресу: село Павлодарское улица Советская, 4.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача справки - разрешения.
6. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан (далее - потребитель).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов для получения государственной услуги - до 30 дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - до 25 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, как результат оказания государственной услуги - до 25 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Информация о стандарте оказания государственной услуги размещена на информационных стендах в Аппарате акима.
10. График работы Аппарата акима села Павлодарское: прием документов в кабинете N 1, ежедневно, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней с 9-00 до 18-00 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов. Прием проводится без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Государственная услуга предоставляется в здании Аппарата акима, где расположены кресла, скамьи, стол, имеются стенды с образцами заявлений.
2. Порядок оказания государственной услуги

12. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыға келесі құжаттар керек:
1) Жеке басының куәлігі (сатуға, ауыстыру және тұрғын үйдің кепілі) жоқ болғанда осы құжатты "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінде алуға болады, мекенжайы: Павлодар қаласы, Павлова көшесі, 48 үй.
2) пәтердің (үйдің) құжаттары: приватизация, сатып-алу, айыстыру келісім шарты; үй кітабы (сатуға, ауыстыру және тұрғын үйдің кепілі);
3) балалардың туу туралы куәлік (сатуға, ауыстыру және тұрғын  үйдің кепілі);
4) жақын туыстардың кепілдікке еркін түрдегі өтініш - келісімі (жақын туыстың жеке куәлігі немесе төлқұжаты, үйдің кепілдікке берілгені туралы құжаттар және оның көшірмелері) (тұрғын үйдің кепілі) әрбір нотариалдық конторда сендіру.
5) соңғы 6 айдың жалақысы туралы анықтама, жұмыс  орнынан бухгалтериядан алынады.
6) 10 жасқа және одан үлкен жасқа жеткен балалардың жеке қатысу.
13. Өтініш стендте көрсетілген үлгі бойынша жазылады.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініші және басқа керек құжаттар Әкім аппаратының маманына Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үй, N 1 кабинет мекенжайы бойынша беріледі.
15. Құжаттарды қабылдаған әкім аппаратының маманы тұтынушыға ауызша ретте мемлекеттік қызметті алу күнін хабарлайды.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі - анықтама тұтынушыға әкім аппаратының маманымен Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үй N 1 кабинет мекенжай бойынша беріледі Электрондық пошта, сайт арқылы анықтама берілмейді.
17. Мемлекеттік қызмет көрсету осы стандарттың 12-тармағы  көрсетілген өтініш берушінің құжаттарды тапсырмаған жағдайында беруден бас немесе тоқтатылады.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Маман тұтынушыларға қызмет көрсеткенде келесі жұмыс қағидаттарымен қолданылады: заңдылық, кішіпейілділік, көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат, сақталуын қамтамасыз ету, тұтынушыларының құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың қорғауды және құпиялысы, пайдаланушының белгіленген уақытында алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету, өз қызметтік міндетін орындауы.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандартын қосымшаға сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.

12. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы и выполнить требования:
1) удостоверение личности (на продажу, обмен и залог жилья), при его отсутствии
данный документ можно получить в государственном учреждении "Центр обслуживания населения" по адресу: город Павлодар, улица Павлова, 48.
2) документы на квартиру (дом): договор приватизации, купли - продажи, мены; домовая книга (на продажу, обмен и залог жилья);
3) свидетельства о рождении детей (на продажу, обмен и залог жилья), при его
отсутствии данный документ можно получить в государственном  учреждении "Центр обслуживания населения" по адресу: город Павлодар, улица Павлова, 48.
4) заявление - согласие в произвольной форме на гарантийное жилье близких родственников (иметь удостоверение личности (паспорт) родственника, документы на гарантийное жилье) (на залог жилья), заверяется  в любой нотариальной конторе города;
справку о заработной плате за последние 6 месяцев (на залог жилья) можно
получить в бухгалтерии по месту работы;
6) личное присутствие детей, достигших 10 лет и старше (на продажу, обмен жилья).
13. Место выдачи бланков формы заявлений государственной услуги Аппарат акима села по адресу: село Павлодарское, улица Советская ,4, кабинет N 1.
14. Заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги предоставляются специалисту Аппарата акима по адресу: село Павлодарское, улица Советская, 4, кабинет N 1.
15. Специалист Аппарата акима, принявший документы, сообщает потребителю в устном порядке о получении всех необходимых документов и дате получения им исполненной услуги.
16. Конечный результат оказания государственной услуги- справка выдается лично потребителю специалистом Аппарата акима по адресу: село Павлодарское, улица Советская, 4,  кабинет N 1.
Выдача справки посредством электронной почты, сайта не осуществляется.
17. В оказании государственной услуги может быть отказано или приостановлено в случае не предоставления заявителем документов, указанных в пункте 12 настоящего стандарта.
3. Принципы работы
18. Принципы работы, которыми руководствуется специалист по отношению к потребителю услуг: законность, вежливость, исчерпывающая информация об оказываемой государственной услуге, обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя, обеспечение сохранности документов, исполнение своих служебных обязанностей.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением к настоящему стандарту.

25. Қала әкімінің қабылдау бөлмесі әр күн сайын 9-00 ден 18-00 дейін Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 үй, 315 кабинет, телефон 325505 мекенжайы бойынша қабылдайды.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің
стандартына қосымша "Үйдің меншік иесі болып
тағайындалған, ержетпеген балалардың мүддесіне тисетін,
мәмілелікке қамқоршылық және қамқорлыққа алу кеңесінің
шешімдерінің анықтамаларын беру
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Көрсеткіштің атауы
Көрсеткіштіңнормативтік мәні
Көрсеткіштіңкелесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні

25. Приемная акима города осуществляет прием ежедневно с 9-00 до 18-00 часов по адресу: город Павлодар, улица Кривенко, 25, кабинет 315, телефон 325505.
Приложение
к стандарту оказания государственной услуги
"Выдача справок решения совета
опеки и попечительства для сделок,
затрагивающих интересы несовершеннолетних детей,
являющихся собственниками жилища"
Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и доступности
Нормативноезначение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году

1. Тап осы стандарт Ержетпеген балаларға жататын тұрғын алаңды сатуға немесе ауыстыруға нотариалдық конторға рұқсат туралы анықтама беру бойынша мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін белгілейді.
2. Мемлекеттік қызметті көрсетудін нысаны бөлшектеніп автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық кодексінің 24-бабы, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 13 бабы, 3 - тармағы, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы "Неке және отбасы туралы" Заңының 114 бабы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызметі Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үйде мекенжайында орналасқан "Павлодар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (әрі қарай - әкім аппараты) көрсетеді.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі - рұқсат - анықтаманы беруі.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына  көрсетіледі(әрі қарай - тұтынушы).
7. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі уақыт бойынша мерзімнің шектелуі:
1) пайдаланушының қажетті құжаттарды тапсырған сәттен (тіркеу сәтінен, талон алу және т.б.) мемлекеттік қызметті алу үшін электрондық сұрауды бергеннен кейін мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі: 15 күнге дейін;
2) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде (тіркеу кезінде, талон алу және т.б.) кезекте күту ең мүмкін уақыт: 25 минут дейін;
3) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алу кезінде, файлдың ең мүмкін көлемі, кезекте күту ең мүмкін уақыт: 25 минут дейін;
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттары туралы ақпараты Әкім аппаратының ішіндегі ақпараттық стенділерде орналастырылған.
10. Павлодар ауылы әкім аппаратының жұмыс кестесі: № 1 кабинетінде құжат қабылданады, әр күн сайын, сенбі, жексенбі және демалыс күндерден басқа сағат 9-00 ден 18-00 дейін, үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 дейін. Алдын-ала жазылу және жылдам қызмет көрсету жоқ.
11. Қызмет әкімінің аппаратының ғимаратында көрсетіледі қайда тосу залы, креслолар, ақпараттық стенділер орналасқан.
2.Мемлекеттік қызмет көрсетудін тәртібі
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыға келесі құжаттар керек:
1) Тұтынушының жеке куәлігі (төлқұжат) жоқ болғанда осы құжатты "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінде алуға болады, мекенжайы: Павлодар қаласы, Павлова көшесі, 48 үй;
2) пәтердің (үйдің) құжаттары: приватизация, сатып-алу, айыстыру келісім шарты; үй кітабы (түп нұсқалары);
3) балалардың туу туралы куәлік, жоқ болғанда осы құжатты "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінде алуға болады, мекенжайы: Павлодар қаласы, Павлова көшесі, 48 үй;

