"2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 4/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2008 жылғы 18 наурыздағы N 5/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 14 сәуірде N 1671 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 18 маусымда N 26/15 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.06.18 N 26/15 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548-П Бюджеттік кодексінің 115-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2007 жылғы 29 желтоқсанда N 1663 нормативтік-құқықтық актілерді Мемлекеттік тіркеу реестірінің Өңірлік бөлімінде тіркелген және 2008 жылғы 11 қаңтарда "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан" газеттерінде жарияланған "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 4/2 облыстық мәслихаттың IV шақырылымының төртінші сессиясы шешіміне мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
"51 272 747" цифрлары "52 243 399" цифрларымен ауыстырылсын;
"4 992 439" цифрлары "5 895 160" цифрларымен ауыстырылсын;
"169 513" цифрлары "214 331" цифрларымен ауыстырылсын;
"46 110 795" цифрлары "46 133 908" цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
"50 249 071" цифрлары "51 802 974" цифрларымен ауыстырылсын;
3) тармақшада
"1 023 676" цифрлары "440 425" цифрларымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
"1 287 300" цифрлары "747 497" цифрларымен ауыстырылсын;
"1 289 000" цифрлары "789 000" цифрларымен ауыстырылсын;
"1 700" цифрлары "41 503" цифрларымен ауыстырылсын;
5) тармақшада
"25 376" цифрлары "151 329" цифрларымен ауыстырылсын;
"33 000" цифрлары "159 150" цифрларымен ауыстырылсын;
"7 624" цифрлары "7 821" цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшада
"-289 000" цифрлары "-458 401" цифрларымен ауыстырылсын;
7) тармақшада
"289 000" цифрлары "458 401" цифрларымен ауыстырылсын.
2 тармақтағы:
2 азатжолы алып тасталсын;
3 азатжолындағы төмен тұрған бюджеттерге есептелген сомаларды алып тастағанда сөздері алып тасталсын;
3 тармақ алып тасталсын;
мына мазмұндағы 6.1., 6.2., 6.3. тармақтармен толықтырылсын:
"6.1. 4 қосымшаға сәйкес жыл басында қалыптасқан облыстық бюджет қаражаттарының бос қалдықтары есебінен облыстық бюджеттің шығыстарына 135 314 мың теңге бөлінсін.

О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2007 года N 4/2 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 18 марта 2008 года N 5/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 апреля 2008 года N 1671. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 18 июня 2010 года N 26/15
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 18.06.2010 г. N 26/15
В соответствии с пунктом 1 статьи 115 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-П, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, областной маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение областного маслихата четвертой сессии IV созыва от 13 декабря 2007 года N 4/2 "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрированное в Региональном разделе в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1663 от 29 декабря 2007 года и опубликованное 11 января 2008 года в газетах "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан", изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры "51 272 747" заменить цифрами "52 243 399";
цифры "4 992 439" заменить цифрами "5 895 160";
цифры "169 513" заменить цифрами "214 331";
цифры "46 110 795" заменить цифрами "46 133 908";
подпункте 2)
цифры "50 249 071" заменить цифрами "51 802 974";
подпункте 3)
цифры "1 023 676" заменить цифрами "440 425";
подпункте 4)
цифры "1 287 300" заменить цифрами "747 497";
цифры "1 289 000" заменить цифрами "789 000";
цифры "1 700" заменить цифрами "41 503";
подпункте 5)
цифры "25 376" заменить цифрами "151 329";
цифры "33 000" заменить цифрами "159 150";
цифры "7 624" заменить цифрами "7 821";
подпункте 6)
цифры "- 289 000" заменить цифрами "-458 401";
подпункте 7)
цифры "289 000" заменить цифрами "458 401".
в пункте 2:
абзац 2 исключить;
в абзаце 3 слова "за исключением сумм, зачисляемых в нижестоящие бюджеты" исключить;
пункт 3 исключить;
дополнить пунктами 6.1., 6.2., 6.3. следующего содержания:
"6.1. Выделить за счет свободных остатков средств областного бюджета, сложившихся на начало года, на расходы областного бюджета 135 314 тыс. тенге согласно приложению 4.

