Оңтүстік Қазақстан облысының жекелеген әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 27 наурыздағы N 5/80-IV шешімі және Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімиятының 2008 жылғы 28 наурыздағы N 82 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 15 сәуірде N 1977 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабына сәйкес, тиісті аумақтардағы тұрғындардың пікірлерін ескере отырып және Мақтарал, Сарыағаш аудандары мәслихаттары мен әкімдіктерінің ұсыныстары бойынша Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ және Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысының жекелеген әкімшілік-аумақтық бірліктері:
Мақтарал ауданы бойынша
Абай ауылдық округінің Плодовиноградное ауылы - Жүзімдік ауылы болып;
Абай ауылдық округінің Прибрежное ауылы - Алтын кемер ауылы болып;
Абай ауылдық округінің Интернациональное ауылы - Жолбарыс Қалшораев
ауылы болып;
Қызылқұм ауылдық округінің Қазақстанның 60 жылдығы ауылы - Қостақыр
ауылы болып;
Қызылқұм ауылдық округінің Комсомол ауылы - Жалпаққұм ауылы болып;
Мақталы ауылдық округінің Железнодорожное ауылы - Теміржол ауылы
болып;
Жамбыл ауылдық округінің Прогресс ауылы - Көкпарсай ауылы болып;
Жылысу ауылдық округінің Минеральные воды ауылы - Жылы су ауылы
болып;
Ш.Ділдәбеков ауылдық округінің Большевик ауылы - Зерделі ауылы болып;
Ш.Ділдәбеков ауылдық округінің Кирпичное ауылы - Кемер ауылы болып;
Ш.Ділдәбеков ауылдық округінің Ленинабад ауылы - Сырабат ауылы
болып;
Ш.Ділдәбеков ауылдық округінің Кәріс ауылы - Күрішті ауылы болып;
Ш.Ділдәбеков ауылдық округінің Жданов ауылы - Байдала ауылы болып;
Ш.Ділдәбеков ауылдық округінің Чкалов ауылы - Сұлубұлақ ауылы болып;
Сарыағаш ауданы бойынша
Бірлесу ауылдық округінің Целинное ауылы - Берекелі ауылы болып;
Бірлесу ауылдық округінің Октябрьдің 60 жылдығы ауылы - Қазақстан
ауылы болып;
Біртілек ауылдық округінің Қазақ ССР-інің 15 жылдығы ауылы -
Шырылдақ ауылы болып;
Біртілек ауылдық округінің Энгельс ауылы - Еңбекші ауылы болып;
Біртілек ауылдық округінің Чапаев ауылы - Біртілек ауылы болып;
Жартытөбе ауылдық округінің Стаханов ауылы - Достық ауылы болып;
Дарбаза ауылдық округінің N 52 разъезд ауылы - Ердәуіт ауылы болып
қайта аталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік
күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың
хатшысы

О переименовании отдельных административно-территориальных единиц Южно-Казахстанской области
Решение маслихата Южно-Казахстанской области N 5/80-IV от 27 марта 2008 года и постановление акимата Южно-Казахстанской области N 82 от 28 марта 2008 года. Зарегистрировано департаментом Юстиции Южно-Казахстанской области от 15 апреля 2008 года за N 1977
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" с учетом мнения населения соответстующих территорий и по предложению маслихатов и акиматов Махтаральского, Сарыагашского районов Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ и акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВИЛ:
1. Переименовать отдельные административно-территориальные единицы Южно-Казахстанской области:
по Махтааральскому району
аул Плодовиноградное Абайского аульного округа - в аул Жузимдик;
аул Прибрежное Абайского аульного округа - в аул Алтын кемер;
аул Интернациональное Абайского аульного округа - в аул Жолбарыс
Калшораев;
аул 60 лет Казахстана Кызылкумского аульного округа - в аул Костакыр;
аул Комсомол Кызылкумского аульного округа - в аул Жалпаккум;
аул Железнодорожное Макталинского аульного округа - в аул Темиржол;
аул Прогресс Жамбылского аульного округа - в аул Кокпарсай;
аул Минеральные воды Жылысуского аульного округа - в аул Жылы су;
аул Большевик Ш. Дильдабековского аульного округа - в аул Зердели;
аул Кирпичное Ш. Дильдабековского аульного округа - в аул Кемер;
аул Ленинабад Ш. Дильдабековского аульного округа - в аул Сырабат;
аул Карис Ш. Дильдабековского аульного округа - в аул Куришти;
аул Жданов Ш. Дильдабековского аульного округа - в аул Байдала;
аул Чкалов Ш. Дильдабековского аульного округа - в аул Сулубулак;
по Сарыагашскому району
аул Целинное Бирлесуского аульного округа - в аул Берекели;
аул 60 лет Октября Бирлесуского аульного округа- в аул Казахстан;
аул 15 лет Казахской ССР Биртилекского аульного округа-в аул Шырылдак;
аул Энгельс Биртилекского аульного округа - в аул Енбекши;
аул Чапаев Биртилекского аульного округа - в аул Биртилек;
аул Стаханов Жартытюбинского аульного округа - в аул Достык;
аул N 52 разъезд Дарбазинского аульного округа - в аул Ердаут.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата
Аким области
Секретарь областного
маслихата