Алматы қаласындағы кейбір ықшамаудандардың атауларын өзгерту туралы
ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІ сессиясының 2008 жылғы 2 шілдедегі N 116 бірлескен шешімі және Алматы қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 14 шілдедегі N 3/553 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2008 жылғы 14 тамызда N 783 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" заңының 13 бабы 4 тармағына   сәйкес қалалық ономастика комиссиясы ұсынысының негізінде, бірлесе отырып, Алматы қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және ІV сайланған  Алматы қаласы мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласындағы келесі ықшамаудандардың атаулары мынадай болып өзгертілсін:
Айша бибі көшесі мен Айтықов көшесінің оңтүстік аумағында орналасқан "ҚазПАС" ықшамауданының атауы "Шуақты" атауына;
Первомай көшесінің солтүстігі мен Геологтар көшесінің батысында орналасқан  "Камаз" ықшамауданының атауы "Көкжиек" атауына;
2. Алматы қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау  басқармасы ықшамаудандардың есім көрсеткіштерін, үйлердің рет сандарын жасап және орнатуға Алматы қаласының жергілікті бюджетінде қажетті қаражат қарастырсын.
3. Түрксіб ауданының әкімі В.Устюговке, Алматы қаласының жылжымайтын мүлік жөніндегі орталығы және "Алматықалабезендіру" ААҚ (келісім бойынша) ықшамаудандардың жаңа есім көрсеткіштерін жасап орнатсын.
4. Түрксіб ауданының әкімі В.Устюговке нормативті құқықтық актіні тиісті мекемелерге жеткізсін.
5. Осы нормативті құқықтық актінің орындалуын бақылау ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының әлеуметтік мәселелер және қоғамдық келісім жөніндегі тұрақты комиссияға (Е.Тәжиев) және Алматы қалалық тілдерді дамыту басқармасына жүктелсін.
6. Осы нормативті құқықтық акті алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы әкімі                        А. Есімов
ІV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХІ сессиясының
төрағасы                                   Т. Есполов
ІV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                       Т. Мұқашев

О переименовании некоторых микрорайонов города Алматы
Решение ХI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 2 июля 2008 года N 116 и постановление акимата города Алматы от 14 июля 2008 года N 3/553. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 14 августа 2008 года за N 783
В соответствии с пунктом 4 статьи 13 закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", совместно, на основании рекомендации городской комиссии по ономастике акимат города Алматы постановил и маслихат города Алматы IV-го созыва решил:
1. Переименовать следующие микрорайоны города Алматы:
микрорайон "КазПАС", расположенный южнее улицы Айша Биби и улицы Айтыкова, в микрорайон "Шуакты";
микрорайон "Камаз", расположенный севернее улицы Первомайской и западнее улицы Геологов, в микрорайон "Кокжиек";
2. Управлению экономики и бюджетного планирования города Алматы предусмотреть в местном бюджете города алматы необходимые средства на изготовление и установление указателей улиц, нумерацию домов.
3. Акиму Турксибского района Устюгову В, Центру по недвижимости по городу Алматы, ААО "Алматыгороформление" (по согласованию) изготовить и установить новые указатели микрорайонов, произвести нумерацию домов.
4. Акиму Турксибского района Устюгову В, довести данный нормативно правовой акт до соответствующих служб.
5. Контроль за исполнением настоящего нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию по социальным вопросам и общественного согласия маслихата города Алматы IV-го созыва (Тажиев Е.) и Управление по развитию языков города Алматы.
6. Настоящий нормативный правовой акт вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                         А.Есимов
Председатель ХI-й сессии
маслихата города Алматы
ІV-го созыва                             Т. Есполов
Секретарь маслихата
города Алматы ІV-го созыва                Т.Мукашев