1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по выдаче справок в нотариальную контору для разрешения обмена или продажи жилой площади, принадлежащей несовершеннолетним детям (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 24 Гражданского кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года, пункта 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", статьи 114 Закона Республики Казахстан "О браке и семье".
4. Государственную услугу оказывает государственное учреждение "Аппарат акима села Павлодарское" (далее - Аппарат акима), расположенное по адресу: село Павлодарское, улица Советская, 4.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача справки - разрешения.
6. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан (далее - потребитель).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов для получения государственной услуги - до 15 дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов-до25 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, как результат оказания государственной услуги - до 25 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Информация о стандарте оказания государственной услуги размещена на информационных стендах в Аппарате акима.
10. График работы Аппарата акима села Павлодарское: прием документов в кабинете N 1, ежедневно, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней с 9-00 до 18-00 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов. Прием проводится без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Услуга предоставляется в здании Аппарата акима, где расположен зал ожидания, кресла, информационные стенды.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы и выполнить требования:
1) удостоверение личности (паспорт) потребителя, при его отсутствии данный документ можно получить в государственном учреждении "Центр обслуживания населения" по адресу: город Павлодар, улица Павлова, 48;
2) документы на квартиру (дом): договор приватизации, купли - продажи, мены;
3) домовую книгу (оригиналы);

4.4. Шағымдану мерзіміне қанағаттанған тұтынушылардың %(үлесі)
90%
75%
75%
5. Сыпайылық
5.1. Қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
85%
70%
Павлодар ауылы әкімінің
2008 жылғы 14 мамырдағы
N 12 шешімімен бекітілген
5 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
Ержетпеген балаларға жататын тұрғын үйді несие үшін
кепілге салуға рұқсат туралы анықтама
1. Жалпы қағидалар
1. Тап осы стандарт ержетпеген балаларға жататын тұрғын үйді несие үшін кепілге салуға рұқсат туралы анықтамаларды беру бойынша мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін белгілейді.

4.4. % (доля) потребителей, удовлетворенных сроками обжалования
90%
75%
75%
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
90%
85%
70%
Приложение 5
утверждено решением Акима
села Павлодарское
от 14 мая 2008 года
N 12
Стандарт
оказания государственной услуги
Выдача разрешений в банки для оформления ссуды под
залог жилья, принадлежащего несовершеннолетним детям
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по выдаче разрешений в банки для оформления ссуды под залог жилья, принадлежащего несовершеннолетним детям (далее - государственная услуга).

2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нысаны бөлшектеніп автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық кодексінің 24-бабы, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 13 бабы, 3 - тармағы, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы "Неке және отбасы туралы"" Заңының 114 бабы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызметі Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үйде мекенжайында орналасқан "Павлодар ауылы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесі (әрі қарай - әкім аппараты) көрсетеді.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі - ержетпеген балаларға жататын тұрғын үйді несие үшін кепілге салуға рұқсат туралы анықтаманы беруі.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына  көрсетіледі(әрі қарай - тұтынушы).
7. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі уақыт бойынша мерзімнің шектелуі:
1) пайдаланушының қажетті құжаттарды тапсырған сәттен (тіркеу сәтінен, талон алу және т.б.) мемлекеттік қызметті алу үшін электрондық сұрауды бергеннен кейін мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі: 15 күнге дейін;
2) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде (тіркеу кезінде, талон алу және т.б.) кезекте күту ең мүмкін уақыт: 25 минут дейін;
3) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алу кезінде, файлдың ең мүмкін көлемі, кезекте күту ең мүмкін уақыт: 25 минут дейін;
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттары туралы ақпараты Әкім аппаратының ішіндегі ақпараттық стенділерде орналастырылған.
10. Павлодар ауылы әкім аппаратының жұмыс кестесі: N 1 кабинетінде құжат қабылданады, әр күн сайын, сенбі, жексенбі және демалыс күндерден басқа сағат 9-00 ден 18-00 дейін, үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 дейін. Алдын-ала жазылу және жылдам қызмет көрсету жоқ.
11. Қызмет әкімінің аппаратының ғимаратында көрсетіледі қайда тосу залы, креслолар, ақпараттық стенділер орналасқан.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыға келесі құжаттар керек:
1) Тұтынушының жеке куәлігі (төлқұжат) жоқ болғанда осы құжатты "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінде алуға болады, мекенжайы: Павлодар қаласы, Павлова көшесі, 48 үй;
2) пәтердің (үйдің) құжаттары (сатып-алу шарты т. б.; үй кітабы), (түп нұсқа мен көшірме);
3) балалардың туу туралы куәлік(түп нұсқа мен көшірме) жоқ болғанда осы құжатты "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінде алуға болады, мекенжайы: Павлодар қаласы, Павлова көшесі, 48 үй;

2. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 24 Гражданского кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года, пункта 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", статьи 114 Закона Республики Казахстан "О браке и семье" от 17 декабря 1998 года.
4. Государственную услугу оказывает государственное учреждение "Аппарат акима села Павлодарское" (далее - Аппарат акима), расположенное по адресу: село Павлодарское, улица Советская, 4.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача справки - разрешения в банки для оформления ссуды под залог жилья, принадлежащего несовершеннолетним детям.
6. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан (далее - потребитель).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов для получения государственной услуги - до 15 дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов-до 25 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, как результат оказания государственной услуги - до 25 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Информация о стандарте оказания государственной услуги размещена на информационных стендах в Аппарате акима.
10. График работы Аппарата акима села Павлодарское: прием документов в кабинете N 1, ежедневно, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней с 9-00 до 18-00 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов. Прием проводится без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Услуга предоставляется в здании Аппарата акима, где расположен зал ожидания, кресла, информационные стенды.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы:
1) удостоверение личности (паспорт) потребителя, при его отсутствии данный документ можно получить в государственном учреждении "Центр обслуживания населения" по адресу: город Павлодар, улица Павлова, 48;
2) документы на квартиру (договор купли - продажи и т.д., домовая книга), оригинал и ксерокопии;
3) свидетельства о рождении детей (оригинал и ксерокопии) при их отсутствии документ можно получить в государственном учреждении "Центр обслуживания населения" по адресу: город Павлодар, улица Павлова, 48;

