"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен жеке тұлғаларға көрсетілетін "Кәмелетке толмаған балаларға тиесілі тұрғын үй алаңын ауыстыруға немесе сатуға рұқсат беру үшін нотариалды кеңсеге анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 1 шілдедегі N 170 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 12 тамызда N 13-3-75 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігінің 2009 жылғы 14 тамызда N 197 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігінің 2009.08.14 N 197 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының «Әкімшілік рәсімдер туралы» Заңының 9-1-бабының 2, 3-тармақтарына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысымен бекітілген жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету Тізімі және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы «Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы» № 558 қаулысының 2-тармағы негізінде және мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасын жоғарылату мақсатында аудан әкімі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесімен жеке тұлғаларға көрсетілетін «Кәмелетке толмаған балаларға тиесілі тұрғын үй алаңын ауыстыруға немесе сатуға рұқсат беру үшін нотариалды кеңсеге анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты бекітілсін.
2. Аудан әкімінің құқықтық мәселелері жөніндегі кеңесшісі (Галиаскарова А.В.) осы қаулының Айыртау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Н.В.Кислинаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш арнайы жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е. Айнабеков
Айыртау ауданы әкімдігінің
2008 жылғы 1 шілдедегі
№ 170 қаулысымен бекітілген
«Кәмелетке толмаған балаларға тиесілі тұрғын үй алаңын ауыстыруға немесе сатуға рұқсат беру үшін нотариалды кеңсеге анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Осы стандарт «Кәмелетке толмаған балаларға тиесілі тұрғын үй алаңын ауыстыруға немесе сатуға рұқсат беру үшін нотариалды кеңсеге анықтама берудегі» мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін анықтайды.

Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Выдача справок в нотариальную контору для разрешения обмена или продажи жилой площади, принадлежащей несовершеннолетним детям" оказываемой государственным учреждением "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области" физическим лицам
Постановление Айыртауского района Северо-Казахстанской области N 170 от 1 июля 2008 года. Зарегистрировано Управлением юстиции Айыртауского района Северо-Казахстанской области 12 августа 2008 года N 13-3-75. Утратило силу - постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 14 августа 2009 года N 197
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 14.08.2009 N 197
В соответствии с пунктами 2, 3 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", на основании Реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим, лицам, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561, пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги" и в целях повышения качества оказания государственных услуг акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить стандарт оказания государственной услуги "Выдача справок в нотариальную контору для разрешения обмена или продажи жилой площади, принадлежащей несовершеннолетним детям" оказываемой государственным учреждением "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области" физическим лицам.
2. Советнику акима района по правовым вопросам (Галиаскарова А.В.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Управлении юстиции Айыртауского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Кислину Н.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Аким района                                Е.Айнабеков
Утвержден
постановлением акимата
Айыртауского района от
1 июля 2008 года № 170
Стандарт оказания государственной услуги «Выдача справок в нотариальную контору для разрешения обмена или продажи жилой площади, принадлежащей несовершеннолетним детям»
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по выдаче справок в нотариальную контору для разрешения обмена или продажи жилой площади, принадлежащей несовершеннолетним детям.

2. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
З. Мемлекеттік қызмет көрсету Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 қыркүйектегі № 1346 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы қорғаншылық және қамқоршылық органдары туралы Ережесінің 18-тармағының 10) тармақшасы негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесімен іске асырылады, заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, Ықшам ауданы-20. Электрондық мекені asel55@yandex.ru телефон (8 71533) 27461.
5. Тұтынушы алатын көрсетілетін мемлекеттік қызметті көрсетуді аяқтау нысаны (нәтижесі) Кәмелетке толмаған балаларға тиесілі тұрғын үй алаңын ауыстыруға немесе сатуға рұқсат беру үшін нотариалды кеңсеге анықтама беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетіледі:
1) 18 жасқа дейінгі балалары бар Қазақстан Республикасының азаматтарына;
2) 18 жасқа дейінгі балалары бар, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын және түрып қайту рұқсаты бар оралмандар, шетелдіктер, азаматтығы жоқ тұлғаларға;
3) Ата-анасының қамқорлығынсыз қалған кәмелеттік жасқа толмаған балалардың қорғаншысы және қамқоршысы болып табылатын Қазақстан Республикасының азаматтарына.
7.Мемлекеттік қызмет көрсетілу келесі мерзімдерде ұсынылады:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін өтінуші қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
30 күннен артық емес;
2) мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт: 40 минуттан аспауы тиіс;
3) құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт: 40 минуттан аспауы тиіс.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету ақысыз болып табылады.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі және қажетті құжаттар туралы, және де оларды толтыру үлгілері туралы толық ақпарат, сондай-ақ олардың үлгілердің толтыру арнайы жергілікті ақпараттық стенділерде орналасады: «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі», мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, ықшам ауданы, № 20 үй, телефон (871533) 27461, электронды пошта мекен-жайы: asel55@yandex.ru.
10. Жұмыс кестесі: дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін. Қабылдау алдын ала жазбасыз және жедел қызмет көрсету реттік тәртіппен жүзеге асырылады.
11. Аудан білім бөлімінің үй-жайы күту залымен, құжаттарды толтыру орнымен, қажетті құжаттар тізбесі қойылған стендтерімен және оларды толтыру үлгілерімен, нормалық құқықтық актілер үзінділерімен қамтамасыз етілген.

2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 10) пункта 18 Положения об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года № 1346.
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты аsel55@yandex.ru.
5. Формой завершения (результата) оказываемой государственной услуги является выдача справки в нотариальную контору для разрешения обмена или продажи жилой площади, принадлежащей несовершеннолетним детям.
6. Государственная услуга оказывается:
1) гражданам Республики Казахстан, имеющим несовершеннолетних детей до 18 лет;
2) оралманам, иностранцам, лицам без гражданства, имеющим вид на жительство и постоянно проживающим в Республике Казахстан, имеющим несовершеннолетних детей до 18 лет;
3) гражданам Республики Казахстан, являющимся опекунами и попечителями несовершеннолетних детей, оставшихся детей без попечения родителей.
7. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи заявителем необходимых документов для получения государственной услуги: не более 30 дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов для получения государственной услуги: не более 40 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов: не более 40 минут.
8. Государственная услуга является бесплатной.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах, а также образцы их заполнения располагаются в официальных, местных источниках информации на стендах, расположенных в государственном учреждении «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты аsel55@yandex.ru.
10. График работы: с понедельника по пятницу с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Условия места предоставления услуги - зал ожидания и кабинет оформления документов, которые оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения, выдержками (выписками) из нормативно-правовых актов.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берушіден талап етілетін құжаттар:
1) жеке тұлғаның өтініші;
2) жеке бастың куәлік құжаты (көшірмесі);
3) нәрестенің туу туралы куәлігі (көшірмесі);
4) заң бойынша мұра құқығы туралы куәлік немесе нәресте мүлігінің жеке меншігін немесе оның үлесін растайтын құжаттар;
5) тұрғын үй алаңына құжат (көшірмесі);
6) 10 және одан үлкен жастағы нәрестенің келісімі;
13. Бланктер «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесімен беріледі, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, ықшам ауданы, № 20 үй, телефон (871533) 27461, электронды пошта мекен-жайы: asel55@yandex.ru.
14. Толтырылған құжаттар «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесімен беріледі, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, ықшам ауданы, № 20 үй, телефон (871533) 27461, электронды пошта мекен-жайы: asel55@yandex.ru
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды ұсынған соң, мемлекеттік қызметті тұтынушыға қабылдау күні және орындалу мерзімі, өтініш қабалдаған маманның фамилиясы, аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
16. Қызмет көрсету тәсілі - жеке бару.
17. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту негіздері:
1) өтініш берушінің осы стандарттың 12 тармағында көрсетілген құжаттарды толық бермеуі;
2) берілген құжаттардың сәйкессіздігі.
3. Жұмыс қағидалары
18. Аудан білім бөлімінің қызметі адамның конституциялық құқықтарын сақтауға, қызметтік парызын орындаудағы заңдылыққа, мемлекеттік қызметкерлер ар-намыс Кодексіне негізделген және сыпайылық көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат, тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету, тұтынушы белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету қағидасымен жүзеге асырылады.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері Үлгі стандартқа қосымша сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік мекеменің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасының және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Ұсынылған мемлекеттік қызметтің сапасыз көрсетілгені бойынша «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің мамандарының іс-әрекетіне шағымдар болған жағдайда, олар шағым бере алады:

2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги заявитель представляет:
1) заявление физического лица;
2) документ, удостоверяющий личность (копия);
3) свидетельство о рождении ребенка (копия);
4) свидетельство о праве на наследство по закону или документы, подтверждающие право собственности ребенка на имущество или его долю;
5) документ на жилую площадь (копия);
6) согласие ребенка 10 и старше лет.
13. Бланки заявлений выдаются государственным учреждением «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты аsel55@yandex.ru.
14. Заполненные документы сдаются в государственное учреждение «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты аsel55@yandex.ru.
15. После предъявления всех необходимых документов для получения государственной услуги, потребителю государственной услуги выдается талон с указанием даты принятия и срока исполнения, фамилия и инициалы специалиста принявшего заявление.
16. Способ оказания услуги - личное посещение.
17. В предоставлении государственной услуги может быть отказано:
1) непредставление заявителем документов, указанных в пункте 12 настоящего стандарта;
2) несоответствие представленных документов.
3. Принципы работы
18. Деятельность государственного учреждения «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области» основывается на соблюдении конституционных прав человека, законности при исполнении служебного долга, Кодекса чести государственных служащих и осуществляется на принципах вежливости, предоставления исчерпывающей информации, обеспечении ее сохранности, защиты и конфиденциальности.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности, которые указаны в приложении к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственной услуги, по которым оценивается работа государственного учреждения, оказывающего государственную услугу, ежегодно утверждаются специально созданной рабочей группой.
5. Порядок обжалования
21. В случае имеющихся претензий по качеству предоставления государственной услуги жалоба на действия специалистов государственного учреждения «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области» подается на имя:

«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығына, мекен-жайы:150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, ықшам ауданы, № 20 үй, телефон (871533) 27461, электронды пошта мекен-жайы asel55@yandex.ru.
Аудан әкіміне, мекен-жайы: 150100 Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, Шоқан Уәлиханов атындағы көшесі, 44, телефон (8 71533)21102. Электрондық мекені: airtay-akimat@mail.kz;
«Солтүстік Қазақстан облысы білім Департаменте мемлекеттік мекемесінің бастығына, занды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, телефон (87152) 463432. Электрондық мекені: obldosko@mail.kz.
Таласты сұрақтар азаматтық соттық іс жүргізу тәртібімен шешіледі.
22. Шағымдар почта бойынша немесе жұмыс күндері қолма қол қабылдау бөлмесі арқылы жазбаша түрде қабылданады:
1) «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығына, заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, ықшам ауданы 20. Электрондық мекені asel55@yandex.ru телефон (8 71533) 27461.
2) жоғарыда көрсетілген мекемелер:
«Солтүстік Қазақстан облысы білім Департаменте мемлекеттік мекемесі, заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, телефон (87152) 463432. Электрондық мекені: obldosko@mail.kz;
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі, заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, Шоқан Уәлиханов атындағы көшесі, 44, телефон (8 71533) 21102. Электрондық мекені: airtay-akimat@mail.kz.
Таласты сұрақтар азаматтық соттық іс жүргізу тәртібімен реттеледі.
23. Шағымдар азаматтардың өтінішін есепке алу журналында тіркелінеді. Шағымдар заңда көрсетілген мерзімдерде қаралады, нәтижесі туралы өтініш берушіге почта бойынша немесе жеке бару кезінде жазбаша түрде хабардар етіледі.
6. Байланыс ақпараты
24. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызмет көрсету үшін жауапты мамандардың мекен-жайы:
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы, заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, ықшам ауданы 20. Электрондық мекені asel55@yandex.ru телефон (8 71533) 27461.
Жұмыс кестесі: дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін. Қабылдау алдын ала жазбасыз және жедел қызмет көрсетумен реттік тәртіппен жүзеге асырылады.
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің маманы, заңды мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, ықшам ауданы 20.
Электрондық мекені: asel55@yandex.ru телефон (8 71533) 27461.
Жұмыс кестесі: дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін. Қабылдау алдын ала жазбасыз және жедел қызмет көрсетумен реттік тәртіппен жүзеге асырылады.

