"Патронаттық тәрбиелеуге балаларды алуға тілек білдірген отбасылардан өтініштер қабылдау" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 20 тамыздағы N 238 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Айыртау ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 3 қыркүйекте N 13-3-83 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігінің 2009 жылғы 14 тамызда N 197 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігінің 2009.08.14 N 197 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының «Әкімшілік рәсімдер туралы» Заңының 9-1-бабының 2, 3-тармақтарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысымен бекітілген жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің Тізімі, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 558 «Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы», қаулысының 2-тармағы негізінде және мемлекеттік қызмет көрсету сапасын жоғарылату мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған «Патронаттық тәрбиелеуге балаларды алуға тілек білдірген отбасылардан өтініштер қабылдау» мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты бекітілсін.
2. Аудан әкімінің құқықтық мәселелері жөніндегі кеңесшісі (Галиаскарова А.В.) осы қаулының Айыртау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Н. Кислинаға жүктелсін.
4. Осы қаулы бірінші рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е. Айнабеков
Айыртау ауданы әкімдігінің
2008 жылғы 20 тамыздағы № 238
қаулысымен бекітілген
«Патронаттық тәрбиелеуге балаларды алуға тілек білдірген отбасылардан өтініштер қабылдау» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Осы мемлекеттік қызмет көрсету патронаттық тәрбиелеуге балаларды алуға тілек білдірген отбасылардан өтініштер қабылдау тәртібін анықтайды.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 қыркүйектегі № 1346 «Қазақстан Республикасының қорғаншылық және қамқоршылық органдары туралы, Патронат туралы ережелерді және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды орталандырылған есепке алуды ұйымдастыру ережесін бекіту туралы» қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасында қорғаншылық және қамқоршылық органдары туралы Ереженің 6-бабы негізінде жүзеге асырылады - «аудандық және қалалық атқарушы органдар өздерінің қорғаншылық және қамқоршылық жөніндегі функцияларын уәкілетті білім, халықты әлеуметтік қорғау және денсаулық сақтау органдары арқылы жүзеге асырады, ал поселкелік, селолық, ауылдық атқарушы органдар бұл функцияларды дербес жүзеге асырады».

Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Прием заявки от семьи, желающей взять детей на патронатное воспитание"
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 20 августа 2008 года N 238. Зарегистрировано Управлением юстиции Айыртауского района Северо-Казахстанской области 3 сентября 2008 года N 13-3-83. Утратило силу - постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 14 августа 2009 года N 197
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 14.08.2009 N 197
В соответствии с пунктами 2, 3 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", на основании Реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561, пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги" и в целях повышения качества оказания государственных услуг акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить стандарт оказания государственной услуги "Прием заявки от семьи, желающей взять детей на патронатное воспитание".
2. Советнику акима района по правовым вопросам (Галиаскарова А.В.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Управлении юстиции Айыртауского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Кислину Н.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                                Е.Айнабеков
Утвержден
постановлением акимата
Айыртауского района
Стандарт
оказания государственной услуги «Прием заявки от семьи, желающей взять детей на патронатное воспитание»
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет оказания государственной услуги по приему заявки от семьи, желающей взять детей на патронатное воспитание.
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании пункта 6 Положения об органах опеки и попечительства Республики Казахстан утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года № 1346 «Об утверждении Положений об органах опеки и попечительства Республики Казахстан, о патронате и Правил организации централизованного учета детей, оставшихся без попечения родителей» - «Районные и городские исполнительные органы осуществляют свои функции по опеке и попечительству через уполномоченные органы образования, социальной защиты населения и здравоохранения, а поселковые, сельские, аульные исполнительные органы осуществляют эти функции самостоятельно».

