Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 маусымдағы "Қалалық бюджеттен тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметті, байланыс қызметін тұтыну төлемақысы және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеудің жекелеген түрлеріне жұмсалатын шығындар өтемақысы бойынша аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын" бекіту туралы" N 148/7 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 214/11 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 27 қаңтарда N 131 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 26/23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010.03.31 N 26/23 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Тұрғын-үй қатынастары туралы" Заңының 97 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 маусымдағы "Қазақстан Республикасында тұрғын үй-коммуналдық саланы дамытудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" N 553 қаулысына сәйкес, азаматтарды әлеуметтік қорғау мақсатында қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 маусымдағы "Қалалық бюджеттен тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметті, байланыс қызметін тұтыну төлемақысы және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеудің жекелеген түрлеріне жұмсалатын шығындар өтемақысы бойынша аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын" бекіту туралы" N 148/7 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-124 болып тіркелген, 2008 жылғы 26 тамыздағы N 95 "Сарыарқа самалы", 2008 жылғы 25 тамыздағы N 34, 2008 жылғы 1 қыркүйектегі N 35 "Версия" газеттерінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
"Қалалық бюджеттен тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметті, байланыс қызметін тұтыну төлемақысы және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеудің жекелеген түрлеріне жұмсалатын шығындар өтемақысы бойынша аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын" бекіту туралы" шешіміне:
1 тармақтағы "қосымшаға" сөзінен кейін "1" саны қосылсын;
2 тармақ жаңа редакцияда: "Павлодар қалалық мәслихатының шешімін 2 қосымшаға сәйкес күші жойылды деп танылсын" жазылсын;
Қалалық бюджеттен тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметті, байланыс қызметін тұтыну төлемақысы және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеудің жекелеген түрлеріне жұмсалатын шығындар өтемақысы бойынша аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету қағидасындағы:

О внесении изменений и дополнения в решение Павлодарского городского маслихата от 19 июня 2008 года N 148/7 "Об утверждении "Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам по оплате содержания жилища, потребления коммунальных услуг, услуг связи и компенсации затрат на отдельные виды капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума из бюджета города"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 23 декабря 2008 года N 214/11. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 27 января 2009 года за N 131. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 31 марта 2010 года N 26/23
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 31.03.2010 N 26/23.
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2006 года N 553 "Об утверждении Программы развития жилищно - коммунальной сферы в Республике Казахстан на 2006-2008 годы", в целях социальной защиты граждан городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 19 июня 2008 года N 148/7 "Об утверждении "Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам по оплате содержания жилища, потребления коммунальных услуг, услуг связи и компенсации затрат на отдельные виды капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума из бюджета города" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-124, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" N 95 от 26 августа 2008 года, "Версия" N 34 от 25 августа 2008 года, N 35 от 1 сентября 2008 года) следующие изменения и дополнение:
"в решении "Об утверждении "Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам по оплате содержания жилища, потребления коммунальных услуг, услуг связи и компенсации затрат на отдельные виды капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума из бюджета города":
в пункте 1 после слова "приложению" добавить цифру "1";
пункт 2 изложить в новой редакции: "Признать утратившим силу решения Павлодарского городского маслихата в соответствии с приложением 2." согласно приложению к настоящему решению;
в Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам по оплате содержания жилища, потребления коммунальных услуг, услуг связи и компенсации затрат на отдельные виды капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума из бюджета города:

