Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға, 2008 жылғы көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға субсидиялар көлемін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 2 сәуірдегі N 8 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 30 сәуірде N 1673 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2015 жылғы 1 шілдедегі N 1.14-7/1840 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 01.07.2015 N 1.14-7/1840 хаты).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңы 29 бабы 2 тармағына және "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға, 2008 жылғы көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін, қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға субсидиялар төлеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 41 қаулысына сәйкес облыс әкімі ШЕШТІ:
1. Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға, 2008 жылғы көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидия көлемі облыс аудандары бойынша қосымшаға сәйкес бекітілсін (бұдан әрі - субсидиялар).
2. Аудандар әкімдері мен ауыл шаруашылығы департаменті субсидияны төлеуге арналған бюджеттік қаражаттың мақсатты пайдалануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.С. Ескендіровке жүктелсін.

Об утверждении объемов субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ на 2008 год
Решение акима Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2008 года N 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 апреля 2008 года N 1673. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 1 июля 2015 года N 1.14-7/1840)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 01.07.2015 N 1.14-7/1840).
В соответствии с пунктом 2 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 января 2008 года N 41 "Об утверждений Правил выплаты субсидий сельскохозяйственным товаропроизводителям на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ на 2008 год" аким области РЕШИЛ:
1. Утвердить по районам области объемы субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ на 2008 год согласно приложению (далее - субсидии).
2. Акимам районов, департаменту сельского хозяйства обеспечить целевое использование бюджетных средств на выплату субсидий.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима области Ескендирова С.С.

4. Осы шешім бірінші рет ресми жариялағаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Oблыс әкімі
Облыс әкімінің 2008 жылғы
2 сәуірдегі N 8 шешіміне
1-қосымша
Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын
арттыруға, 2008 жылғы көктемгі егіс және егін жинау
жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағармай материалдары
мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын
арзандатуға субсидиялар көлемін облыс аудандары бойынша бөлу
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2008.12.04 N 32 Шешімдерімен (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Аудандар
Субсидия сомасы
Соның ішінде дақылдар бойынша
дәнді
майлы
азық
картоп
көкөніс және бақшалық
Айыртау

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Приложение
к решению акима области
от 2 апреля 2008 года N 8
Распределение по районам области объемов субсидий
на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других весенне-полевых
и уборочных работ на 2008 год
Сноска. Приложение в редакции решения акима Северо-Казахстанской области от 4.12.2008 г. N 32 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Районы
Сумма субсидий
в том числе по культурам
зерно-
вые
маслич-
ные
кормовые
карто-
фель
овощи и бахче-
вые
Айыртауский