4. Осы мемлекеттік қызмет осы стандарттың 1-қосымшасына сәйкес мемлекеттік мекемелермен көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызметті көрсетуді аяқтау нысаны болып баланы тәрбиелеуге беру туралы шартын беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет екі жыныстағы (әрі қарай-тұтынушы) кәмелетке толған тұлғаға төмендегілер болмағанда көрсетіледі:
1) сотпен қабілетсіз және қабілеттілігі шектеулі деп танылған тұлғалар;
2) сот бойынша ата-аналық құқығынан айырылған немесе ата-аналық құқығы сотпен шектелген тұлғалар;
3) қамқоршы (қорғаншы) міндеттерінен оған заңмен жүктелген міндеттерді орындамағаны үшін босатылғандар;
4) егер бала асырап алу олардың кінәсінен жойылған бұрынғы бала асырап алушылар;
5) бала тәрбиелеу бойынша міндеттерді денсаулығына байланысты жүзеге асыра алмайтын тұлғалар.
7. Мемлекеттік қызмет келесі мерзімде көрсетіледі:
1) мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі өтініш беруші талон алған уақыттан бастап: 30 күн;
2) мемлекеттік қызметті ұсыну үшін қажетті тапсырғанда ең көп берілген күту уақыты: 20 минут;
3) баланы тәрбиелеуге өткізу үшін шартты (хатты) алу кезінде кезекті күтудің ең көп берілген уақыты құжат алу үшін кезекте тұрудың ең көп уақыты: 20 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет тәртібі туралы толық ақпарат және қажетті құжаттар, сондай-ақ оларды толтыру үлгілері осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген мемлекеттік органдарының арнайы ақпараттық стенділерінде орналасқан.
10. Жұмыс кестесі: дүйсенбі - жұма күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.00-ге дейін. Қабылдау кезек бойынша, алдын ала жазылусыз және шұғыл қамтамасыз ету бойынша жүргізіледі.
11. Осы мемлекеттік қызмет көрсетілетін мемлекеттік органдардың ғимараттарында күту залы, құжаттарды толтыру үшін орындар, қажетті құжаттар тізімі мен оларды толтыру үлгілері стенділерімен жабдықталған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызмет көрсетуді алу үшін ұсынылады:
1) патронаттық тәрбиеге алуға тілек білдірген тұлғаның өтініші;
2) егер тұлға патронаттық тәрбиеші болғысы келсе, онда оның жұбайынының келісімі, некеде болуы қажет;
3) патронаттық тәрбиеші болуға тілек білдірген тұлғаның денсаулығы туралы анықтама;
4) егер тұлға патронаттық тәрбиеші болғысы келсе, онда оның жұбайынының денсаулығы туралы анықтама;
5)бала тәрбиелеп алуға ұсынылған тұлғаның тұрмыс жағдайы туралы актісі;
6) патронаттық тәрбиелеуге берілетін баланың тұрмыс жағдайы туралы актісі.
13. Керекті өтініштің бланктері осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген мемлекеттік органдарымен беріледі.

4. Государственная услуга оказывается государственными учреждениями, указанными в приложении 1 к настоящему стандарту.
5. Формой завершения государственной услуги является выдача договора о передаче ребенка на воспитание.
6. Государственная услуга оказывается совершеннолетним лицам, обоего пола (далее - потребитель).
7. Государственная услуга представляется в следующие сроки:
1) сроки оказания государственной услуги с момента получения заявителем талона - 30 дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче докуҒментов, необходимых для предоставления государственной услуги - 20 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении договора о передаче ребенка на воспитание (письмо) - 20 минут.
8. 3а оказание государственной услуги оплата не взимается.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах, а также образцы их заполнения располагаются в официальных, местных источниках информации и на стендах, расположенных в государственных органах, указанными в приложении 1 к настоящему стандарту.
10. График работы: с понедельника по пятницу с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Помещения государственных органов, которыми оказывается данная государственная услуга, имеют зал ожидания, места для заполнения документов, оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет:
1) заявление лица о своем желании стать патронатным воспитателем;
2) согласие супруга, если лицо, желающее быть патронатным воспитателем ребенка, состоит в браке;
3) справка о состоянии здоровья лица, желающего стать патронатным воспитателем;
4) справка о состоянии супруга, если лицо, желающее быть патронатным воспитателем, состоит в браке;
5) акт обследования условий жизни ребенка, претендующего на воспитание ребенка;
6) акт обследования условий жизни потребителя, передаваемого патронатному воспитателю.
13. Бланки выдаются в государственных органах, указанны в приложении 1 к настоящему стандарту.

