Аудандық мәслихаттың 2006 жылғы 24 желтоқсандағы N 28-6 "Жиындар мен төлемдердің жеке түрлері бойынша ставкаларды, бір жолғы талондар құнын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 28 наурыздағы N 6-13 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Мағжан Жұмабаев ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 8 мамырда N 13-9-74 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2009 жылғы 1 ақпандағы N 14-2 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 6 мамырдағы «Қазақстан Республикасының «Салықтар мен бюджетке түсетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы»  Заңыесепке алынған Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы «Салықтар мен бюджетке түсетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Кодексінің 373-бабының 2-тармағына, 391-бабының 1-тармағына және 394-бабына сәйкес, 2008 жылға арналған аудан бюджетінің кірістер бөлігін орындау мақсатында аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2006 жылғы 24 наурыздағы № 28-6 «Жиындар мен төлемдердің жеке түрлері бойынша ставкаларды, бір жолғы талондар құнын бекіту туралы» (мемлекеттік тізілімде № 13-9-25 2006 жылғы 17 сәуір тіркелген, аудандық «Вести» газетінде 2006 жылғы 28 шілдедегі № 30, 2006 жылғы 4 тамыздағы № 31 сандарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Аудандық мәслихаттың 2006 жылғы № 28-6 «Жиындар мен төлемдердің жеке түрлері бойынша ставкаларды, бір жолғы талондар құнын бекіту туралы» шешіміне берілген 1-қосымшада «Мағжан Жұмабаев ауданының әрекеттегі нарығында тауар сатумен айналысатын тұлғалар үшін, күн сайынғы сауда үшін айлық есептік көрсеткішпен (АЕК) бір жолғы талондардың ставкалары» таблицасында:
2-жолда - «Тұрақты тұрғын жайдағы саудадан басқа азық-түлік өнімін бөлшектеп сату» - «Ставкалар» бағанында «13,6» саны «23,5» санымен ауыстырылсын;
3-жолда - «Тұрақты тұрғын жайдағы саудадан басқа күнделікті тұрмысқа қажет тауарларды бөлшектеп сату» - «Ставкалар» бағанында «9,7» саны «11,1» санымен ауыстырылсын.
Аудандық мәслихаттың 2006 жылғы 24 наурыздағы № 28-6 «Жиындар мен төлемдердің жеке түрлері бойынша ставкаларды, бір жолғы талондар құнын бекіту туралы» шешіміне берілген «Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне тіркелген жиынтық салықтың бірыңғай ставкалары» 3-қосымшасында
7-жолда «Бильярд - әр үстел» «Тіркелген жиынтық салықтың ставкалары» бағанында «108,6» саны «250» санымен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 марта 2006 года N 28-6 "Об утверждении стоимости разового талона, ставок по отдельным видам платежей"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 28 марта 2008 года N 6-13. Зарегистрировано Управлением юстиции района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области 8 мая 2008 N 13-9-74. Утратило силу - решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 1 февраля 2009 года N 14-2
В соответствии с пунктом 2 статьи 373, подпунктом 1 статьи 391 и статьей 394 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» от 12 июня 2001 года № 210-ІІ, с учетом Закона Республики Казахстан «О внесении изменений и дополнений в Кодекс Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» от 6 мая 2006 года № 140, в целях исполнения доходной части бюджета на 2008 год районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 марта 2006 года № 28-6 « Об утверждении стоимости разового талона, ставок по отдельным видам платежей и сборов» (номер государственной регистрации 13-9-25 от 17 апреля 2006 года, опубликовано в районной газете «Вести» № 30 от 28 июля 2006 года, № 31 от 4 августа 2006 года), следующие изменения:
В приложении № 1 к решению районного маслихата от 24 марта 2006 года № 28-6 «Об утверждении стоимости разового талона, ставок по отдельным видам платежей и сборов», в таблице «Ставки разовых талонов для лиц, занимающихся реализацией товаров на действующих рынках района Магжана Жумабаева, за каждый день торговли в месячном расчетном показателе (МРП)»
в строке «2» - «Розничная торговля продуктами питания за исключением торговли в стационарных помещениях» в столбце «Ставки» цифру «13,6» заменить цифрой «23,5»
в строке «3» - «Розничная торговля промышленными товарами за исключением торговли в стационарных помещениях» в столбце «Ставки» цифру «9,7» заменить цифрой «11,1».
В приложении № 3 к решению районного маслихата от 24 марта 2006 года № 28-6 «Об утверждении стоимости разового талона, ставок по отдельным видам платежей и сборов», в таблице «Единые ставки фиксированного суммарного налога на отдельные виды деятельности по району Магжана Жумабаева»
в строке «7» «Бильярд – каждый стол» в столбце «Ставки фиксированного суммарного налога»
цифру «108,6» заменить цифрой «250»

2. Осы шешім мемлекеттік тіркелген кезден күшіне енеді, бірінші  ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                              Мәслихат хатшысы
М. Шәкімов                                   В. Гюнтнер

2. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации и вводится в действие по истечении 10 календарных дней с момента первого дня официального опубликования.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
М.Шакимов                                  В. Гюнтнер