6.2. Облыстық бюджет кірістеріне түсімдер 90 241,4 мың теңге сомада көзделсін, соның ішінде:
"Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына облыстық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)" 201703 коды бойынша 2 228,8 мың теңге сомада;
"Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы" 206107 коды бойынша 42 589,1 мың теңге сомада;
"Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару" 401202 коды бойынша 5 423,5 мың теңге сомада;
"Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына облыстық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу" 501103 коды бойынша 40 000 мың теңге сомада
және 5 қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттің шығыстарына жіберілсін;
6.3. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық бюджеттерге 582 596 мың теңге сомада нысаналы трансферттер көзделсін.
Көрсетілген сомалардың аудандық бюджеттерге бөлінуі облыс әкімдігінің 2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы мәслихат шешімін іске асыру туралы қаулысымен айқындалады";
8 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"Ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт азаматтық қызметшілеріне қызметтің осы түрлерімен қалалық жерде айналысатын азаматтық қызметшілердің лауазымдық жалақылары және тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайыздан кем емес көтерілген лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін"
12 тармақта:

6.2. Предусмотреть поступления в доход областного бюджета в сумме 90 241,4 тыс. тенге, в том числе:
по коду 201703 "Вознаграждения (интересы) по бюджетным кредитам, выданным из областного бюджета местным исполнительным органам районов (городов областного значения)" в сумме 2 228,8 тыс. тенге;
по коду 206107 "Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета" в сумме 42 589,1 тыс. тенге;
по коду 401202 "Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов" в сумме 5 423,5 тыс. тенге;
по коду 501103 "Погашение бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета местным исполнительным органам районов (городов областного значения)" в сумме 40 000 тыс. тенге
и направить на расходы областного бюджета согласно приложению 5;
6.3. Предусмотреть в областном бюджете на 2008 год целевые  трансферты районным бюджетам в сумме 582 596 тыс. тенге.
Распределение указанных сумм районным бюджетам определяется постановлением акимата области о реализации решения маслихата об областном бюджете на 2008 год";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"Установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности";
в пункте 12:

120 290
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
169 203
024
Техникалық және кәсіби білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 224 323
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
367 167
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
291 407
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
238 276
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
56 447
116
Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту
7 000
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
1 797 915
005
Білім беру объектілерін дамыту
1 797 915
5
Денсаулық сақтау
15 359 072
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
11 836 018
001
Денсаулық сақтау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
60 008
004
Бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарының жолдамасы бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
5 588 101
005
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қан, оның құрамдас бөліктері мен препараттарын өндiру
115 045
006
Ана мен баланы қорғау
66 559
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
16 671
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
7 199
009
Әлеуметтік-елеулі және айналадағылар үшін қауіп төндіретін аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
1 539 576
010
Халыққа бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету
3 215 426
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету
303 829
012
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмек көрсету
19 353
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
21 910
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
332 653
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
12 743
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
718
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16 825
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету

120 290
018
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
169 203
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 224 323
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
367 167
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
291 407
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
238 276
113
Трансферты из местных бюджетов
56 447
116
Развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства
7 000
271
Департамент (Управление) строительства
1 797 915
005
Развитие объектов образования
1 797 915
5
Здравоохранение
15 359 072
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
11 836 018
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) здравоохранения
60 008
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения
5 588 101
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
115 045
006
Охрана материнства и детства
66 559
007
Пропаганда здорового образа жизни
16 671
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
7 199
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально значимыми заболеваниями и заболеваниями, представляющими опасность для окружающих
1 539 576
010
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
3 215 426
011
Оказание скорой и неотложной помощи
303 829
012
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
19 353
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
21 910
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
332 653
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
12 743
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
718
018
Обеспечение деятельности  информационно-аналитических центров
16 825
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами

55 979
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
55 979
оның ішінде:
СҚО ІІД кинологиялық қызмет Орталығын салу
43 979
Уәлиханов ауданындағы Кішкенекөл ауылының УҰО салуды аяқтау
12 000
04
Бiлiм беру
1 797 915
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
1 797 915
005
Білім беру объектілерін дамыту
1 797 915
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
872 820
оның ішінде:
Мамлют ауданының Мамлют қаласында 400 орынға арналған ұйықтайтын корпусы бар 200 орындық мемлекеттік тілде оқытатын мектеп-интернат салу
580 700
Ғ.Мүсірепов ауданы Пески селосында 250 орындық орта  мектеп салу
100 000
Петропавловск қаласында Победа-Уәлиханов көшесі бойынан бассейні бар 320 орындық балабақша салу
85 000
Петропавл қаласының Победа көшесі бойынан бассейні бар 320 орындық балабақша салу
107 120
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
925 095
оның ішінде:
Аққайың ауданы, Смирново с. N 3 орта мектебіне қосымша құрылыс салу (спорт залы)
32 182
Есіл ауданы, Ақтас с. қазақ тілінде оқытатын 90 орындық негізгі мектеп салу
217 416
М.Жұмабаев ауданы, Хлеборобное с. 90 орындық орта мектеп салу
151 169
Қызылжар ауданы, Кондратовка с. 180 орындық орта мектеп салу
243 656
Ғ.Мүсірепов ауданы, Буденое с. 90 орындық орта мектеп салу
80 000
Айыртау ауданы, Кириловка с. 240 орындық орта мектеп салу
88 849
Уәлиханов ауданы, Береке с. 80 орындық негізгі мектеп салу
81 823
М.Жұмабаев ауданы Сарытомар с. мектеп ғимаратын мектеп жанындағы интернатқа реконструкциялау
30 000
05
Денсаулық сақтау
2 902 400
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
2 902 400
007
Денсаулық объектілерін дамыту
2 902 400
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
2 655 200
оның ішінде:
Петропавл қаласында облыстық қан орталығын салу
1 009 000
Петропавл қаласында ауысымда 500 адам қабылдайтын қалалық емхана салу
185 200
Жамбыл ауданындағы Пресновка ауылында 90 адам қабылдайтын 100 төсектік туберкулезге қарсы ауданаралық диспансер салу
424 000
Ғ. Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим селосында 90 адам қабылдайтын емханасы бар 100 төсектік туберкулезге қарсы ауданаралық диспансер салу
424 000
Аққайың ауданы Смирнов ауылында ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхана салу
306 500
Есіл ауданы Явленка ауылында ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхана салу
306 500
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
247 200
оның ішінде:
Аққайың ауданы, Ленинское с. дәрігерлік амбулатория салу
61 800
Жамбыл ауданы, Троицкое с. дәрігерлік амбулатория салу
61 800
М.Жұмабаев ауданы, Полтавка с. дәрігерлік амбулатория салу
61 800
Тайынша ауданы, Макашевка с. дәрігерлік амбулатория салу
61 800
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

55 979
003
Развитие объектов органов внутренних дел
55 979
в том числе:
Строительство Центра кинологической службы департамента внутренних дел СКО
43 979
Завершение строительства ИВС в с.Кишкенеколь Уалихановского района
12 000
04
Образование
1 797 915
271
Департамент (Управление) строительства
1 797 915
005
Развитие объектов образования
1 797 915
За счет трансфертов из республиканского бюджета
872 820
в том числе:
Строительство школы-интерната с государственным языком обучения на 400 мест со спальным корпусом на 200 мест в городе Мамлютка Мамлютского района
580 700
Строительство средней школы на 250 мест в селе Пески района Габита Мусрепова
100 000
Строительство детского сада на 320 мест по улице Победы-Уалиханова в городе Петропавловске
85 000
Строительство детского сада на 320 мест с бассейном по улице Победы в городе Петропавловске
107 120
За счет средств местного бюджета
925 095
в том числе:
Строительство пристройки (спортивного зала) к средней школе N 3 в с.Смирново Аккайынского района
32 182
Строительство школы на 90 мест с казахским языком обучения в с.Актас Есильского района
217 416
Строительство средней школы на 90 мест в с.Хлеборобное района М.Жумабаева
151 169
Строительство средней школы на 180 мест в с.Кондратовка Кызылжарского района
243 656
Строительство средней школы на 90 мест в с.Буденное района Г.Мусрепова
80 000
Строительство средней школы на 240 мест в с.Кирилловка Айыртауского района
88 849
Строительство школы на 80 мест в с.Береке Уалихановского района
81 823
Реконструкция здания школы под пришкольный интернат в с.Сарытомар района М.Жумабаева
30 000
05
Здравоохранение
2 902 400
271
Департамент (Управление) строительства
2 902 400
007
Развитие объектов здравоохранения
2 902 400
За счет трансфертов из республиканского бюджета
2 655 200
в том числе:
Областной центр крови в городе Петропавловске
1 009 000
Городская поликлиника на 500 посещений в смену в городе Петропавловске
185 200
Межрайонный противотуберкулезный диспансер на 100 коек с поликлиникой на 90 посещений в смену в селе Пресновка Жамбылского района
424 000
Межрайонный противотуберкулезный диспансер на 100 коек с поликлиникой на 90 посещений в смену в селе Новоишимское района имени Г. Мусрепова
424 000
Районная поликлиника на 250 посещений в смену в селе Смирново Аккайынского района
306 500
Районная поликлиника на 250 посещений в селе Явленка Есильского района
306 500
За счет средств местного бюджета
247 200
в том числе:
Строительство врачебной амбулатории в с.Ленинское Аккайынского района
61 800
Строительство врачебной амбулатории в с. Троицкое Жамбылского района
61 800
Строительство врачебной амбулатории в с.Полтавка района М. Жумабаева
61 800
Строительство врачебной амбулатории в с.Макашевка Тайыншинского района
61 800
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