14. Толтырылған өтініштер осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген мемлекеттік органдарына тапсырылады.
15. Өтініш берушіге мемлекеттік қызметті алу үшін барлық құжаттарды тапсырғаннан соң өтінішті қабылдаған маманның аты-жөні, қабылдаған мерзімі көрсетілген талон беріледі.
16. Анықтаманы дайындығы туралы өтініш иесі мемлекеттік органдардың мамандарымен телефон арқылы немесе өзі жеке барғанда ала алады.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді ұсынудан бас тартуы мүмкін:
1) осы стандарттың 12-тармағында көрсетілген құжаттардың біреуін тұтынушы ұсынбаған жағдайда;
2) ұсынылған құжаттардың сәйкес келмеуі.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Мемлекеттік органдардың қызметтері адамның конституциялық құқықтары мен заңдарын, қызметтік міндеттерін орындауда заңдылықтарды сақтауға негізделеді және сыпайылық түрде жүзеге асырылады, жеткілікті ақпарат ұсыну, оны сақтауды, қорғауды және таралмауын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижелері осы стандарттың 2-қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органдарының жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құралған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Мемлекеттік қызметті көрсетуде мемлекеттік органдардың мамандарының әрекетіне (әрекетсіздігіне) мемлекеттік қызметті ұсыну сапасы бойынша шағым беріледі:
Селолық округ әкімдерінің, «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығының атына жазбаша түрде пошта арқылы немесе осы стандарттың 1-қосымшасына сәйкес селолық округ әкімі аппараттарының, «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің қабылдау бөлмесіне беріледі.
Аудан әкімі аппаратының жалпы бөліміне аудан әкімінің атына мына мекен-жай бойынша: 150100, Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, Ш.Уәлиханов атындағы көшесі,44, телефон (871533) 22648, электронды пошта мекен-жайы: airtay-akimat@mail.kz.
«Солтүстік Қазақстан облысының білім департамент!» мемлекеттік мекемесінің басшысының атына, мекен-жайы: 150011 Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавловск қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 58, телефон 8(7152) 463432, электронды пошта мекен-жайы: obldosko@mail.kz
22. Шағымдар осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлар бойынша селолық округ әкімі аппараттарының қабылдау бөлмелері және аудан әкімі аппаратының жалпы бөлімі арқылы қабылданады мына мекен-жай бойынша: «Айыртау ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі, 150100, Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, Ш.Уәлиханов атындағы көшесі,44, телефон (871533) 22648, электронды пошта мекен-жайы: airtay-akimat@mail.kz.

