Солтүстік Қазақстан облысының кейбір елді мекендерін тарату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімі және мәслихаты 2008 жылғы 5 маусымдағы N 160 қаулысы қабылдады. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 9 шілдеде N 1680 тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық орналасуы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11 бабы 3 тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағы 4 тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысының кейбір елді мекендері қосымшаға сәйкес таратылсын.
2. Осы қаулы мен шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Билялов
Облыстық мәслихаттың
ҮІІ сессиясының төрағасы А. Курленя
Облыстық әкімдіктің 2008 жылғы 5 маусымдағы N 160 қаулысына 2008 жылғы 5 маусымдағы N 7/10 облыстық мәслихаттың шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысының әкімшілік-аумақтық бірліктерін қысқарту тізімі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 14.11.2017 № 452 және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 14.11.2017 № 16/4 бірлескен қаулысы мен шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
р/р
Ауданның
атауы
Ауылдық
округ атауы
Қысқартылған
елді
мекеннің атауы
Халық
саны
1
Ақжар
Совхозный
Бауырқамыс
0
2
Ақжар
Майский
Жаңатұрмыс
0
3
Ақжар
Майский
Найзатомар
0
4
Аққайың
Қиялы
Земледельческое
0
5
Жамбыл
Майбалық
Октябрь
0
6
Жамбыл
Қайранкөл
Целинное
0
7
Ғабит Мүсірепов атындағы
Гаршин
Теңдік (Рыбинка)
0
8
Қызылжар
Виноградов
Сергино
0
9
Мағжан Жұмабаев
Конюхов
Воскресеновка
0
10
Тайынша
Краснополяна
Волынское
0
11
Тайынша
Краснополяна
Ростовка
0
12
Тимирязев
Ленин
Куба
0
13
Уәлиханов
Көктерек
Тоспа
0

Об упразднении некоторых населенных пунктов Северо-Казахстанской области
Совместное постановление акимата и решение маслихата Северо-Казахстанской области от 5 июня 2008 года N 160. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 июля 2008 года N 1680.
В соответствии с подпунктом 3 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВИЛ и Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Упразднить некоторые населенные пункты Северо-Казахстанской области согласно приложению.
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области С. Билялов
Председатель VII cессии
областного маслихата А. Курленя
Приложение
к постановлению областного акимата от 5 июня 2008 года N 160 и к решению областного маслихата от 2 июня 2008 года N 7/10
Список
упраздненных административно-территориальных единиц Северо-Казахстанской области
Сноска. Приложение - в редакции совместного постановления акимата Северо-Казахстанской области от 14.11.2017 № 452 и решения Северо-Казахстанского областного маслихата от 14.11.2017 № 16/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Наименование
района
Наименование
сельского
округа
Наименование
упраздненного
населенного
пункта
Численность
населения
1
Акжарский
Совхозный
Бауыркамыс
0
2
Акжарский
Майский
Жанатурмыс
0
3
Акжарский
Майский
Найзатомар
0
4
Аккайынский
Киялинский
Земледельческое
0
5
Жамбылский
Майбалыкский
Октябрь
0
6
Жамбылский
Кайранкольский
Целинное
0
7
Имени Габита Мусрепова
Гаршинский
Тендык (Рыбинка)
0
8
Кызылжарский
Виноградовский
Сергино
0
9
Магжана Жумабаева
Конюховский
Воскресеновка
0
10
Тайыншинский
Краснополянский
Волынское
0
11
Тайыншинский
Краснополянский
Ростовка
0
12
Тимирязевский
Ленинский
Куба
0
13
Уалихановский
Коктерекский
Тоспа
0