23 тармақ жаңа редакцияда: "Тұрғын үй көмегін алу құқығына әсер ететін өзгерістер пайда болған және өзгерістер пайда болған күннен бастап 10 күн ішінде алушының өтініші болмаған жағдайда артық төленген сома өз еркімен, ал бас тартқан жағдайда сот тәртібімен қайтарылуы тиіс" жазылсын;
40 тармақ жаңа редакцияда: "Күрделі жөндеуге жұмсалатын шығындар өтемақысын алу құқығына әсер ететін өзгерістер пайда болған және өзгерістер пайда болған күннен бастап 10 күн ішінде алушының өтініші болмаған жағдайда артық төленген сома өз еркімен, ал бас тартқан жағдайда сот тәртібімен қайтарылуы тиіс" жазылсын.
2. Жоғарыда көрсетілген шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік   10 күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С. Ә кімов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Лебедь
Павлодар қалалық мәслихатының
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
N 214/11 шешіміне қосымша
Павлодар қалалық мәслихатының
2008 жылғы 19 маусымдағы
N 148/7 шешіміне 2 қосымша
1. 2003 жылғы 4 шілдедегі "Павлодар қаласы бюджетінен аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үйді ұстау және коммуналдық қызметті тұтыну төлемақысы бойынша тұрғын үй жәрдемақысын көрсету қағидасын" бекіту туралы" N 62/32 (2003 жылғы 15 тамыздағы нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 1999 болып тіркелген, 2003 жылғы 23 тамыздағы N 96 "Сарыарқа самалы", 2004 жылғы 17 наурыздағы N 11 "Версия" газеттерінде жарияланған) шешімі.
2. Павлодар қалалық мәслихатының 2004 жылғы 18 тамыздағы "Павлодар қалалық мәслихатының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Павлодар қаласы бюджетінен аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үйді ұстау және коммуналдық қызметті тұтыну төлемақысы бойынша тұрғын үй жәрдемақысын көрсету қағидасын" бекіту туралы" N 62/32 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" N 72/8 (2004 жылғы 10 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2710 болып тіркелген, 2004 жылғы 23 қыркүйектегі N 112 "Сарыарқа самалы", 2004 жылғы 29 қыркүйектегі N 39 "Версия" газеттерінде жарияланған) шешімі.
3. Павлодар қалалық мәслихатының 2004 жылғы 22 қыркүйектегі "Павлодар қалалық мәслихатының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Павлодар қаласы бюджетінен аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үйді ұстау және коммуналдық қызметті тұтыну төлемақысы бойынша тұрғын үй жәрдемақысын көрсету қағидасын" бекіту туралы" N 62/32 шешіміне толықтыру енгізу туралы" N 100/9 (2004 жылғы 11 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2778 болып тіркелген, 2004 жылғы 4 желтоқсандағы N 142 "Сарыарқа самалы", 2004 жылғы 1 желтоқсандағы N 48 "Версия" газеттерінде жарияланған) шешімі.

пункт 23 изложить в новой редакции: "В случае возникновения изменений, влияющих на право получения жилищной помощи, и отсутствия заявления получателя в течение 10 дней со дня возникновения изменений, излишне выплаченные суммы подлежат возврату в добровольном порядке, а в случае отказа в судебном порядке";
пункт 40 изложить в новой редакции: "В случае возникновения изменений, влияющих на право получения компенсации затрат на капитальный ремонт, и отсутствия заявления получателя в течение 10 дней со дня возникновения изменений, излишне выплаченные суммы подлежат возврату в добровольном порядке, а в случае отказа в судебном порядке".
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянные комиссии городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        С. Акимов
Секретарь городского маслихата             В. Лебедь
Приложение
к решению Павлодарского городского маслихата
от 23 декабря 2008 года N 214/11
Приложение 2
к решению Павлодарского городского маслихата
от 19 июня 2008 года N 148/7
1. Решение Павлодарского городского маслихата от 4 июля 2003 года N 62/32 "Об утверждении "Правил оказания жилищных субсидий малообеспеченным гражданам по оплате содержания жилища и потребления коммунальных услуг из бюджета города Павлодара" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1999, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" N 96 от 23 августа 2003 года, "Версия" N 11 от 17 марта 2004 года).
2. Решение Павлодарского городского маслихата от 18 августа 2004 года N 72/8 "О внесении дополнений в решение Павлодарского городского маслихата от 4 июля 2003 года N 62/32 "Об утверждении "Правил оказания жилищных субсидий малообеспеченным гражданам по оплате содержания жилища и потребления коммунальных услуг из бюджета города Павлодара" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2710, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" N 112 от 23 сентября 2004 года, "Версия" N 39 от 29 сентября 2004 года).
3. Решение Павлодарского городского маслихата от 22 сентября 2004 года N 100/9 "О внесении дополнения в решение Павлодарского городского маслихата от 4 июля 2003 года N 62/32 "Об утверждении "Правил оказания жилищных субсидий малообеспеченным гражданам по оплате содержания жилища и потребления коммунальных услуг из бюджета города Павлодара" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2778, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" N 142 от 4 декабря 2004 года, "Версия" N 48 от 1 декабря 2004 года).