руководителя государственного учреждения «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты аsel55@yandex.ru.
акима района, адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица имени Шокана Валиханова, 44 телефон (871533)22648, адрес электронной почты: аіrtау-акіmаt@sко.кz.
начальника департамента образования Северо-Казахстанской области, адрес: 1500011 Северо-Казахстанская область, г.Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 58, телефон (87152) 463432, адрес электронной почты: оbldosko@mail.kz.
Спорные вопросы решаются в порядке гражданского судопроизводства.
22. Жалобы принимаются в письменном виде по почте либо нарочно в рабочие дни:
1) к начальнику государственного учреждения «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты аsel55@yandex.ru.
2) в вышестоящие организации:
государственное учреждение «Департамент образования Северо-Казахстанской области», адрес: 1500011 Северо-Казахстанская область, г.Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 58, телефон (87152) 463432, адрес электронной почты: оbldosko@mail.kz.
государственное учреждение "Аппарат акима Айыртауского района», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица имени Шокана Валиханова, 44 телефон (871533)22648, адрес электронной почты: аіrtау-акіmаt@sко.кz.
Спорные вопросы регулируются в порядке гражданского судопроизводства.
23. Принятая жалоба регистрируется в журнале регистрации обращений физических лиц. Жалобы рассматриваются в установленные законодательством сроки, о результатах заявителю сообщается в письменном виде по почте или при личном посещении.
6. Контактная информация
24. Адрес ответственных специалистов государственного учреждения «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области» за предоставляемую государственную услугу:
начальник государственного учреждения «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты аsel55@yandex.ru.
График работы: с понедельника по пятницу с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов, прием осуществляется без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
Специалист государственного учреждения «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области», адрес: 150100 Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, микрорайон, дом № 20, телефон (871533) 27461, адрес электронной почты аsel55@yandex.ru.
График работы: с понедельника по пятницу с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов, прием осуществляется без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

25. Мекен-жайы: «Айыртау ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі, 150100, Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, Ш.Уәлиханов көшесі, 44, қабылдау бөлмесінің телефоны 8(71533) 21102, электронды мекен-жайы: airtay-akimat@mail.kz
"Кәмелетке толмаған балаларға тиесілі
тұрғын үй алаңын ауыстыруға немесе
сатуға рұқсат беру үшін нотариалды
кеңсеге анықтама беру" мемлекеттік қызмет
көрсету стандартына қосымша
Кесте. Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа мен қол жетімділіктің көрсеткіштері
Көрсеткіш-
тің норматив-
тік
маңызы
Келесі жылдағы көрсеткіш-
тің
мақсаттық
маңызы
Есептік
жылдағы
көрсеткіш-
тің
ағымдық маңызы

25. Адрес: государственное учреждение «Аппарат акима Айыртауского района», 150100, Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица Ш.Уалиханова, 44, телефон приемной 8(71533) 21102, электронный адрес: аіrtау-акіmаt@sко.кz.
Приложение
к стандарту оказания
государственной услуги
"Выдача справок в нотариальную контору
для разрешения обмена или продажи
жилой площади, принадлежащей
несовершеннолетним детям"
Таблица. Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и доступности
Нормативное значение
показателя
Целевое
значение
показателя в последующем году
Текущее
значение
показателя в отчетном
году