14. 3аполненные заявления сдаются в государственные органы, указанны в приложении 1 к настоящему стандарту.
15. После сдачи всех документов, необходимых для получения государственной услуги, заявителю выдается талон, в котором указываются фамилия и инициалы специалиста, принявшего заявление, дата заполнения заявления.
16. О готовности разрешения заявитель уведомляется специалистом государственного органа по телефону или на личном приеме.
17. В предоставлении государственной услуги может быть отказано:
1) непредставление заявителем документов, указанных в пункте 12 настоящего стандарта;
2) несоответствие представленных документов.
3. Принципы работы
18. Деятельность государственных органов основывается на соблюдении конституционных прав человека, законности при исполнении служебного долга и осуществляется на принципах вежливости, предоставления исчерпывающей информации, обеспечения ее сохранности, защиты и конфиденциальности.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности согласно приложению 2 к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности оказания государственной услуги государственными органами ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. В случае имеющихся претензий по качеству предоставления государственной услуги жалоба на действия (бездействия) специалистов государственных органов подается на имя:
акимов сельских округов, руководителя государственного учреждения «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области» в письменном виде по почте либо нарочно через приемную аппаратов акимов сельских округов, государственного учреждения «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области» по адресам указанным в приложении 1 к настоящему стандарту;
акима района в общий отдел аппарата акима района по адресу: Государственное учреждение «Аппарат акима Айыртауского района», 150100, Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица Ш.Уалиханова, 44, телефон 8(71533) 22648, адрес электронной почты: аіrtау-акіmаt@mail.кz;
руководителя государственного учреждения «Департамент образования Северо-Казахстанской области», адрес: 1500011 Северо-Казахстанская область, г.Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 58, телефон (87152) 463432, адрес электронной почты: obldosko@mail.ru.
22. Жалобы принимаются через приемную аппаратов акимов сельских округов по адресам указанным в приложении 1 к настоящему стандарту и общий отдел аппарата акима района по адресу: Государственное учреждение «Аппарат акима Айыртауского района», 150100, Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица Ш.Уалиханова, 44, телефон 8(71533) 22648, адрес электронной почты: аіrtау-акіmаt@mail.кz

23. Қабылданған шағым азаматтардың өтініштерін есепке алу журналында тіркеледі және заңдылықпен белгіленген уақытында қаралады.
Шағымдарды қарау барысын шағымды қабылдаған мемлекеттік органның телефоны арқылы білуге болады.
Шағымдарды қарау нәтижелері туралы өтініш иесіне жазбаша түрде пошта арқылы немесе жеке қабылдауда болуымен хабарланады.
Таласты сұрақтар азаматтық соттық іс жүргізу тәртібімен шешіледі.
6. Байланыс ақпараты
24. Мемлекеттік органдардың ұсынылған мемлекеттік қызметке жауапты мамандарының мекен-жайы осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
25. «Айыртау ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі, заңды мекен-жайы: 150100, Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, Шоқан Уәлиханов атындағы көшесі, 44, қабылдау бөлмесінің телефоны (871533)21102, 22648 (жалпы бөлім), электронды пошта мекен-жайы: airtay-akimat@mail.kz.
«Патронаттық тәрбиелеуге балаларды
алуға тілек білдірген отбасылардан
өтініштер қабылдау» мемлекеттік қызмет
көрсету стандартына 1-қосымша
Мемлекеттік орган атауы
Мемлекеттік органның мекен-жайы
Телефоны
1
«Антонов селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
150100, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Антоновка селосы
8(71533)26117 8(71533)26332
2
«Арықбалық селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
150103, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы
Арықбалық селосы
8(71533)41140 8(71533)41141
3
«Володар
селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
150100, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Саумалкол селосы, М.Янко көшесі 19
үй
8(71533)21153 8(71533)21857
4
«Гусаковка
селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
150105, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Гусаковка селосы
8(71533)48444 8(71533)48217
5
«Елецкий селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
150100, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Елецкое селосы
8(71533)29634
6
«Жетікөл селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
150100, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Саумалкол селосы, Ш.Уәлиханов
көшесі, Березовая көшесі, 16 үй
8(71533)21186
7
«Имантау селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
150107, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Имантау селосы
8(71533)45668 8(71533)45543
8
«Казанка селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
150108, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Казанка селосы
8(71533)23148
9
«Қамсақты селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
150114, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Карасевка селосы

