"Үйде кемтар балаларға әлеуметтік қызмет көрсету ережесін және Үйде кемтар балаларға қызмет көрсету жөніндегі әлеуметтік көмек бөлімшелері туралы ережені бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2003 жылғы 7 шілдедегі N 139 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 3 қаңтардағы N 1 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті 2008 жылғы 22 қаңтардағы N 1664 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 25 тамыздағы N 279 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011.08.25 N 279 Қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңы 27 бабы 2 тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 Заңы 28-бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Үйде кемтар балаларға әлеуметтік қызмет көрсету ережесін және Үйде кемтар балаларға қызмет көрсету жөніндегі әлеуметтік көмек бөлімшелері туралы ережені бекіту туралы" облыс әкімдігінің  2003 жылғы 7 шілдедегі (2003 жылғы 6 тамыз Солтүстік Қазақстан өңірлік мемлекеттік тіркеу тізілімінің бөлімшесінде N 990 болып тіркелді, 2003 жылғы 18 тамыз "Солтүстік Қазақстан" газетінде, 2003 жылғы 18 тамыз "Северный Казахстан" газетінде жарияланды) N 139 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
5 тармақта "еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау" деген сөздер "жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар" деген сөздермен ауыстырлысын;
6 тармақта "Омаров Ж.Ы." деген сөздер "Нұрақаев Е.Е."»деген сөздермен ауыстырылсын;
аталған қаулымен бекітілген Үйде кемтар балаларға әлеуметтік қызмет көрсету ережесінде:
6 тармақта "еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау бөлімінің (басқарамасының)" деген сөздер "жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің" деген сөздермен ауыстырлысын;
аталған қаулымен бекітілген Үйде кемтар балаларға қызмет көрсету жөніндегі әлеуметтік көмек бөлімшелері туралы ережеде:
1 тармақта "еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау бөлімі (басқарамасы)" деген сөздер "жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген сөздермен ауыстырлысын;
17 тармақта "еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау бөлімінің (басқарамасының)" деген сөздер "жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің" деген сөздермен ауыстырлысын;
20 тармақта "еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау бөлімдері (басқарамалары)" деген сөздер "жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдері" деген сөздермен ауыстырлысын;
21 тармақта "аудандық (қалалық) еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау бөлімінің (басқарамасының)" деген сөздер "аудандық (қалалық) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі бастығының" деген сөздермен ауыстырлысын;
25 тармақта "еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау бөлімі (басқарамасы)" деген сөздер "жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген сөздермен ауыстырлысын.

О внесении изменений в постановление акимата области от 7 июля 2003 года N 139 "Об утверждении Правил социального обслуживания на дому детей с ограниченными возможностями и Положения об отделении социальной помощи на дому по обслуживанию детей с ограниченными возможностями"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 3 января 2008 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 января 2008 года N 1664. Утратило силу - постановлением Акимата Северо-Казахстанской области от 25 августа 2011 года N 279
Сноска. Утратило силу - постановлением Акимата   Северо-Казахстанской области от 25.08.2011 N 279
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 "О нормативных правовых актах" акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 7 июля 2003 года  N 139 "Об утверждении Правил социального обслуживания на дому детей с ограниченными возможностями и Положения об отделении социальной помощи на дому по обслуживанию детей с ограниченными возможностями"»(зарегистрировано в Северо-Казахстанском региональном разделе реестра государственной регистрации 6 августа 2003 года за N 990, опубликовано в газетах "Солтүстік Қазақстан" от 18 августа 2003 года, "Северный Казахстан"»от 18 августа 2003 года) следующие изменения:
в пункте 5 слова "труда, занятости и социальной защиты населения" заменить словами "координации занятости и социальных программ";
в пункте 6 слова "Омарова Ж.И."»заменить словами "Нуракаева Е.Е.";
в Правилах социального обслуживания на дому детей с ограниченными возможностями, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 6 слова "отдела (управления) труда, занятости и социальной защиты населения"»заменить словами "отдела занятости и социальных программ";
в Положении об отделении социальной помощи на дому по обслуживанию детей с ограниченными возможностями, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 1 слова "отделу (управлению) труда, занятости и социальной защиты населения" заменить словами "отделу занятости и социальных программ";
в пункте 17 слова "отдела (управления) труда, занятости и социальной защиты населения"»заменить словами "отдела занятости и социальных программ";
в пункте 20 слова "отделов (управлений) труда, занятости и социальной защиты населения"»заменить словами "отделов занятости и социальных программ";
в пункте 21 слова "районного (городского), отдела (управления) труда, занятости и социальной защиты населения"»заменить словами "начальника районного (городского) отдела занятости и социальных программ";
в пункте 25 слова "отдел (управление) труда, занятости и социальной защиты населения"»заменить словами "отдел занятости и социальных программ".

2. Осы қаулы оны алғаш рет ресми жарияланғаннан күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области