4) жақын туыстардың кепілдікке еркін түрдегі өтініш - келісімі (жақын туыстың жеке куәлігі немесе төлқұжаты, үйдің кепілдікке берілгені туралы құжаттар және оның көшірмелері);
5) соңғы 6 айдың жалақысы туралы анықтама, жұмыс орнынан бухгалтериядан алынады.
13. Өтініш стендте көрсетілген үлгі бойынша жазылады.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініші және басқа керек құжаттар Әкім аппаратының маманына Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үй, N 1 кабинет мекенжайы бойынша беріледі.
15. Құжаттарды қабылдаған әкім аппаратының маманы тұтынушыға ауызша ретте мемлекеттік қызметті алу күнін хабарлайды.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі - анықтама тұтынушыға әкім аппаратының маманымен Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үй N 1 кабинет мекенжай бойынша беріледі
Электрондық пошта, сайт арқылы анықтама берілмейді.
17. Мемлекеттік қызмет көрсету осы стандарттың 12-тармағы  көрсетілген өтініш берушінің құжаттарды тапсырмаған жағдайында беруден бас немесе тоқтатылады.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Маман тұтынушыларға қызмет көрсеткенде келесі жұмыс қағидаттарымен қолданылады: заңдылық, кішіпейілділік, көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат, сақталуын қамтамасыз ету, тұтынушыларының құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың қорғауды және құпиялысы, пайдаланушының белгіленген уақытында алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету, өз қызметтік міндетін орындауы.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандартын қосымшаға сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Әкім аппаратының бағаланатын мемлекеттік қызметтің сапасы мен қол жетімділігі көрсеткіштерінің мақсатты мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Әкім аппаратының әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі және және шағым дайындауға жәрдем көрсету Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 үй, телефоны 325505 мекенжайы бойынша түсіндіріледі.
22. Шағым Павлодар қаласы Кривенко көшесі, 25 үй, қабылдау бөлмесі, телефоны 325505 мекенжайы бойынша қала әкімінің атына жазылады.
23. Шағым автоматтандырылған жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін есеп жүргізу жүйесінде тіркеленеді және 15 күннің ішінде қарастырады. Шағымның қаралу барысы туралы Павлодар қаласы азаматтардың үндеуін қабылдау бөлімінің маманынан Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 үй, 315 кабинет, 325505 телефоны бойынша білуге болады.

4) заявление - согласие в произвольной форме на гарантийное жилье близких родственников (иметь удостоверение или паспорт родственника, документы на гарантируемое жилье и их ксерокопии).
5) справку о заработной плате потребителя за последние шесть месяцев, данную справку можно получить в бухгалтерии по месту работы;
13. Место выдачи бланков формы заявлений государственной услуги Аппарат акима  села по адресу: село Павлодарское, улица Советская ,4, кабинет N 1.
14. Заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги предоставляются специалисту Аппарата акима  по адресу: село Павлодарское, улица Советская,4, кабинет N 1.
15. Специалист Аппарата акима, принявший документы, сообщает потребителю в устном порядке о получении всех необходимых документов и дате получения им исполненной услуги.
16. Конечный результат оказания услуги - разрешение выдается специалистом Аппарата акима по адресу: село Павлодарское, улица Советская, 4, кабинет N 1.
Выдача справки посредством электронной почты, сайта не осуществляется.
17. В оказании государственной услуги может быть отказано или приостановлено в случае не предоставления заявителем документов, указанных в пункте 12 настоящего стандарта.
3. Принципы работы
18. Принципы работы, которыми руководствуется специалист по отношению к потребителю услуг: законность, вежливость, исчерпывающая информация об оказываемой государственной услуге, обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя, обеспечение сохранности документов, исполнение своих служебных обязанностей.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа Аппарата акима, оказывающего государственную услугу, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Порядок обжалования действия (бездействия) Аппарата акима и оказания содействия в подготовке жалобы разъясняются по адресу: город Павлодар, улица Кривенко, 25, телефон 325505.
22. Жалоба подается на имя акима города Павлодара по адресу: город Павлодар, улица Кривенко, 25, кабинет 315, телефон 325505.
23. Жалоба регистрируется в автоматизированной системе учета обращений физических и юридических лиц в день поступления и рассматривается в течении 15 дней. О ходе рассмотрения жалобы можно узнать у специалиста в приемной по обращениям граждан города Павлодара по адресу: город Павлодар, улица Кривенко, 25 кабинет 315, телефон 325505.

4.4. Шағымдану мерзіміне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
75%
75%
5. Сыпайылық
5.1. Қызметкерлердіңсыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
85%
70%
Павлодар ауылы әкімінің
2008 жылғы 14 мамырдағы
N 12 шешімімен бекітілген
6 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
Ержетпеген балалардың мұрасын рәсімдеу үшін
зейнеқоры және ІІМ жол полиция Комитетінің
аумақтық бөлімшесіне анықтама
1. Жалпы қағидалар
1. Тап осы стандарт ержетпеген балалардың мұрасын ресімдеу үшін зейнеқоры және ІІМ жол полиция Комитетінің аумақтық бөлімшесіне анықтамаларды беру бойынша мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін белгілейді.

4.4. % (доля) потребителей, удовлетворенных сроками обжалования
90%
75%
75%
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
90%
85%
70%
Приложение 6
утверждено решением Акима
села Павлодарское
от 14 мая 2008 года
N 12
Стандарт
оказания государственной услуги
Выдача справок в пенсионные фонды, территориальные
подразделения наследства несовершеннолетним детям
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по выдаче справок в пенсионные фонды, территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел для оформления наследства несовершеннолетним детям (далее - государственная услуга).

2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нысаны бөлшектеніп автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық кодексінің 24-бабы, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 13 бабы, 3 - тармағы, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы "Неке және отбасы туралы" Заңының 114 бабы, 1999 жылғы 9 қыркүйектегі N 1346 "Қазақстан Республикасының қамқорлыққа алу және қамқоршылық органдар туралы, патронат туралы және ата-анасының қамқоршылығысыз қалған балалардың ортандырылған есеп ұйымдастыру ережесі туралы қағидаттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызметі Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үйде мекенжайында орналасқан "Павлодар ауылы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесі (әрі қарай - әкім аппараты) көрсетеді.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі - рұқсат - анықтама.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына  көрсетіледі(әрі қарай - тұтынушы).
7. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі уақыт бойынша мерзімнің шектелуі:
1) пайдаланушының қажетті құжаттарды тапсырған сәттен (тіркеу сәтінен, талон алу және т.б.) мемлекеттік қызметті алу үшін электрондық сұрауды бергеннен кейін мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі: 15 күнге дейін;
2) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде (тіркеу кезінде, талон алу және т.б.) кезекте күту ең мүмкін уақыт: 25 минут дейін;
3) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алу кезінде, файлдың ең мүмкін көлемі, кезекте күту ең мүмкін уақыт: 25 минут дейін;
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттары туралы ақпараты Әкім аппаратының ішіндегі ақпараттық стенділерде орналастырылған.
10. Павлодар ауылы әкім аппаратының жұмыс кестесі: N 1 кабинетінде құжат қабылданады, әр күн сайын, сенбі, жексенбі және демалыс күндерден басқа сағат 9-00 ден 18-00 дейін, үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 дейін. Алдын-ала жазылу және жылдам қызмет  көрсету жоқ.
11. Қызмет әкімінің аппаратының ғимаратында көрсетіледі қайда тосу залы, креслолар, ақпараттық стенділер орналасқан.
2.Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыға келесі құжаттар керек:
1) Тұтынушының жеке куәлігі (төлқұжат) жоқ болғанда осы құжатты "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінде алуға болады, мекенжайы: Павлодар қаласы, Павлова көшесі, 48 үй;
2) балалардың туу туралы куәлік жоқ болғанда осы құжатты "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінде алуға болады, мекенжайы: Павлодар қаласы, Павлова көшесі, 48 үй;

2. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 24 Гражданского кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года, пункта 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", статьи 114 Закона Республики Казахстан "О браке и семье" от 17 декабря 1998 года, постановления Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года N 1346 "Об утверждении Положений об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, о патронате и Правил организации централизованного учета детей, оставшихся без попечения родителей".
4. Государственную услугу оказывает государственное учреждение "Аппарат акима села Павлодарское" (далее - Аппарат акима), расположенное по адресу: село Павлодарское, улица Советская, 4.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача справка - разрешения.
6. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан (далее - потребитель).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов для получения государственной услуги - до 15 дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов-до 25 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, как результат оказания государственной услуги - до 25 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Информация о стандарте оказания государственной услуги размещена на информационных стендах в Аппарате акима.
10. График работы Аппарата акима села Павлодарское: прием документов в кабинете N 1, ежедневно, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней с 9-00 до 18-00 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов. Прием проводится без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Услуга предоставляется в здании Аппарата акима, где расположен зал ожидания, кресла, информационные стенды.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы и выполнить требования:
1) удостоверение личности (паспорт) потребителя, при его отсутствии данный документ можно получить в государственном учреждении "Центр обслуживания населения" по адресу: город Павлодар, улица Павлова, 48;
2) свидетельства о рождении детей, при их отсутствии данные документы можно получить в государственном учреждении " Центр обслуживания населения по адресу: город Павлодар, улица Павлова, 48.

6. Байланыс ақпараты
24. Павлодар ауылының әкімі апта сайын әр сәрсенбі жеке қабылдау 16.00 ден 18.00 дейін Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үй, телефоны 358097 мекенжайы бойынша өткізіледі.
Павлодар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің әкімінің орынбасары апта сайын  әр бейсенбі жеке қабылдау 16.00 ден 18.00 дейін, Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үй, телефоны 358097 мекенжайы бойынша өткізіледі.

6. Контактная информация
24. Аким села Павлодарское осуществляет личный прием еженедельно по средам с 16.00 до 18.00 часов по адресу село Павлодарское, улица Советская, 4, телефон 358097.
Заместитель акима государственного учреждения "Аппарат акима села Павлодарское" осуществляет личный прием  еженедельно по четвергам с 16.00 до 18.00 по адресу: село Павлодарское, улица Советская, 4, телефон 358338.

5. Сыпайылық
5.1. Қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
85%
70%
Павлодар ауылы әкімінің
2008 жылғы 14 мамырдағы
№ 12 шешімімен бекітілген
7 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
Жетім қалған және ата-анасының қамқорлығысыз қалған
балаларды аймақтық есепке қою
1. Жалпы қағидалар
1. Тап осы стандарт жетім қалған және ата-анасының қамқорлығысыз қалған балаларды аймақтық есепке қою бойынша мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін белгілейді.
2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нысаны бөлшектеніп автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет 1999 жылғы 7 мауысымдағы Қазақстан Республикасының № 389/1 "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 пункты 4 тармағы, 2004 жылғы 21 желтоқсандағы № 1353 ""Қазақстан Республикасында баланың құқығы туралы" 1999 жылғы 9 қыркүйектегі № 1346 "Қазақстан Республикасының қамқорлыққа алу және қамқоршылық органдар туралы, патронат туралы және ата-анасының қамқоршылығысыз қалған балалардың ортандырылған есеп ұйымдастыру ережесі туралы қағидаттарын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызметі Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үйде мекенжайында орналасқан "Павлодар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (әрі қарай - әкім аппараты) көрсетеді.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі болып жетім балалардың және ата- анасының қамқорысыз балаларды аймақтық (алғашкы) есепке алу туралы жазбаша хабарландыру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына  көрсетіледі(әрі қарай - тұтынушы).
7. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі уақыт бойынша мерзімнің шектелуі:
1) пайдаланушының қажетті құжаттарды тапсырған сәттен (тіркеу сәтінен, талон алу және т.б.) мемлекеттік қызметті алу үшін электрондық сұрауды бергеннен кейін мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі: 1 күнге дейін;
2) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде (тіркеу кезінде, талон алу және т.б.) кезекте  күту ең мүмкін уақыт: 25 минут дейін;
3) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алу кезінде, файлдың ең мүмкін көлемі, кезекте күту ең мүмкін уақыт: 25 минут дейін;
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттары туралы  ақпараты Әкім аппаратының ішіндегі ақпараттық стенділерде орналастырылған.
10. Павлодар ауылы әкім аппаратының жұмыс кестесі: № 1 кабинетінде құжат қабылданады, әр күн сайын, сенбі, жексенбі және демалыс күндерден басқа сағат 9-00 ден 18-00 дейін, үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 дейін. Алдын-ала жазылу және жылдам қызмет көрсету жоқ.

5. Вежливость
5.1 % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
90%
85%
70%
Приложение 7
утверждено решением Акима
села Павлодарское
от 14 мая 2008 года
N 12
Стандарт
оказания государственной услуги
Постановка на региональный (первичный) учет детей-сирот и
детей, оставшихся без попечения родителей
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по постановке на региональный (первичный) учет детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 100101 Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года "О браке и семье", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 8 августа 2002 года "О правах ребенка в Республике Казахстан",  постановления Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года N 1346 "Об утверждении Положений об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, о патронате и Правил организации централизованного учета детей, оставшихся без попечения родителей".
4. Государственную услугу оказывает государственное учреждение "Аппарат акима села Павлодарское" (далее - Аппарат акима), расположенное по адресу: село Павлодарское, улица Советская, 4.
5. Результатом оказания государственной услуги является письменное уведомление о постановке на региональный (первичный) учет детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей.
6. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан (далее - потребитель).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов для получения государственной услуги - до 30 дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов-до 25 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, как результат оказания государственной услуги - до 25 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Информация о стандарте оказания государственной услуги размещена на информационных стендах в Аппарате акима.
10. График работы Аппарата акима села Павлодарское: прием документов в кабинете N 1, ежедневно, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней с 9-00 до 18-00 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов. Прием проводится без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

6. Байланыс ақпараты
24. Павлодар ауылының әкімі апта сайын  әр сәрсенбі жеке қабылдау 16.00 ден 18.00 дейін Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үй, телефоны 358097 мекенжайы бойынша өткізіледі."Павлодар ауылы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің әкімінің орынбасары апта сайын әр бейсенбі жеке қабылдау 16.00 ден 18.00 дейін, Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үй, телефоны 358097 мекенжайы бойынша өткізіледі.
25. Қала әкімінің қабылдау бөлмесі әр күн сайын 9-00 ден 18-00 дейін Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 үй, 315 кабинет, телефон 325505 мекенжайы бойынша қабылдайды.
Мемлекеттік
қызмет көрсетудің
стандартына қосымша
"Жетім қалған және ата-анасының
қамқорлығысыз қалған балаларды
аймақтық есепке қою"
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Берілетін қызмет
Жетім қалған және ата-анасының қамқорлығысыз қалған балаларды аймақтық есепке қою
Көрсеткіштің атауы
Көрсеткіштіңнормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні

6. Контактная информация
24. Аким села Павлодарское осуществляет личный прием еженедельно по средам с 16.00 до 18.00 часов по адресу село Павлодарское, улица Советская, 4, телефон 358097.
Заместитель акима государственного учреждения "Аппарат акима села Павлодарское" осуществляет личный прием еженедельно по четвергам с 16.00 до 18.00 по адресу: село Павлодарское, улица Советская, 4, телефон 358338.
25. Приемная акима города осуществляет прием ежедневно с 9-00 до 18-00 часов по адресу: город Павлодар, улица Кривенко, 25, кабинет 315, телефон 325505.
Приложение
к стандарту оказания государственной услуги
"Постановка на региональный (первичный) учет детей - сирот
и детей, оставшихся без попечения родителей"
Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и доступности
Нормативноезначение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя в отчетном году

4.4. Шағымдану мерзіміне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
75%
75%
5. Сыпайылық
5.1. Қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
85%
70%
Павлодар ауылы әкімінің
2008 жылғы 14 мамыр
№ 12 шешімімен бекітілген
8 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
Мектепке дейін жастағы балаларға, балалық мектепке
дейінгі мекемелерге жолдау үшін тіркеу
1. Жалпы қағидалар
1. Тап осы стандарт мектепке дейін жастағы балаларға балалық мектепке дейінгі мекемелерге жолдау үшін тіркеу бойынша мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін белгілейді.