23. Принятая жалоба регистрируется в журнале учета заявлений граждан и рассматривается в сроки установленные законодательством.
О ходе рассмотрения жалобы можно узнать по телефону государственного органа, принявшего жалобу.
О результатах рассмотрения жалобы заявителю сообщается в письменном виде по почте либо при личном посещении.
Спорные вопросы решаются в порядке гражданского судопроизводства.
6. Контактная информация
24. Адреса специалистов государственных органов, ответственных за предоставляемую государственную услугу, указаны в приложении 1 к настоящему стандарту.
25. Адрес: государственное учреждение «Аппарат акима Айыртауского района», 150100, Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица Ш.Уалиханова, 44, телефон приемной 8(71533) 21102, 22-648 (общий отдел), адрес электронной почты: аіrtау-акіmаt@mail.кz
Приложение 1
к стандарту оказания государственной
услуги «Прием заявки от семьи,
желающей взять детей на
патронатное воспитание»
№ №
Название государственного органа
Адрес государственного органа
Телефон
1.
Государственное учреждение «Аппарат акима Антоновского сельского округа»
150100, Северо-
Казахстанская область Айыртауский район село Антоновка
8(71533)26117 8(71533)26332
2.
Государственное учреждение «Аппарат акима Арыкбалыкского сельского округа»
150103, Северо-
Казахстанская область Айыртауский район село Арыкбалык
8(71533)41140 8(71533)41141
3.
Государственное учреждение «Аппарат акима Володарского сельского округа»
150100, Северо-
Казахстанская область Айыртауский район село Саумалколь, улица М.Янко, дом 19
8(71533)21153 8(71533)21857
4.
Государственное учреждение «Аппарат акима Гусаковского сельского округа»
150105, Северо-
Казахстанская область Айыртауский район село Гусаковка
8(71533)48444 8(71533)48217
5.
Государственное учреждение «Аппарат акима Елецкого сельского округа»
150100, Северо-
Казахстанская область Айыртауский район село Елецкое
8(71533)29634
6.
Государственное учреждение «Аппарат акима Жетыкольского сельского округа»
150100, Северо-
Казахстанская область Айыртауский район село Саумалколь улица Березовая, дом 16
8(71533)21186
7.
Государственное учреждение «Аппарат акима Имантауского сельского округа»
150107, Северо-
Казахстанская область Айыртауский район село Имантау
8(71533)45668 8(71533)45543
8.
Государственное учреждение «Аппарат акима Казанского сельского округа»
150108, Северо-
Казахстанская область Айыртауский район село Казанка
8(71533)23148
9.
Государственное учреждение «Аппарат акима Камсактинского сельского округа»
150114, Северо-
Казахстанская область Айыртауский район село Карасевка

8(71533)25332
10
«Қаратал селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
150117, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Қаратал селосы
8(71533)29323
11
«Константиновкаселолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
150111, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Константиновка селосы
8(71533)45174
12
«Лобанов селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
150115, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Лобаново селосы
8(71533)46244 8(71533)46288
13
«Нижнебурлук селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
150116, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Нижнебурлук селосы
8(71533)48444
14
«Сырымбет селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
150121, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Сырымбет селосы
8(71533)28123
15
«Украин селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
150110, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Кирилловка селосы

8(71533)25332
10.
Государственное учреждение «Аппарат акима Каратальского сельского округа»
150117, Северо-
Казахстанская область Айыртауский район село Каратал
8(71533)29323
11.
Государственное учреждение «Аппарат акима Константиновского сельского округа»
150111, Северо-
Казахстанская область Айыртауский район село Константиновка
8(71533)45174
12.
Государственное учреждение «Аппарат акима Лобановского сельского округа»
150115, Северо-
Казахстанская область Айыртауский район село Лобаново
8(71533)46244 8(71533)46288
13.
Государственное учреждение «Аппарат акима Нижнебурлукского сельского округа»
150116, Северо-
Казахстанская область Айыртауский район село Нижний Бурлук
8(71533)48444
14.
Государственное учреждение «Аппарат акима Сырымбетского сельского округа»
150121, Северо-
Казахстанская область Айыртауский район село Сырымбет
8(71533)28123
15.
Государственное учреждение «Аппарат акима Украинского сельского округа»
150110, Северо-
Казахстанская область Айыртауский район село Кирилловка