4. Павлодар қалалық мәслихатының 2005 жылғы 5 қыркүйектегі "Павлодар қалалық мәслихатының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Павлодар қаласы бюджетінен аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үйді ұстау және коммуналдық қызметті тұтыну төлемақысы бойынша тұрғын үй жәрдемақысын көрсету қағидасын" бекіту туралы" N 62/32 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" N 78/15 (2005 жылғы 19 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-46 болып тіркелген, 2005 жылғы 1 қарашадағы N 123 "Сарыарқа самалы", 2005 жылғы 14 қарашадағы N 46 "Версия" газеттерінде жарияланған) шешімі.
5. Павлодар қалалық мәслихатының 2006 жылғы 30 наурыздағы "Павлодар қалалық мәслихатының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Павлодар қаласы бюджетінен аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үйді ұстау және коммуналдық қызметті тұтыну төлемақысы бойынша тұрғын үй жәрдемақысын көрсету қағидасын" бекіту туралы" N 62/32 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" N 47/23 (2006 жылғы 4 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-69 болып тіркелген, 2006 жылғы 27 мамырдағы N 60 "Сарыарқа самалы", 2006 жылғы 29 мамырдағы N 21 "Версия" газеттерінде жарияланған) шешімі.
6. Павлодар қалалық мәслихатының 2007 жылғы 28 наурыздағы "Павлодар қалалық мәслихатының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Павлодар қаласы бюджетінен аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үйді ұстау және коммуналдық қызметті тұтыну төлемақысы бойынша тұрғын үй жәрдемақысын көрсету қағидасын" бекіту туралы" N 62/32 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 29/31 (2007 жылғы 5 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 212-1-85 болып тіркелген, 2007 жылғы 3 мамырдағы N 51 "Сарыарқа самалы", 2007 жылғы 23 сәуірдегі N 16 "Версия" газеттерінде жарияланған) шешімі.

4. Решение Павлодарского городского маслихата от 5 сентября 2005 года N 78/15 "О внесении изменения в решение Павлодарского городского маслихата от 4 июля 2003 года N 62/32 "Об утверждении "Правил оказания жилищных субсидий малообеспеченным гражданам по оплате содержания жилища и потребления коммунальных услуг из бюджета города Павлодара" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-46, опубликованное  в газетах "Сарыарка самалы" N 123 от 1 ноября 2005 года, "Версия" N 46 от 14 ноября 2005 года).
5. Решение Павлодарского городского маслихата от 30 марта 2006 года N 47/23 "О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского городского маслихата от 4 июля 2003 года N 62/32 "Об утверждении "Правил оказания жилищных субсидий малообеспеченным гражданам по оплате содержания жилища и потребления коммунальных услуг из бюджета города Павлодара" (зарегистрированное в Реестре  государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-69, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" N 60 от 27 мая 2006 года, "Версия" N 21 от 29 мая 2006 года).
6. Решение Павлодарского городского маслихата от 28 марта 2007 года N 29/31 "О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 4 июля 2003 года N 62/32 "Об утверждении "Правил оказания жилищных субсидий малообеспеченным гражданам по оплате содержания жилища и потребления коммунальных услуг из бюджета города Павлодара" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-85, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" N 51 от 3 мая 2007 года, "Версия" N 16 от 23 апреля 2007 года).