4.4. % (доля) потребителей, удовлетворенных сроками обжалования
100%
100%
100%
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
100%
100%
100%
Приложение 8
утверждено решением Акима
села Павлодарское
от 14 мая 2008 года
N 12
Стандарт
оказания государственной услуги
Регистрация детей дошкольного возраста (до 7 лет)
для направления в детские дошкольные учреждения
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по регистрации детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные учреждения (далее - государственная услуга).

2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нысаны бөлшектеніп автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет 1999 жылғы 7 мауысымдағы Қазақстан Республикасының № 389/1 "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 пункты 4 тармағы, 2004 жылғы 21 желтоқсандағы № 1353 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдардың қызмет ету үлгі ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызметі Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үйде мекенжайында орналасқан "Павлодар ауылы әкімінің аппараты"мемлекеттік мекемесі (әрі қарай - әкім аппараты) көрсетеді.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі болып мектепке дейінгі мекемелерге жолдау үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) балаларды тіркеу туралы жазбаша хабарландыру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына  көрсетіледі(әрі қарай - тұтынушы).
7. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі уақыт бойынша мерзімнің шектелуі:
1) пайдаланушының қажетті құжаттарды тапсырған сәттен (тіркеу сәтінен, талон алу және т.б.) мемлекеттік қызметті алу үшін электрондық сұрауды бергеннен кейін мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі: 1 күнге дейін;
2) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде (тіркеу кезінде, талон алу және т.б.) кезекте күту ең мүмкін уақыт: 25 минут дейін;
3) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алу кезінде, файлдың ең мүмкін көлемі, кезекте күту ең мүмкін уақыт: 25 минут дейін;
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттары туралы ақпараты Әкім аппаратының ішіндегі ақпараттық стенділерде орналастырылған.
10. Павлодар ауылы әкім аппаратының жұмыс кестесі: № 1 кабинетінде құжат қабылданады, әр күн сайын, сенбі, жексенбі және демалыс күндерден басқа сағат 9-00 ден 18-00 дейін, үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 дейін. Алдын-ала жазылу және жылдам қызмет көрсету жоқ.
11. Қызмет әкімінің аппаратының ғимаратында көрсетіледі қайда тосу залы, креслолар, ақпараттық стенділер орналасқан.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда - Павлодар қалалық әкімиятының 2008.09.18 № 28 шешімімен.
2.Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыға келесі құжаттар керек:
1) үлгіге сәйкес тұтынушының өтініші;
2) баланың туу туралы куәлік (түп нұсқа мен көшірме) жоқ болғанда осы құжатты "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінде алуға болады, мекенжайы: Павлодар қаласы, Павлова көшесі, 48 үй.;

2. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 4 пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года N 1353 "Об утверждении Типовых правил деятельности дошкольных организаций образования".
4. Государственную услугу оказывает государственное учреждение "Аппарат акима села Павлодарское" (далее - Аппарат акима), расположенное по адресу: село Павлодарское, улица Советская, 4.
5. Результатом оказания государственной услуги является письменное уведомление о регистрации детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные учреждения.
6. Государственная услуга оказывается родителям детей дошкольного возраста или лицам, их заменяющим (далее - потребитель).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов для получения государственной услуги со дня регистрации заявления экспертиза представленных документов осуществляется в течение одного рабочего дня, устное уведомление о регистрации оформляется в течение одного рабочего дня, после чего выдается заявителю.
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов-до 25 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, как результат оказания государственной услуги - до 25 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Информация о стандарте оказания государственной услуги размещена на информационных стендах в Аппарате акима.
10. График работы Аппарата акима села Павлодарское: прием документов в кабинете N 1, ежедневно, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней с 9-00 до 18-00 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов. Прием проводится без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Услуга предоставляется в здании Аппарата акима, где расположен зал ожидания, кресла, информационные стенды.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения акимата города Павлодара от 18.09.2008 N 28.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы:
1)заявление потребителя по форме;
2) свидетельства о рождении детей (оригинал и копии), при их отсутствии данные документы можно получить в государственном учреждении "Центр обслуживания населения" по адресу: город Павлодар, улица Павлова, 48;

4.4. Шағымдану мерзіміне қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
75%
67%
5. Сыпайылық
5.1. Қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
80%
75%
Павлодар ауылы әкімінің
2008 жылғы 14 мамыр
№ 12 шешімімен бекітілген
9 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
Жетім қалған және ата-анасының қамқорлығысыз қалған
балаларды аймақтық есепке қоюмен айналысады
1. Жалпы қағидалар
1. Тап осы стандарт жетім қалған және ата-анасының қамқорлығысыз қалған балаларды аймақтық есепке қоюмен айналысу бойынша мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін белгілейді.

4.4. % (доля) потребителей, удовлетворенных сроками обжалования
90%
75%
67%
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
90%
80%
75%
Приложение 9
утверждено решением Акима
села Павлодарское
от 14 мая 2008 года
N 12
Стандарт
оказания государственной услуги
Оформление документов на социальное обеспечение
сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по оформлению документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей (далее - государственная услуга).

2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нысаны бөлшектеніп автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы "Неке және отбасы туралы" Заңының 110 бабының 1 пункт 2 тармағы, 2002 жылғы 8 тамызынан Қазақстан  Республикасының"Қазақстан Республикасында баланың құқығы туралы" Заңының 12 бабы, 1999 жылғы 9 қыркүйектегі № 1346 "Қазақстан Республикасының қамқорлыққа алу және қамқоршылық органдар туралы, патронат туралы және ата-анасының қамқоршылығысыз қалған балалардың ортандырылған есеп ұйымдастыру ережесі туралы қағидаттарын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызметі Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үйде мекенжайында орналасқан "Павлодар ауылы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесі (әрі қарай - әкім аппараты) көрсетеді.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі - ата-анасының қамқорлығысыз қалған балаларына қамқорлыққа алу және қамқоршылық тағайындау туралы шешімі.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына  көрсетіледі(әрі қарай - тұтынушы).
7. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі уақыт бойынша мерзімнің шектелуі:
1) пайдаланушының қажетті құжаттарды тапсырған сәттен (тіркеу сәтінен, талон алу және т.б.) мемлекеттік қызметті алу үшін электрондық сұрауды бергеннен кейін мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі: 30 күнге дейін;
2) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде (тіркеу кезінде, талон алу  және т.б.) кезекте  күту ең мүмкін уақыт: 25 минут дейін;
3) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алу кезінде, файлдың ең мүмкін көлемі, кезекте күту ең мүмкін уақыт: 25 минут дейін;
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттары туралы  ақпараты Әкім аппаратының ішіндегі ақпараттық стенділерде орналастырылған.
10. Павлодар ауылы әкім аппаратының жұмыс кестесі: № 1 кабинетінде құжат қабылданады, әр күн сайын, сенбі, жексенбі және демалыс күндерден басқа сағат 9-00 ден 18-00 дейін, үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 дейін. Алдын-ала жазылу және жылдам қызмет көрсету жоқ.
11. Қызмет әкімінің аппаратының ғимаратында көрсетіледі қайда тосу залы, креслолар, ақпараттық стенділер орналасқан.
2.Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыға келесі құжаттар керек:
1) қорғаншы болуға тілек білдіру туралы Павлодар қаланың әрбір нотариалдық конторда сендірілген өтініш;
2) жеке куәліктің көшірмесі, жоқ болғанда осы құжатты "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінде алуға болады, мекенжайы: Павлодар қаласы, Павлова көшесі, 48 үй.;

2. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 2 пункта 1 статьи 110 Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года "О браке и семье", статьи 12 Закона Казахстан от 8 августа 2002 года "О правах ребенка в Республике Казахстан", постановления Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года N 1346 "Об утверждении Положений об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, о патронате и Правил организации централизованного учета детей, оставшихся без попечения родителей".
4. Государственную услугу оказывает государственное учреждение "Аппарат акима села Павлодарское" (далее - Аппарат акима), расположенное по адресу село Павлодарское, улица Советская, 4.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача решения о назначении опеки и попечительства сиротам и детям, оставшихся без попечения родителей.
6. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан (далее - потребитель).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов для получения государственной услуги - до 30 дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов, формирования электронного запроса - до 25 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, как результат оказания государственной услуги - до 25 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Информация о стандарте оказания государственной услуги размещена на информационных стендах в Аппарате акима.
10. График работы Аппарата акима села Павлодарское: прием документов в кабинете N 1, ежедневно, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней с 9-00 до 18-00 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов. Прием проводится без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Услуга предоставляется в здании Аппарата акима, где расположен зал ожидания, кресла, информационные стенды.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы:
1) нотариально заверенное заявление о желании стать опекуном (попечителем), по образцу, заверяется в любой нотариальной конторе города Павлодара;
3) удостоверения личности ( копия), при его отсутствии данный документ можно получить в государственном учреждении "Центр обслуживания населения" по адресу: город Павлодар, улица Павлова, 48;

3) қорғаншы болуға тілек білдірген адам некеде тұрса жубайының Павлодар қаланың әрбір нотариалдық конторда сендірілген келісімі;
4) қорғаншының және оның жубайының денсауылық туралы анықтама;
5) бар тұрғын үйдің құжаттардың көшірмесі;
6) Әкім аппаратымен берілетін қорғаншылык белгіленетін баланың тұрмыстық жағдайын тексеру актісі;
7) балалардың туу туралы куәліктің көшірмесі, жоқ болғанда осы құжатты "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінде алуға болады, мекенжайы: Павлодар қаласы, Павлова көшесі, 48 үй;
8) баланың оқуы туралы білім беру ұймдардаң анықтама;
9) 10 жасқа жеткен баланың мектеп директорымен сендірілген жазбаша келісімі;
10) мектептен баланың мінездемесі;
11) техникалық қызмет ету быродан бар тұрғын үйіне анықтама;
12) Әкім аппаратымен берілетін баланы тәрбиелуге талапкердің тұрмыстық жағдайын тексеру актісі.
13. Өтініш стендте көрсетілген үлгі бойынша жазылады.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініші және басқа керек құжаттар Әкім аппаратының маманына Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үй, № 1 кабинет мекенжайы бойынша беріледі.
15. Құжаттарды қабылдаған әкім аппаратының маманы тұтынушыға ауызша ретте мемлекеттік қызметті алу күнін хабарлайды.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі - қауылы тұтынушыға әкім аппаратының маманымен Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үй № 1 кабинет мекенжай бойынша беріледі.
Электрондық пошта, сайт арқылы анықтама берілмейді.
17. Мемлекеттік қызмет көрсету осы стандарттың 12-тармағы  көрсетілгенөтініш берушінің құжаттарды тапсырмаған жағдайында беруден бас немесе тоқтатылады.
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда, 12 тармақшамен толықтырылды - Павлодар қалалық әкімиятының 2008.09.18 № 28 шешімімен.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Маман тұтынушыларға қызмет көрсеткенде келесі жұмыс қағидаттарымен қолданылады: заңдылық, кішіпейілділік, көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат, сақталуын қамтамасыз ету, тұтынушыларының құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың қорғауды және құпиялысы, пайдаланушының белгіленген уақытында алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету, өз қызметтік міндетін орындауы.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандартын қосымшаға сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.

3) согласие супруга, если лицо, желающее стать опекуном /попечителем состоит в браке,  заверяется в любой нотариальной конторе города Павлодара;
4) справку о состоянии здоровья опекуна/попечителя и его супруга (психиатр, нарколог, дерматолог-венеролог, тубдиспансер, терапевт);
5) копию документов на имеющееся жилье;
6) Акт обследования условий жизни ребенка, над которым устанавливается опека, выдаваемый Аппаратом акима;
7) копию свидетельства о рождении ребенка, при его отсутствии данных документ можно получить в государственном учреждении "Центр обслуживания населения" по адресу: город Павлодар, улица Павлова, 48;
8) справку об обучении ребенка из организации образования;
9) письменное согласие ребенка старше 10 лет, заверенное директором школы;
10) характеристику на ребенка со школы где обучается ребенок;
11) справку из бюро технического обслуживания на имеющееся жилье, которую можно получить по адресу: город Павлодар, улица Есеналиева, 24;
12) Акт обследования условий жизни лица, претендующего на воспитание ребенка, который выдается Аппаратом акима.
13. Место выдачи бланков формы заявлений государственной услуги Аппарат акима села по адресу: село Павлодарское, улица Советская ,4, кабинет N 1.
14. Заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги предоставляются специалисту Аппарата акима по адресу: село Павлодарское, улица Советская, 4, кабинет N 1.
15. Специалист Аппарата акима, принявший документы, сообщает потребителю в устном порядке о получении всех необходимых документов и дате получения им исполненной услуги.
16. Конечный результат оказания услуги - решение выдается специалистом Аппарата акима по адресу: село Павлодарское, улица Советская,4, кабинет N 1.
Выдача справки посредством электронной почты, сайта не осуществляется.
17. В оказании государственной услуги может быть отказано или приостановлено случае не предоставления заявителем документов, указанных в пункте 12 настоящего стандарта.
Сноска. подункт 6 - в редакции, дополнен подпунктом 12 - решением акимата города Павлодара от 18.09.2008 N 28.
3. Принципы работы
18. Принципы работы, которыми руководствуется специалист по отношению к потребителю услуг: законность, вежливость, исчерпывающая информация об оказываемой государственной услуге, обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя, обеспечение сохранности документов, исполнение своих служебных обязанностей.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением к настоящему стандарту.

20. Әкім аппаратының бағаланатын мемлекеттік қызметтің сапасы мен қол жетімділігі көрсеткіштерінің мақсатты мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Әкім аппаратының әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі және және шағым дайындауға жәрдем  көрсету Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 үй, телефоны 325505 мекенжайы бойынша түсіндіріледі.
22. Шағым Павлодар қаласы Кривенко көшесі, 25 үй, қабылдау бөлмесі, телефоны 325505 мекенжайы бойынша қала әкімінің атына жазылады.
23. Шағым автоматтандырылған жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін есеп жүргізу жүйесінде тіркеленеді және 15 күннің ішінде қарастырады. Шағымның қаралу барысы туралы Павлодар қаласы азаматтардың үндеуін қабылдау бөлімінің маманынан Павлодар қаласы , Кривенко көшесі, 25 үй, 315 кабинет, 325505 телефоны бойынша білуге болады.

