"Тайынша ауданы және Тайынша аумағында сыртқы (визуалды) жарнаманы орналастыруға төлемдердің ставкалары туралы" аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 11 сәуірдегі № 205 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2008 жылғы 8 қазандағы N 69 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 20 қарашада N 13-11-135 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 131 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2009.04.27 N 131 Қаулысымен
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодекстің 491-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының «Жарнама туралы» Заңының 11-бабы 3-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. « Тайынша ауданы және Тайынша қаласы аумағында сыртқы (визуалдық) жарнаманы орналастыруға төлемдердің ставкалары туралы» (мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 16 мамырда тіркелген № 13-11-60, «Тайынша таңы» 2007 жылғы 15 маусымда, «Тайыншинские вести» 2007 жылғы 15 маусымда жарияланған) аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 11 сәуірдегі № 205 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мамұндалсын;
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланганнан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                    С. Звольский
Аудандық мәслихаттың хатшысы                       Қ. Ысқақов
Аудандық мәслихаттың
2008 жылғы 8 қазандағы
№ 69 шешіміне
қосымша
Аудандық мәслихаттың
2007 жылғы 11 сәуірдегі
№ 205 шешіміне
қосымша
Аудандық маңызы бар жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бұрылыс жолағындағы және Тайынша ауданының елді мекендері мен Тайынша қаласындағы сыртқы (визуалдық) жарнаманы орналастыруға төлем ставкалары

О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 апреля 2007 года № 205 "О ставках платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории Тайыншинского района и города Тайынша"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 октября 2008 года N 69. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 20 ноября 2008 года N 13-11-135. Утратило силу - решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 27 апреля 2009 года N 131
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 27.04.2009 N 131
В соответствии с пунктом 2 статьи 491 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)», пункта 3 статьи 11 Закона Республики Казахстан «О рекламе» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 апреля 2007 года № 205 «О ставках платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на территории Тайыншинского района и города Тайынша» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации от 16 мая 2007 года № 13-11-60, опубликовано «Тайынша Таңы» от 15 июня 2007 года, «Тайыншинские вести» от 15 июня 2007 года) следующие изменения:
приложение, утвержденное указанным решением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии                        С. Звольский
Секретарь районного маслихата              К. Искаков
Приложение
к решению районного маслихата
от 8 октября 2008 года № 69
Приложение
к решению районного маслихата
от 11 апреля 2007 года № 205
Ставки
платы за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения и населенных пунктах Тайыншинского района и города Тайынша