1 796 000
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
1 796 000
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
447 000
оның ішінде:
Петропавл қаласы
447 000
012
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін даму трансферттері
1 325 000
оның ішінде:
Петропавл қаласы
1 325 000
оның ішінде:
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
1 025 000
инженерлік желілерді реконструкциялау мен жөндеуге
300 000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
24 000
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
24 000
оның ішінде:
Уәлиханов ауданы Кішкенекөл с.автовокзал салу
24 000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
130 763
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
130 763
017
Дене шынықтыру және спорт объектілерін дамыту
130 763
оның ішінде:
Петропавл қ. спортта дарынды балаларға арналған мектеп-интернатының спорт залын салу
62 000
ҚР ІІМ Петропавл қ, Я.Гашека, 20 спорт-сауықтыру кешенінің құрылыс жұмыстарын аяқтау
43 763
Петропавл қ. дене шынықтыру-сауықтыру кешеніне әкімшілік-шаруашылық корпусын салу
25 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1 824 409
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
1 824 409
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
87 000
оның ішінде:
Шал ақын ауданы, Сергеевка қ. арын коллекторын реконструкциялау
87 000
029
Сумен қамтамасыз ету жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
1 737 409
оның ішінде:
Уәлиханов және Ақжар аудандарының ауылдық елді мекендерін сумен жабдықтау (II кезек). "Чехово ауылында 2 көтергішті су тарту-сорғы станциясы" Уәлиханов ауданы Чехово селосы
104 802
Жамбыл ауданының қусталық бұрғылау су тоғанының құрылысы (II кезең). Жамбыл ауданы Светлое, Матросово; Екатериновка, Чапаево, Сәбит, Святодуховка, Зеленая роща ауылдарындағы Екатериновка жер асты сулары учаскесі
103 346
М.Жұмабаев ауданы Булаев қаласындағы су құбырларының таратушы желілерін қайта жаңарту
169 491
Шал ақын ауданы Сергеевка қаласын сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту
94 927
Қызылжар ауданы Бескөл ауылының тарату желісін қайта құру
300 000
Ғ. Мүсірепов ауданы Новоишимское селосындағы су құбырлары торларын қайта жөндеу және өркендету

1 796 000
271
Департамент (Управление) строительства
1 796 000
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
447 000
в том числе:
г.Петропавловск
447 000
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 325 000
в том числе:
г. Петропавловск
1 325 000
в том числе:
на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 025 000
на ремонт и реконструкцию инженерных сетей
300 000
30
Развитие объектов коммунального хозяйства
24 000
Реализация программы за счет средств местного бюджета
24 000
в том числе:
Строительство автовокзала в с. Кишкенеколь Уалихановского района
24 000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
130 763
271
Департамент (Управление) строительства области
130 763
017
Развитие объектов физической культуры и спорта
130 763
в том числе:
Строительство спортивного зала школы-интерната для одаренных в спорте детей в г.Петропавловске
62 000
Завершение работ по строительству спортивно-оздоровительного комплекса по ул. Я.Гашека, 20 в г.Петропавловске МВД РК
43 763
Строительство административно-хозяйствен-
ного корпуса физкультурно-оздоровительного комплекса в г.Петропавловске
25 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1 824 409
271
Департамент (Управление) строительства области
1 824 409
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
87 000
в том числе:
Реконструкция напорного коллектора в г.Сергеевка района Шал акына
87 000
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
1 737 409
в том числе:
Водоснабжение сельских населенных пунктов Уалихановского и Акжарского районов (II-я очередь) Северо-Казахстанской области. Водовод "Водозабор-насосная станция 2 подъема в селе Чехово". Село Чехово Уалихановского района
104 802
Строительство кустовых скважинных водозаборов в Жамбылском районе (IIя очередь) Северо-Казахстанской области. Екатериновский участок подземных вод сел Светлое, Матросово, Екатериновка, Чапаево, Сабит, Святодуховка, Зеленная Роща Жамбылского района
103 346
Реконструкция разводящих сетей водопровода в городе Булаево района М. Жумабаева
169 491
Реконструкция системы водоснабжения в городе Сергеевка района Шал акына
94 927
Реконструкция разводящих сетей с.Бишкуль Кызылжарского района
300 000
Развитие и реконструкция водопроводных сетей в с.Новоишимское района Г.Мусрепова