20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа Аппарата акима, оказывающего государственную услугу, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами которым оценивается работа Аппарата акима, ежегодно утверждаются специально созданной рабочей группой.
5. Порядок обжалования
21. Порядок обжалования действия (бездействия) Аппарата акима и оказания содействия в подготовке жалобы разъясняются по адресу: город Павлодар, улица Кривенко, 25, телефон 325505.
22. Жалоба подается на имя акима города Павлодара по адресу: город Павлодар, улица Кривенко,25, кабинет 315, телефон 325505.
23. Жалоба регистрируется в автоматизированной системе учета обращений физических и юридических лиц в день поступления и рассматривается в течении 15 дней. О ходе рассмотрения жалобы можно узнать у специалиста в приемной  по обращениям граждан города Павлодара по адресу: город Павлодар, улица Кривенко, 25 кабинет 315, телефон 325505.

5. Сыпайылық
5.1. Қызметкерлердің сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың % (үлесі)
90%
85%
70%
Павлодар ауылы әкімінің
2008 жылғы 14 мамырдағы
№ 12 шешімімен бекітілген
10 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
Балаларды патронаттық тәрбиеге алуға тілек білдірген
отбасылардан аймақтық есепке қою
1. Жалпы қағидалар
1. Тап осы стандарт балаларды патронаттық тәрбиеге алуға тілек білдірген отбасылардан аймақтық есепке қоюмен айналасу бойынша мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін белгілейді.
2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нысаны бөлшектеніп автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы "Неке және отбасы туралы" Заңының 119, 120,121,122,123 бабы, 2002 жылғы 8 тамызынан Қазақстан  Республикасының "Қазақстан Республикасында баланың құқығы туралы" Заңының 27 бабының 4 пункты, 1999 жылғы 9 қыркүйектегі № 1346 "Қазақстан Республикасының қамқорлыққа алу және қамқоршылық органдар туралы, патронат туралы және ата-анасының қамқоршылығысыз қалған балалардың ортандырылған есеп ұйымдастыру ережесі туралы қағидаттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызметі Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үйде мекенжайында орналасқан "Павлодар ауылы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесі (әрі қарай - әкім аппараты) көрсетеді.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі болып Павлодар ауылы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесімен және патронаттық тәрбиешінің арасындағы баланы (балаларды) тәрбиеге беру туралы келісім шарт жасасу болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына  көрсетіледі(әрі қарай - тұтынушы).
7. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі уақыт бойынша мерзімнің шектелуі:
1) пайдаланушының қажетті құжаттарды тапсырған сәттен (тіркеу сәтінен, талон алу және т.б.) мемлекеттік қызметті алу үшін электрондық сұрауды бергеннен кейін мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі: 15-30 күнге дейін;
2) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде (тіркеу кезінде, талон алу және т.б.) кезекте күту ең мүмкін уақыт: 25 минут дейін;
3) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алу кезінде, файлдың ең мүмкін көлемі, кезекте күту ең мүмкін уақыт: 25 минут дейін;
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттары туралы ақпараты Әкім аппаратының ішіндегі ақпараттық стенділерде орналастырылған.
10. Павлодар ауылы әкім аппаратының жұмыс кестесі: № 1 кабинетінде құжат қабылданады, әр күн сайын, сенбі, жексенбі және демалыс күндерден басқа сағат 9-00 ден 18-00 дейін, үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 дейін. Алдын-ала жазылу және жылдам қызмет  көрсету жоқ.

5. Вежливость
5.1 % (доля) потребителей, удовлетворенных вежливостью персонала
90%
85%
70%
Приложение 10
утверждено решением Акима
села Павлодарское
от 14 мая 2008 года
N 12
Стандарт
оказания государственной услуги
Прием заявки от семьи, желающей взять детей
на патронатное воспитание
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по приему заявки от семьи, желающей взять детей на патронатное воспитание (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статей 119120121122123Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года "О браке и семье", пункта 4 статьи 27  Закона Республики Казахстан от 8 августа 2002 года "О правах ребенка в Республике Казахстан", постановления Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года N 1346 "Об утверждении Положений об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, о патронате и Правил организации централизованного учета детей, оставшихся без попечения родителей".
4. Государственную услугу оказывает государственное учреждение "Аппарат акима села Павлодарское" (далее - Аппарат акима), расположенное по адресу: село Павлодарское, улица Советская, 4.
5. Результатом оказания государственной услуги является заключение договора о передаче ребенка (детей) на воспитание между патронатным воспитателем и государственным учреждением "Аппарат акима села Павлодарское.
6. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан (далее - потребитель).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов для получения государственной услуги - от 15 дней до 30 дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов-до 25 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, как результат оказания государственной услуги - до 25 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Информация о стандарте оказания государственной услуги размещена на информационных стендах в Аппарате акима.
10. График работы Аппарата акима села Павлодарское: прием документов в кабинете N 1, ежедневно, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней с 9-00 до 18-00 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов. Прием проводится без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

11. Қызмет әкімінің аппаратының ғимаратында көрсетіледі қайда тосу залы, креслолар, ақпараттық стенділер орналасқан.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда - Павлодар қалалық әкімиятының 2008.09.18 № 28 шешімімен.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыға келесі құжаттар керек:
1) патронаттық тәрбиеші болуға тілек білдіру туралы Павлодар қаласының әрбір нотариалдық конторында сендірілген өтініш;
2) жеке куәліктің көшірмесі, жоқ болғанда осы құжатты "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінде алуға болады, мекенжайы: Павлодар қаласы, Павлова көшесі, 48 үй.;
3) патронаттық тәрбиеші болуға тілек білдірген адам некеде  тұрса жұбайының Павлодар қаласының әрбір нотариалдық конторында сендірілген келісімі;
4) патронаттық тәрбиеші және оның жұбайының денсауылық туралы анықтама;
5) бар тұрғын үйдің құжаттардың көшірмесі;
6) тұрмыстық шартын тексеру актісі;
7) балалардың туу туралы куәліктің көшірмесі жоқ болғанда осы құжатты "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінде алуға болады, мекенжайы: Павлодар қаласы, Павлова көшесі, 48 үй;
8) қамқорлық факті жоғын растайтын құжаттар, ата-анасы туралы мәлімет;
9) баланың оқуы туралы білім беру ұйымдардан анықтама;
10) мектептен баланың мінездемесі;
11) техникалық қызмет ету быродан бар тұрғын үйіне Павлодар қаласы, Есеналиев көшесі, 24 үй мекенжайы бойынша берілетін анықтама;
13. Өтініш стендте көрсетілген үлгі бойынша жазылады.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініші және басқа керек құжаттар Әкім аппаратының маманына Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үй, № 1 кабинет мекенжайы бойынша беріледі.
15. Құжаттарды қабылдаған әкім аппаратының маманы тұтынушыға ауызша ретте мемлекеттік қызметті алу күнін хабарлайды.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі - ауызша ескерту тұтынушыға әкім аппаратының маманымен Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үй № 1 кабинет мекенжай бойынша беріледі.
Электрондық пошта, сайт арқылы анықтама берілмейді.
17. Мемлекеттік қызмет көрсету  осы стандарттың 12-тармағы  көрсетілген өтініш берушінің құжаттарды тапсырмаған жағдайында беруден бас немесе тоқтатылады.
Ескерту. 12 тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар қалалық әкімиятының 2008.09.18 № 28 шешімімен.

