Павлодар қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы "2008 жылға арналған Павлодар қаласының бюджеті туралы" N 55/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 2 шілдедегі N 163/8 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 10 шілдеде N 118 тіркелген. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының Бюджеттiк кодексiнiң 111, 116-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 желтоқсандағы "2008 жылға арналған Павлодар қаласының бюджетi туралы" N 55/3 шешiмiне (4 сайланған 3 кезектi сессия), (нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 12-1-100 болып тiркелген, 2008 жылғы 12 қаңтардағы N 3 "Сарыарқа самалы" және 2008 жылғы 7 қаңтардағы N 1 "Версия" газеттерiнде жарияланған, Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 5 наурыздағы N 95/4, 2008 жылғы 4 сәуiрдегi N 117/5 шешiмiмен енгiзiлген өзгерiстермен және толықтырулармен) төмендегiдей өзгерiстер енгiзiлсiн:
"көрсетiлген шешiмнiң 1 тармағы 1) тармақшасындағы "22605683000" (жиырма екi миллиард алты жүз бес миллион алты жүз сексен үш мың) сандары "22764468000" (жиырма екi миллиард жетi жүз алпыс төрт миллион төрт жүз алпыс сегiз мың) сандарына ауыстырылсын;
"18191863000" (он сегiз миллиард жүз тоқсан бiр миллион сегiз жүз алпыс үш мың) сандары "18211706000" (он сегiз миллиард екi жүз он бiр миллион жетi жүз алты мың) сандарына ауыстырылсын;
"63483000" (алпыс үш миллион төрт жүз сексен үш мың) сандары "114574000" (жүз он төрт миллион бес жүз жетпiс төрт мың) сандарына ауыстырылсын;
"2303701000" (екi миллиард үш жүз үш миллион жетi жүз бiр мың) сандары "2303961000" (екi миллиард үш жүз үш миллион тоғыз жүз алпыс бiр мың) сандарына ауыстырылсын;
"2046636000" (екi миллиард қырық алты миллион алты жүз отыз алты мың) сандары "2134227000" (екi миллиард  жүз отыз  төрт  миллион екi жүз жиырма жетi мың) сандарына ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмнiң 1 тармағы 2) тармақшасындағы "22944628000" (жиырма екi миллиард тоғыз жүз қырық төрт миллион алты жүз жиырма сегiз мың) сандары "23103413000" (жиырма үш миллиард жүз үш миллион төрт жүз он үш мың) сандарына ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмнiң 2 тармағының абзацына төмендегідей өзгерiстер енгiзiлсiн:

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 21 декабря 2007 года N 55/3 "О бюджете города Павлодара на 2008 год"
Решение Павлодарского городского маслихата от 2 июля 2008 года N 163/8. Зарегистрировано управлением юстиции города Павлодара 10 июля 2008 года N 118. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966) .
В соответствии со статьями 111 116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 21 декабря 2007 года N 55/3 "О бюджете города Павлодара на 2008 год" (3 очередная сессия 4 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-100, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" N 3 от 12 января 2008 года и "Версия" N 1 от 7 января 2008 года, с внесенными изменениями и дополнениями решениями Павлодарского городского маслихата от 5 марта 2008 года N 95/4, от 4 апреля 2008 года N 117/5) следующие изменения:
"в подпункте 1) пункта 1 указанного решения цифры "22605683000" (двадцать два миллиарда шестьсот пять миллионов шестьсот восемьдесят три тысячи) заменить цифрами "22764468000" (двадцать два миллиарда семьсот шестьдесят четыре миллиона четыреста шестьдесят восемь тысяч);
цифры "18191863000" (восемнадцать миллиардов сто девяносто один миллион восемьсот шестьдесят три тысячи) заменить цифрами "18211706000" (восемнадцать миллиардов двести одиннадцать миллионов семьсот шесть тысяч);
цифры "63483000" (шестьдесят три миллиона четыреста восемьдесят три тысячи)" заменить цифрами "114574000" (сто четырнадцать миллионов пятьсот семьдесят четыре тысячи);
цифры "2303701000" (два миллиарда триста три миллиона семьсот одна тысяча) заменить цифрами "2303961000" (два миллиарда триста три миллиона девятьсот шестьдесят одна тысяча);
цифры "2046636000" (два миллиарда сорок шесть миллионов шестьсот тридцать шесть тысяч) заменить цифрами "2134227000" (два миллиарда сто тридцать четыре миллиона двести двадцать семь тысяч);
в подпункте 2) пункта 1 указанного решения цифры "22944628000" (двадцать два миллиарда девятьсот сорок четыре миллиона шестьсот двадцать восемь тысяч) заменить цифрами "23103413000" (двадцать три миллиарда сто три миллиона четыреста тринадцать тысяч);
в абзацы пункта 2 указанного решения внести следующие изменения:

"10000000" (он миллион) сандары "15180000" (он бес миллион жүз сексен мың) сандарына ауыстырылсын;
"10116000" (он миллион жүз он алты мың) сандары "4936000" (төрт миллион тоғыз жүз отыз алты мың) сандарына ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмнiң 1 - қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын"
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тексеру комиссиясына жүктелсiн.
3. Осы шешiм 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            С. Умарханов
қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Лебедь
Павлодар қалалық мәслихатының
2008 жылғы 2 шiлдедегi
"Павлодар қалалық мәслихатының
2007 жылғы 21 желтоқсандағы
"2008 жылға арналған Павлодар
қаласының бюджетi туралы"
N 55/3 шешiмiне өзгерiстер
енгiзу туралы"
N 163/8 шешiмiне
қосымша
Павлодар қалалық мәслихатының
2007 жылғы 21 желтоқсандағы
"2008 жылға арналған Павлодар
қаласының бюджетi туралы"
N 55/3 шешiмiне
1 қосымша
2008 жылға арналған Павлодар қаласының нақтыланған бюджетi
Санаты
Соммасында
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

цифры "10000000" (десять миллионов) заменить цифрами "15180000" (пятнадцать миллионов сто восемьдесят тысяч);
цифры "10116000" (десять миллионов сто шестнадцать тысяч) заменить цифрами "4936000" (четыре миллиона девятьсот тридцать шесть тысяч);
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению".
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на ревизионную комиссию городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии                        С. Умарханов
Секретарь городского маслихата             В. Лебедь
Приложение
к решению Павлодарского городского
маслихата от 2 июля 2008 года N 163/8
"О внесении изменений в решение Павлодарского
городского маслихата от 21 декабря 2007 года N 55/3
"О бюджете города Павлодара на 2008 год"
Приложение 1
к решению Павлодарского городского
маслихата от 21 декабря 2007 года
N 55/3 "О бюджете города Павлодара на 2008 год"
Уточненный бюджет города Павлодара на 2008 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5