11. Услуга предоставляется в здании Аппарата акима, где расположен зал ожидания, кресла, информационные стенды.
Пункт 5 - в редакции решения акимата города Павлодара от 18.09.2008 N 28.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы:
1) нотариально заверенное заявление о желании стать патронатным воспитателем (по образцу), заверяется в любой нотариальной конторе города Павлодара;
2) удостоверения личности ( копия), при его отсутствии  данный документ можно получить в государственном учреждении "Центр обслуживания населения" по адресу: город Павлодар, улица Павлова, 48;
3) согласие супруга, если лицо, желающее стать патронатным воспитателем состоит в браке, заверяется в любой нотариальной конторе города Павлодара;
4) справку о состоянии здоровья патронатным воспитателем и его супруга (психиатр, нарколог, дерматолог - венеролог, противотуберкулезный диспансер, терапевт);
5) копию документов на имеющееся жилье;
6) акт обследования жилищно-бытовых условий, выдается аппаратом акима села ;
свидетельство о рождении ребенка (оригинал и копия), при его отсутствии данный документ можно получить в государственном учреждении "Центр обслуживания населения" по адресу: город Павлодар, улица Павлова, 48;
8) справку об обучении ребенка из организации образования;
9) письменное согласие от ребенка старше 10 лет, заверенное директором школы;
10) характеристику на ребенка из школы, где обучается ребенок;
11) справку из бюро технического обслуживания на имеющееся жилье, которая выдается по адресу: город Павлодар, улица Есеналиева, 24;
13. Место выдачи бланков формы заявлений государственной услуги Аппарат акима  села по адресу: село Павлодарское, улица Советская ,4, кабинет N 1.
14. Заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги  предоставляются специалисту Аппарата акима по адресу: село Павлодарское, улица Советская, 4, кабинет N 1.
15 Специалист Аппарата акима, принявший документы, сообщает потребителю в устном порядке о получении всех необходимых документов и дате получения им исполненной услуги.
16. Конечный результат оказания услуги устное уведомление выдается специалистом Аппарата акима по адресу: село Павлодарское, улица Советская, 4, кабинет N 1.
Выдача справки посредством электронной почты, сайта не осуществляется.
17. В оказании государственной услуги может быть отказано или приостановлено  случае непредставления заявителем документов, указанных в пункте 12 настоящего стандарта.
Сноска: Пункт 12 с изменениями, внесенными решением акимата города Павлодара от 18.09.2008 N 28.

2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нысаны бөлшектеніп автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы "Неке және отбасы туралы" Заңының 100, 101, 102 бабы, 2002 жылғы 8 тамызынан Қазақстан Республикасының""Қазақстан Республикасында баланың құқығы туралы" Заңы, 1999 жылғы 9 қыркүйектегі № 1346 "Қазақстан Республикасының қамқорлыққа алу және қамқоршылық органдар туралы, патронат туралы және ата-анасының қамқоршылығысыз қалған балалардың ортандырылған есеп ұйымдастыру ережесі туралы қағидаттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызметі Павлодар ауылы, Советская көшесі, 4 үйде мекенжайында орналасқан "Павлодар ауылы әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесі (әрі қарай - әкім аппараты) көрсетеді.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі -қауыл беруі.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына көрсетіледі (әрі қарай - тұтынушы).
7. Мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі уақыт бойынша мерзімнің шектелуі:
1) пайдаланушының қажетті құжаттарды тапсырған сәттен (тіркеу сәтінен, талон алу және т.б.) мемлекеттік қызметті алу үшін электрондық сұрауды бергеннен кейін мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі: 30 күнге дейін;
2) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде (тіркеу кезінде, талон алу және т.б.) кезекте күту ең мүмкін уақыт: 25 минут дейін;
3) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алу кезінде, файлдың ең мүмкін көлемі, кезекте күту ең мүмкін уақыт: 25 минут дейін;
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттары туралы ақпараты Әкім аппаратының ішіндегі ақпараттық стенділерде орналастырылған.
10. Павлодар ауылы әкім аппаратының жұмыс кестесі: № 1 кабинетінде құжат қабылданады, әр күн сайын, сенбі, жексенбі және демалыс күндерден басқа сағат 9-00 ден 18-00 дейін, үзіліс сағат 13-00 ден 14-00 дейін. Алдын-ала жазылу және жылдам қызмет  көрсету жоқ.
11. Қызмет әкімінің аппаратының ғимаратында көрсетіледі қайда тосу залы, креслолар, ақпараттық стенділер орналасқан.
2.Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыға келесі құжаттар керек:
1) қорғаншы болуға тілек білдіру туралы Павлодар қаласының әрбір нотариалдық конторасында сендірілген өтініш;
2) жеке куәліктің көшірмесі, жоқ болғанда осы құжатты "Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінде алуға болады, мекенжайы: Павлодар қаласы, Павлова көшесі, 48 үй;
3) қорғаншы болуға тілек білдірген адам некеде тұрса жұбайының Павлодар қаласының әрбір нотариалдық  конторасында сендірілген келісімі;

2. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статей 100101102 Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года "О браке и семье", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 8 августа 2002 года "О правах ребенка в Республике Казахстан", постановления Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года N 1346 "Об утверждении Положений об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, о патронате и Правил организации централизованного учета детей, оставшихся без попечения родителей".
4. Государственную услугу оказывает государственное учреждение "Аппарат акима села Павлодарское" (далее - Аппарат акима), расположенное по адресу: село Павлодарское, улица Советская,4.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача постановления.
6. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан (далее - потребитель).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов для получения государственной услуги - до 30 дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов-до25минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, как результат оказания государственной услуги - до 25 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Информация о стандарте оказания государственной услуги размещена на информационных стендах в Аппарате акима.
10. График работы Аппарата акима села Павлодарское: прием документов в кабинете N 1, ежедневно, за исключением  субботы, воскресенья и праздничных дней с 9-00 до 18-00 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов. Прием проводится без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Услуга предоставляется в здании Аппарата акима, где расположен зал ожидания, кресла, информационные стенды.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить следующие документы:
1) нотариально заверенное заявление о желании стать опекуном (попечителем), по образцу, заверяется в любой нотариальной конторе города Павлодара;
2) удостоверения личности ( копия), при его отсутствии данный документ можно получить в государственном учреждении "Центр обслуживания населения" по адресу: город Павлодар, улица Павлова, 48;
3) согласие супруга, если лицо, желающее стать опекуном / попечителем состоит в браке, заверенное в любой нотариальной конторе города Павлодара;

25. Қала әкімінің қабылдау бөлмесі әр күн сайын 9-00 дан 18-00 дейін Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25 үй, 315 кабинет, телефон 325505 мекенжайы бойынша қабылдайды.
Мемлекеттік
қызмет көрсетудің
стандартына қосымша
"Қамқорлық және қамқорлыққа
алу туралы анықтама"
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Берілетін қызмет
Қамқорлық және қамқорлыққа алу туралы анықтама
Көрсеткіштің атауы
Көрсеткіштіңнормативтік мәні
Көрсеткіштіңкелесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні

25. Приемная акима города осуществляет прием ежедневно с 9-00 до 18-00 часов по адресу: город Павлодар, улица Кривенко, 25, кабинет 315, телефон 325505.
Приложение
к стандарту оказания государственной услуги
"Выдача справок по опеке и попечительству"
Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и доступности
Нормативноезначение показателя
Целевое значение показателя в последующемгоду
Текущее значение показателя в отчетном году